• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
autor
ja ma inak aj kombinezu, ta je super tepla, len je to neprakticke, ked prides niekde do restiky a chcem sa vyzliect... :sweat_smile: potom si musim z rukavov urobit uzol, aby mi cele gate nepadli :grinning:
v tomto su lyziarske gate ovela praktickejsie :wink:

lius a v akych farbach mas lyziarske oblecko? :confused: urcite vsetko do bodky zladene, ze? :wink:
3. jan 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
´tak to veru nemam pipi,to neznasam na lyzovanie,mam ju taku normalnu,vobec mi nie je zima,mam oblecenie do minus neviem kolko,termo oblecko a este rolak,vobec mi nebolo zima.
ja som velka zmrzlina a ked som si kupovala oblecko,velmi som si vyberala do kolko stupnov to je.
3. jan 2008 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved do minus x to moze byt...ale ked mas boardove gate a bundu do pasa...tak si nejak neviem predstavit, ze ked napr. spadnes sa ti neodokryje brucho alebo krize...ale mozno ze nie...neviem.
Len ja musim mat vsetko zakryte :grinning: ja mam aj ciapocku na uska, salik okolo pusy a okuliare na nose...ako deti :grinning:
3. jan 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neznamena ,ze ked mam boardove gate s bundou,ze mam brucho vonku pipi.bunda je uplne normalna,je aj s kozusinou a nohavice su zateplnene,aj capicu mam na usi,sal nenosim,lebo sa z neho mam vzdy lisaje ako zraza teplo so zimou,aj okuliare mam.chodime dost casto lyzovat,tak som vyzbrojena...
3. jan 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oki, ved ja len v dobrom neboj :grinning: aby si nam neprechladla maminka :dizzy_face:
ja by som najradsej lyzovala vo fusaku :grinning: :grinning: :grinning: inak najradsej lyzujem na jar, ked svieti slniecko a da sa bez ciapky aj bez bundy niekedy...juuuuj to mam rada :wink:
3. jan 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
musim sa s vami zatial rozlucit, ide mi brasko na navstevu :wink: paaaa
3. jan 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, ja som strasne chcela kombinezu, ale kvoli nepraktickosti som si kupila nakoniec supravu gate a bunda :slight_smile:
3. jan 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee, bre ranko bosorky :slight_smile:
4. jan 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den, dievcata. Opat sa ozyvam po dlhsej pauze... Pipka, gratulujem :grinning: Tesim sa s tebou. :slight_smile: Mne druhe IUI nevyslo. Folikul som mala az 5 - vsetko 18 - 19 mm a aj tak to nevyslo :frowning2: Presne 24 som zacala spinit, test vysiel neg. takze som mala aj po veselych Vianociach... :cry:
4. jan 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je mi luto dalida... :frowning2: ale nabuduce sa to podari... :slight_smile:
4. jan 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mixka, dakujem za empatiu. :slight_smile: Myslim, ze som to uz tak trocha prekonala... ale ak by pri mne nestal manzel, neviem ako by som to zvladla... Dufajme, ze rok 2008 bude uspesnejsi.... :grinning:
4. jan 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebij, urcite bude... :wink:
4. jan 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:
dnes je to tusim este horsie ako vcera, huraaaaaa :angry: :angry: :angry: :confounded:
inac, az mi chodi mraz po chrbte, ked som videla ten zdemolovany kocik, ktory presiel ten ozraty sofer... :pensive: normale by som ho vedela zabit... :angry:
4. jan 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aji, co je horsie, ako vcera :confused: ??? a aky kocik :fearful: ???
4. jan 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si nevidela v spravach? :rolling_eyes: pozri si v bleskovkach... opity vodic v Nitre presiel na chodnik a zrazil mamicku s dietatkom v kociku, 4 mesacne babatko neprezilo... :pensive:
4. jan 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a horsia je rychlost, uz ma to tu ani nebavi... :frowning2:
4. jan 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevidela, nemala som zapnutu tv, ale mrknem...
mne sa nezda aji, podla mna to ide rovnako na prd, ako vcera... :grinning:
4. jan 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sem kazdy den pridem, ze ci nahodou sa nestal zazrak a on sa nestal... :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kedy idete na lyzovacku? :confused: uz mas zabalene? :confused:
inac, von je taka zima, ze som myslela, ze ma odfukne a zamrznem a to pri tom nie je ani tak velky minus... :confounded: :confounded: :confounded:
4. jan 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac, lyziarska tema, videla si Veresovu na lyziach? :confused: ma pozlatene viazanie... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji, odchadzame v nedelu o 6,OO od istropolisu... zabalene este nemam, ale mam uz poprate a pozehlene... len mi este treba ist na nakupy, tak si ma potesila, ze sa mam nababusit... u nas je -5st :confounded:
4. jan 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, ze zima by ani nebola, ale ten nechutny vetrisko... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. jan 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dam si capicu... ja to nenavidim, fnuk :cry:
4. jan 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani vleky v niektorych strediskach nefunguju, no parada... :frowning2: od nedele ma zase prsat, takze bude poladovica, pomooooc ja uz chcem jar... :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poladovica !!! moja nocna mora !!! :astonished:
pozlatene viazanie, parada, asi uz nevie, co od dobroty... :grinning:
4. jan 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj si aj salik a rukavice a nezabudni kapesnicky... :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano mami, dam :grinning: :wink:
4. jan 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vraj zartom poznamenala, ze jej uz chybaju len zlate lyziarky... :confounded: no vtipna je... :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak pockaj, ako mi budes dakovat, ze som ta varovala... :wink:
4. jan 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved jej manzel mozno kupi... :slight_smile:
ajiii, zajtra mame meninky... a kedze neviem, ci sa sem dostanem, tak ti dnes v predstihu zelam vsetko naj naj naj... :dizzy_face:
4. jan 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas na pol sekundy vykuklo slnko... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
4. jan 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok