Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

mixka
16. jan 2008

jasne ninus, ale to uz akoze starnem, ze som mimo z dovolenky 🙄 ??? 😀

lumah
16. jan 2008

mixka nooo ona chce strašne aby sme mali aspoň jednu babu, ked to budu chalani.tak neviem neviem. A okrem toho tento rok maturuje a chystá sa na vyšku, nemôžem jej však vyhovoriť-chce ísť robiť a popri tom študovať-aby išla len na vyšku, že toho bude mať vela a bude si musieť platiť tu školu-nejakí su ti mladí dnes osprostelí, ked sa hrnu do roboty-vraj aj jej spolužiaci to tak spravia-no asi stárnem, lebo mne sa to nepáči.

mixka
16. jan 2008

lumah, aj moj manzel chce dievcatko... sa divim, lebo vacsina chlapov chce syna... 😎
mne sa nezda divne, ze chce ist dcera popri skole robit... dnes je ina doba a baby sa chcu pekne obliekat a kopec inych veci... podla mna je to ok...

lumah
16. jan 2008

mixka presne to mi povedala, že chce peniaze aj na iné veci, ale jednak ju bude škola stáť veľa a bude toho mať dvojnásobne viac, lebo študovať popri robote nie je buhvico-poznám to z vlastnej skusenosti, že ked som prišla z roboty, musela som sa premáhať, aby som sa učila. Ale je to jej rozhodnutie. Som jej povedala, že keby ešte mala platiť v domásnosti za všetko, tak to neutiahne určite. Ale zas na druhej strane má pravdu v tom, že vlastne ked skončí školu, bude mať už aj prax, čo je velké plus pre ňu-študuje cestovný ruch.

mixka
16. jan 2008

ja myslim lumah, ze za pokus nic neda... ved ak nebude zvladat, prestat s pracou moze vzdy a venovat sa plne studiu... lebo to je urcite podstatnejsie... kazdy clovek je iny... jeden zvladne viac, iny menej...

ninka1234
16. jan 2008

dávala som malej papať a ľavou rukou sa mi zle písalo. Mixi aka staroba?

mixka
16. jan 2008

ninus, no akoze som uz stara, ked ma zlozi dovolenka 😀 😀 😀

lumah
16. jan 2008

mixka ako keby som počula moju dceru-vidno že si mladá ako ona... Presne to mi povedala, že prestupiť na denné môže hocikedy. 😀 NO ale aspoň si ma ukludnila, že to je normálne, ako uvažuje-fakt už stárnem! 😠

mixka
16. jan 2008

lumah, dakujem za kompliment 🙂 lenze ja uz mam pomaly 31 a nie 2O... 😀

ninka1234
16. jan 2008

tak to si ešte mlada mixi na starobu ešte nepomýšľaj 😉

mixka
16. jan 2008

ninus 😀 😀 😀

lia
16. jan 2008

caite bambule 🙂

mixka
16. jan 2008

ahoj lia 🙂

lia
16. jan 2008

caite,to je po novom 😀
no co,vylyzovana??mixi,fakt v paganele zchadza sneh?? 😅 ide tam kamarat 😒

mixka
16. jan 2008

liu, cely piatok a sobotu strasne lialo a ano, zliezal... hore bola uplna hmla a zamrznuty sneh, v strede total mokry a tazky a na spodnych zjazdovkach mlaky a riadne... my sme pocko vystihli, prve 4dni mrzlo a bolo nadherne slnecne pocasie... ukazkove 😵

lia
16. jan 2008

kolko stupnov ste mali??nemas svalovku??
aj my sme si paradne zalyzovali,bola sranda,nahanala som sa chalanmi,no parada,ale tiez sa zacal topit sneh a to ma nebavi v mokrom snehu lyzovat,ale vonku som bola cele dni aj s havkacmi 🙂

mixka
16. jan 2008

lius, prve dni okolo -5 a potom uz + ... svalovicu som mala, ale taku prijatelnu a zvladnutelnu... lyzovali sme kazdy den od 1O.OO - 16.3O, takze dost... a schudla som 3kg 😵

lia
16. jan 2008

fiiihhaaa,tak super.
a ubytko bolo ake??a strava??ked si schudla?? 😅 ja na lyzke aj tak priberiem,lebo nam v cicmanoch robia vselijake specialitky,ktorym sa neda odolat 😀

mixka
16. jan 2008

ubytko bolo v pohodicke, 3* hotel a varili celkom hej... neboli sme hladni 😵

lia
16. jan 2008

bolo tam vela ludi??a v tom hoteli boli s vami aj slovac??na veceru a ranajky si si mohla vybrat co si chcela??ci ti to doniesli na tanieri??

mixka
16. jan 2008

ranajky svedsky stol a vecera s obsluhou... nas zajazd bolo 25ludi a okrem nas boli v hoteli aj nemci, poliaci a cesi

dudu
16. jan 2008

lumah,
ja suhlasim s tvojou dcerou a tiez aj s mixkou, predsalen na denne studium moze prejst hocikedy, a mozno je tak velmi ohladuplna, ze ked vie ze bude mat surodencov a tym padoma peniazky pojdu na mimca, ona uz bude druhoradejsia..? tak si chce na cacky - macky zarobit sama...

dudu
16. jan 2008

mixi, tak ste sa naozaj mali supis, jooooj aj ja by som isla, nemozem ale odist z robotky ☹ 😠

mixka
16. jan 2008

dudu, nemas narok na dovcu 😕 ???

lia
16. jan 2008

ja som sa sem uz nevedela dostat,nemohla som ti odpisat mixi 😠

pipka
autor
16. jan 2008

konecne som tu, dnes sme boli cely den bez elektriky 😠

mixka
16. jan 2008

pipi a coze 😕 ???

lius, v pohode...

pipka
autor
16. jan 2008

ale to cela ulica bola dnes odpojena, ani sa nekurilo, ani tepla voda ani elektrika...tak som z postele ani nevyliezala. Nieco opravovali, snad uz je to ok, a taketo odstavky celodenne uz nebudu 😉

mixka
16. jan 2008

hups... blbe... 🙄

pipka
autor
16. jan 2008

mixik, tak vravis, ze si schudla? Tak to uz ta ani vidiet nie je 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre