• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
nooo,moze sa stat,ze sa pomaly uhniezduje??
15. okt 2007 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebude to mimomaternicove,bude to pravdepodobne tak ako u mna.kedy si bola naposledy na krvi,vo stvrtok??
15. okt 2007 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja uz tomu moc sancu nedavam :unamused: stupa to velmi pomaly a maju podozrenie na mimomaternicove :pensive: boze, len to nieeee, radsej nech to odide samo, ak ma odist... :rolling_eyes:
ale uz krvacam klasicky, cerveno... :rolling_eyes: :frowning2:
15. okt 2007 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem,preco aj u vas to je tak :frowning2: ,ale pri tomto druhom tehu/prirodzenou cestou/ som mala vysokanske hodnoty.az mi to bolo luto,ked som isla na kyret,mala som hodnotu 10.000 a to sa uz tyzden nevyvijalo :frowning2: .
15. okt 2007 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
naposledy som bola v stredu to bolo 14 a dnes 43 :rolling_eyes:
inak som sa dnes stretla so Zulkou v GF, sli na 1. ultrazvuk, a teraz mi pisala, ze je po operacii, bolo to mimomaternicove :rolling_eyes: :pensive: :pensive: :pensive: chudatko moje, ledva sa drzala :frowning2:
15. okt 2007 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni skoro kazdu docistuju pipi,je to lepsie a nerob si z toho hlavu,aspon po tom lepsie otehotnies,ako ja :wink: .len nech to nie je mimomaternicove.
ale nebude,vyvijalo sa to aj u mna takto po ivf.
15. okt 2007 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe pada kon??uz druhy krat pisem to iste :angry: .
zulka bola po ivf tehu??chudatko :frowning2: .ako to je mozne,ze to bolo mimo??
15. okt 2007 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zblaaaznim sa asi :pensive: :pensive: :rolling_eyes:
ty si uz odvtedy dostala menzes?
babulky, ja len ze s Vami sucitim a drzim palceky nech to neni mimomaternicove
pipi,nic to nie je,trva to 15 min a ty to nebudes ani citit ked sa prebudis.ani ja som po prvom nic necitila,lebo to bolo malilinkate,teraz to bolelo hrozne,ale aj doktor povedal,ze mimi bolo uz velke,to preto.
a vecer ta pustia,musis byt jeden den byt hospitalizovana. :rolling_eyes: :angry: neviem naco :angry:
15. okt 2007 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po prvom ma som este mrchu nemala,hned som otehulkovala.
a teraz som po tyzdni zacala krvacat,tak neviem ci to bola mrcha.ale dufam,ze hej,aspon mam uz prvu za sebou :slight_smile: .
nezblazni sa pipi prosim ta,neboj,toto prejde,pockas na prvu mrsinu a ides na to :wink: .
smejulko moj zlatyyyy,co ty tu??este nespinkas??
15. okt 2007 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
smejko dakujeme :wink:
booze lius, uz nech to mam za sebou :rolling_eyes:
15. okt 2007 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v utorok ides k drabekovi a das si to jemu spravit??ty mas vlastne ako stare interne vysetrenia??
15. okt 2007 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,toto je najhorsie,to cakanie.nevies co zo sebou,hlavne nech uz je klud,viem pipi :frowning2: .
15. okt 2007 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co ja viem, asi tak z polky septembra :unamused:
ved najprv tam idem vo stvrtok,na krv zase, potom som sa objednala na konzultaciu na utorok, to sme chceli ist aj s Vilkom a popytat sa na tie protilatky a imuno.
15. okt 2007 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
od zajtra som si uz ukoncila PN-ku a idem do roboty, ja to uz doma nezvladam :rolling_eyes: este aj ten pohreb...
15. okt 2007 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaahojte, tak aspon tu to zije :sweat_smile:
Mam chvilku cas :wink:
15. okt 2007 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie este nespim - uz som sice na ceste do postele, ale nedalo mi sem este nenakuknut {musim sa Vam do temy aspon dako ozyvat, nech na mna uplne nezabudnete :sunglasses: }a vidim, ze tu Vy dve s pipkou diskutujete :wink:
lia- tak mi je luto, ze sa Ti neda prist na stretko :frowning2: budeme musiet vymysliet dalsi termin ked uz nebudes mat ziaaaadnu svadbu :grinning:

pipka- drzim palceky, nech je to rychlo hotovo

tiez nenavidim ten pocit bezmocnosti, ked naozaj nesmies :frowning2:
15. okt 2007 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ides doobeda zajtra??
ty vies vsetko co znamena??ja sa do tych vysetreni vobec nerozumiem.kedy mi to vysvetlis??
15. okt 2007 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najlepsi liek je cas,po tomto zlom obdobi uz musime mat aj dobre obdobie,no nie??
smejus,akurat som napisala k missedkam ako to mate rozcasovane.na chvilu by som dosla,ale to neviem ci nebudete na tigrikoch :unamused:
15. okt 2007 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim ist babule,lebo oduty R ma cakaaaa :sweat_smile: .zitra sa vidime.
pipi,myslim na teba a neboj,bude lepsie,bolo by najlepsie keby si mala co najskor po kyrete,lebo tento stav je najhorsi,nech sa mozes rychlo psychicky zotavit a pripravit na druhe zdrave miminko.len problem budu aj tie interne vysetrenia.ale volaj mi,mne urobila jedna lekarka rychlo vysetrenia a mohla som ist.
15. okt 2007 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja teda uz aj idem, aj tak ma nikto neberie do party :sweat_smile: :pensive:
15. okt 2007 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia, ahoj, my dve sa nepozname.... ale ja som si odzila to iste co ty a co teraz preziva pipi.sme s pipi skonstatovali, ze si mozme zalozit "klub" :unamused:

pipi, drzkaj sa, musis byt silna. viem, ze najhorsia je tato neistota, ze nevies na com si... myslim na teba!

booze, co to pocujem o zulke? tak som sa pre nu tesila. to snad nie je ani pravda.
15. okt 2007 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku vsetkym :wink: a nech sa zobudime do lepsieho dnicka
15. okt 2007 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne lius, len aby to uz bolo...
tak zatial dobru nocku a ozveme sa zajtra, paa
vivi, dakujem este raz a pozdravuje ta vilko :wink:
15. okt 2007 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem peknu nocku vsetkym babulkam snazilkam a maminkam :wink: :wink: :wink:
15. okt 2007 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj vivka tak zajtra idem na Ket tak som zvedava ako dopadneme.
15. okt 2007 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

vivi a odkial?? :fearful: fakt neviem,prepac.pripomen :wink:
16. okt 2007 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviku, drzkam palecky :sweat_smile: :astonished:
pipka, dufam, ze to nebude mimo, to by sa mi nepacilo, nezbedne a neposedne babo :unamused: este sa ani nenarodilo a uz robi sarapatu, cely vilko :wink:
no a teraz vsetky su sem.... :grinning:
16. okt 2007 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co nadělaš...s dětma nezatopíš ....:sweat_smile:
16. okt 2007 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok