Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
29. okt 2007

a to stretko kedy buduci tyzden? Vo stvrtok by mohlo byt? alebo stredu? Vtedy nie je zahradka v telke 😀 Rozdame si ovu testy, kukneme dvd z mladosti a dobre pojeme a popijeme.... 😀 😀 😀 😀 tesim sa na vas 😵
...aj Vilko sa tesi... 😀

pipka
autor
29. okt 2007

tak idem hajat a nakuknem rano. Dobru nocku 😔 😉

mixka
30. okt 2007

ahojte bre ranko, tak vidim, ze ste sa vcera neflakali... 😀

monika3
30. okt 2007

ahjooooooooooj Mixka, dobre ranko 🙂 🙂

mixka
30. okt 2007

ahoooj moni, bre ranko 😵 🙂 😉

monika3
30. okt 2007

mixi uz som ti aj napisala na normalny mail, dnes śom taka akcna 😎

mixka
30. okt 2007

jupiii... idem mrknut 🙂

pipka
autor
30. okt 2007

ceftee 😉

pipka
autor
30. okt 2007

to malo byt caftee 😅 😀

mixka
30. okt 2007

ahoj pipi 😉 ja zehlim a sa mi nesteee 😒

pipka
autor
30. okt 2007

aj ku nam dojdi, uz tu mam peknu kopku 😅
mne sa tiez neste, ved keby sa mi stelo, tak tu kopka nie je 😀

mixka
30. okt 2007

som si dala dnes zavazok, ze to ozehlim a upracem byt, nech mam pokoj... takze tu dnes budem strasit az navecer.... 😢

pipka
autor
30. okt 2007

ved ani ja tu cez den nie som, prcham do robotky
a potom vecer nestiham citat... 😀 😀 😀

ale dnes sa mi do roboty vooobec nesteeee 🙄 🙄 🙄 po tom vcerajsku 😅

mixka
30. okt 2007

hmmm... citala som, ale hned by som s tebou menila 😎

pipka
autor
30. okt 2007

dnes ti to kludne prenecham 😉 ked ma tam caka to, co vcera, tak asi zmenim robotu 🙄

mixka
30. okt 2007

ale pipi nevymyslaj... 😉

pipka
autor
30. okt 2007

to uz nie je vymyslanie, to je bohuzial realita 😒 fakt ma nebavi sa dennodenne dohadovat s nejakymi primitivmi o tom, preco by malo dieta po prichode do triedy rano pozdravit, preco sa musi chodit von, lebo su aj taki, co si to nepraju...lebo ich dietatu sa prave dnes nechce...a pod. 🙄

Keby som vobec neprichadzala do kontaktu s rodicmi, tak je to pohoda 😅

mixka
30. okt 2007

pipi, kasli na taketo tahanice a bud rada, ze mas dobru pracu, ktora ta bavi... 😉

pipka
autor
30. okt 2007

na to sa kaslat neda, to by si pochopila, keby si to robila...
Ak to chcem robit poriadne, musim byt dosledna, a ked som dosledna, tak sa len rozculujem 😠 🙄 ja tam neviem len tak dojst, nikoho si nevsimat, odsediet si sichtu a odist, len aby niekto nemal pripomienky. Ja si svoju pracu obhajit dokazem, len niektorym je to proti gustu, tak vyuziju vsetko, co sa da, aby dokazali svoju nemohucnost, ze nevedia vychovat vlastne dieta 😅

mixka
30. okt 2007

tak to ti verim, poznam to... ja ked nieco robim, tak to musi byt na 1OO%, inak nie som spokojna...

pipka
autor
30. okt 2007

ved to...len keby neboli taki, co to nepotrebuju a potom ja som ta zla, lebo chcem mat najlepsie deti v triede...a tam kde na to kaslu a decka su mali diabli, tak tam su rodicia spokojni 😅 (myslim rozne sukromne skolky, kde sa detom nevenuju, len im dovolia vsetko, lebo rodicia si to tak praju...potom pridu do skoly a su jak tlci... 🙄 😠 😅 )

pipka
autor
30. okt 2007

Mixik musim sa rozlucit, prcham do tej robky a dojdem vecer, tak okolo siestej, paa a pekny den vam vsetkym 😉

mixka
30. okt 2007

ahoj pipi, aj tebe pekny den... 🙂

lia
30. okt 2007

helou dievcata,

co robkate??zase nic?? 😀

mixka
30. okt 2007

ahoj lius, ja zehlim, fnuk 😢

lia
30. okt 2007

fuuj,to nemam rada.mne sa vari zeleninova polievocka,ale nic ine som zase nespravila.tusim zacinam hnit 😖

mixka
30. okt 2007

ja tiez zehlenie nemusim, ale spravim to a mam pokoj... a potom sa idem vrhnut na upratanie balkona, kym neprsi...

lia
30. okt 2007

tak nakoniec to ides upratovat ty mixi?? 😕 ja som ho po kolenacky umyvala v sobotu.
ja by som mala umyt okno 😒

mixka
30. okt 2007

no a co mam robit ??? keby som mala cakat, kym to spravi milost pan, tak to nebude nikdy... nejdem umyvat, ale poukladat veci, ktore roztahal a nechal tak, ako ich pustil z ruky... 😠

lia
30. okt 2007

jaajjj,tak to mas za chvilku hotove,nie??a vy nechodite na balkon??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre