Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

lia
15. okt 2007

nooo,moze sa stat,ze sa pomaly uhniezduje??

lia
15. okt 2007

nebude to mimomaternicove,bude to pravdepodobne tak ako u mna.kedy si bola naposledy na krvi,vo stvrtok??

pipka
autor
15. okt 2007

no ja uz tomu moc sancu nedavam 😒 stupa to velmi pomaly a maju podozrenie na mimomaternicove 😔 boze, len to nieeee, radsej nech to odide samo, ak ma odist... 🙄
ale uz krvacam klasicky, cerveno... 🙄 ☹

lia
15. okt 2007

ja neviem,preco aj u vas to je tak ☹ ,ale pri tomto druhom tehu/prirodzenou cestou/ som mala vysokanske hodnoty.az mi to bolo luto,ked som isla na kyret,mala som hodnotu 10.000 a to sa uz tyzden nevyvijalo ☹ .

pipka
autor
15. okt 2007

naposledy som bola v stredu to bolo 14 a dnes 43 🙄
inak som sa dnes stretla so Zulkou v GF, sli na 1. ultrazvuk, a teraz mi pisala, ze je po operacii, bolo to mimomaternicove 🙄 😔 😔 😔 chudatko moje, ledva sa drzala ☹

lia
15. okt 2007

oni skoro kazdu docistuju pipi,je to lepsie a nerob si z toho hlavu,aspon po tom lepsie otehotnies,ako ja 😉 .len nech to nie je mimomaternicove.
ale nebude,vyvijalo sa to aj u mna takto po ivf.

lia
15. okt 2007

aj tebe pada kon??uz druhy krat pisem to iste 😠 .
zulka bola po ivf tehu??chudatko ☹ .ako to je mozne,ze to bolo mimo??

pipka
autor
15. okt 2007

zblaaaznim sa asi 😔 😔 🙄
ty si uz odvtedy dostala menzes?

smejko1
15. okt 2007

babulky, ja len ze s Vami sucitim a drzim palceky nech to neni mimomaternicove

lia
15. okt 2007

pipi,nic to nie je,trva to 15 min a ty to nebudes ani citit ked sa prebudis.ani ja som po prvom nic necitila,lebo to bolo malilinkate,teraz to bolelo hrozne,ale aj doktor povedal,ze mimi bolo uz velke,to preto.
a vecer ta pustia,musis byt jeden den byt hospitalizovana. 🙄 😠 neviem naco 😠

lia
15. okt 2007

po prvom ma som este mrchu nemala,hned som otehulkovala.
a teraz som po tyzdni zacala krvacat,tak neviem ci to bola mrcha.ale dufam,ze hej,aspon mam uz prvu za sebou 🙂 .
nezblazni sa pipi prosim ta,neboj,toto prejde,pockas na prvu mrsinu a ides na to 😉 .
smejulko moj zlatyyyy,co ty tu??este nespinkas??

pipka
autor
15. okt 2007

smejko dakujeme 😉
booze lius, uz nech to mam za sebou 🙄

lia
15. okt 2007

v utorok ides k drabekovi a das si to jemu spravit??ty mas vlastne ako stare interne vysetrenia??

lia
15. okt 2007

hej,toto je najhorsie,to cakanie.nevies co zo sebou,hlavne nech uz je klud,viem pipi ☹ .

pipka
autor
15. okt 2007

co ja viem, asi tak z polky septembra 😒
ved najprv tam idem vo stvrtok,na krv zase, potom som sa objednala na konzultaciu na utorok, to sme chceli ist aj s Vilkom a popytat sa na tie protilatky a imuno.

pipka
autor
15. okt 2007

od zajtra som si uz ukoncila PN-ku a idem do roboty, ja to uz doma nezvladam 🙄 este aj ten pohreb...

elenita
15. okt 2007

Aaahojte, tak aspon tu to zije 😅
Mam chvilku cas 😉

smejko1
15. okt 2007

nie este nespim - uz som sice na ceste do postele, ale nedalo mi sem este nenakuknut {musim sa Vam do temy aspon dako ozyvat, nech na mna uplne nezabudnete 😎 }a vidim, ze tu Vy dve s pipkou diskutujete 😉
lia- tak mi je luto, ze sa Ti neda prist na stretko ☹ budeme musiet vymysliet dalsi termin ked uz nebudes mat ziaaaadnu svadbu 😀

pipka- drzim palceky, nech je to rychlo hotovo

tiez nenavidim ten pocit bezmocnosti, ked naozaj nesmies ☹

lia
15. okt 2007

ides doobeda zajtra??
ty vies vsetko co znamena??ja sa do tych vysetreni vobec nerozumiem.kedy mi to vysvetlis??

lia
15. okt 2007

najlepsi liek je cas,po tomto zlom obdobi uz musime mat aj dobre obdobie,no nie??
smejus,akurat som napisala k missedkam ako to mate rozcasovane.na chvilu by som dosla,ale to neviem ci nebudete na tigrikoch 😒

lia
15. okt 2007

musim ist babule,lebo oduty R ma cakaaaa 😅 .zitra sa vidime.
pipi,myslim na teba a neboj,bude lepsie,bolo by najlepsie keby si mala co najskor po kyrete,lebo tento stav je najhorsi,nech sa mozes rychlo psychicky zotavit a pripravit na druhe zdrave miminko.len problem budu aj tie interne vysetrenia.ale volaj mi,mne urobila jedna lekarka rychlo vysetrenia a mohla som ist.

elenita
15. okt 2007

tak ja teda uz aj idem, aj tak ma nikto neberie do party 😅 😔

vivi77
15. okt 2007

lia, ahoj, my dve sa nepozname.... ale ja som si odzila to iste co ty a co teraz preziva pipi.sme s pipi skonstatovali, ze si mozme zalozit "klub" 😒

pipi, drzkaj sa, musis byt silna. viem, ze najhorsia je tato neistota, ze nevies na com si... myslim na teba!

booze, co to pocujem o zulke? tak som sa pre nu tesila. to snad nie je ani pravda.

smejko1
15. okt 2007

dobru nocku vsetkym 😉 a nech sa zobudime do lepsieho dnicka

pipka
autor
15. okt 2007

jasne lius, len aby to uz bolo...
tak zatial dobru nocku a ozveme sa zajtra, paa
vivi, dakujem este raz a pozdravuje ta vilko 😉

vivi77
15. okt 2007

prajem peknu nocku vsetkym babulkam snazilkam a maminkam 😉 😉 😉

efiku
15. okt 2007

Ahoj vivka tak zajtra idem na Ket tak som zvedava ako dopadneme.

lia
16. okt 2007

ahojte,

vivi a odkial?? 😨 fakt neviem,prepac.pripomen 😉

dudu
16. okt 2007

eviku, drzkam palecky 😅 😲
pipka, dufam, ze to nebude mimo, to by sa mi nepacilo, nezbedne a neposedne babo 😒 este sa ani nenarodilo a uz robi sarapatu, cely vilko 😉
no a teraz vsetky su sem.... 😀

pipka
autor
16. okt 2007

co nadělaš...s dětma nezatopíš ....😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre