Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

jul
17. jan 2008

a co si bola dnes u dokiho? a co hovoril? vsetko v poriadku...ako ma byt?

pipka
autor
17. jan 2008

bola som na krvi rano...vzali mi 6 skumaviek...ty kokso 🙄 skoro som tam odkvecla 😝 to na vsetky tie protilatky a vstupne testy a potom som bola u obvodacky predlzit si PN do konca 12tt.

pipka
autor
17. jan 2008

zatial vsetko ok, aspon dufam....okrem grcania a nevolnosti, ale to uz neratam 😀

jul
17. jan 2008

hej,pamätam si ako brali tolko krvi aj mne 😝 ,a mne brali aj vcera uz u gynekologa,bola som len pre potvrdenie a sestricka mi uz aj krv stihla zobrat 😀

a co povedal doki? je to o.k.? babatka pekne rastu a tak? a ozaj ece spinis?

a ja som dnes dostala mrchu 😅

jul
17. jan 2008

v 10tt uz by ti mali dat tehu knizku,nie?

albertova
17. jan 2008

ahojky bambulky, ja som tiež dostala včera mrchu, neskôr, ale prišla ☹ 😠

pipka
autor
17. jan 2008

a to ti brali krv aj ked mas mrchu? 😕

babatka rastu, uz su vacsie ako bobule bulharskeho hrozna, jedno ma 2,1 cm a druhe 2,3 cm 😉
nastastie spinim uz ozaj len malokedy, ale teraz zacinam postupne vysadzovat vsetky tie hormony, tak sa bojim, co to urobi... 😒

pipka
autor
17. jan 2008

hej hej, buducu sterdu na 9.30 tam idem a uz mi ju da, dnes si ju sestricka uz nachystala do karty 😉

jul
17. jan 2008

ahoj alb,
a ja som dostala po 10 mesiacoch 😅

pipka
autor
17. jan 2008

v stredu mi budu robit AFP testy a skrining, a odchadzat by som uz mala s tehu knizkou 😵

albertova
17. jan 2008

jul, ahojky už nekojíš???? Alebo to nemá veľký vplyv???? A ako sa má tvoj Riško???? Prosím Ťa otázka, koľko si pribrala cez tehu, a ako to vizeralo po pôrode????

jul
17. jan 2008

vcera som ece mrchu nemala

pipka
autor
17. jan 2008

ale nam ten konik zrazu fachci...normalne nezvyk 😀 😀 😀

jul
17. jan 2008

preco AFP testy,ved tie sa robia az v 16tt

albertova
17. jan 2008

Čo sú testy AFP???

pipka
autor
17. jan 2008

mne povedal, ze v 11tt, tak mozno nejake ine, co ja viem 😒
a ze skusi uz aj ultrazvuk cez brusko 😉

jul
17. jan 2008

alb,
nekojim a ani som nekojila vobec,nemala som mlieko a maly sa vooobec nevedel prisat.Pribrala som 20 kil a schudla som len 8 kil,tak sa trapim teraz cvicenim a dietami,ale nedari sa mi 😅

pipka
autor
17. jan 2008

albertova, to su take, kde zistuju down a razstepy

pipka
autor
17. jan 2008

jul neboj nist, ty to zhodis sup sup...pockaj ked zacne lozit 😀

jul
17. jan 2008

alb AFP su kesty na vyvojove vady 😒

jul
17. jan 2008

pipi ece ti nerobil cez brusko? uz by si mohla hodit nove foto brusena do albumu,nech vidime ci sa zväcsilo 😀

albertova
17. jan 2008

no jasné že z hodíš....., ja som nebola a ani nie som tehu a stále len žeriem 😠 dnes som neni v práci a celý deň len niečo mlsám 😠 😀

hmmm to musia byť stresujúce testy, že?!

jul
17. jan 2008

pipi,jaaaaaj tak ty ides na tie screeningove merania na NT A DOWNA? To sa robi v 10tt

pipka
autor
17. jan 2008

julis, stale je rovnake...skoro ziadne, ved len minuly tyzden som fotila, pockam aspon dva, nech podrastie 😀

jul
17. jan 2008

a bojis sa? ja som bola strasne vyklepana z tych testov,som sa bala ,ze som ani v noci nespala 😖

jul
17. jan 2008

aj si schudla? ked si grcala? lebo ja som grcala furt a neschudla som ani deko 😠

pipka
autor
17. jan 2008

jasne ze mam strach, ale nedavam to znat a tvarim sa, ze aj tak viem, ze to dopadne ok 😅 😀 tak snad ma instinkt neklame... 😉

schudla som vyse 5 kg 🙄

albertova
17. jan 2008

pipka a v ktorom mesiaci si???? koľko ste sa snažilkovali???

pipka
autor
17. jan 2008

alb, teraz koncim 9tt, zajtra zacinam 10tt, cize v tretom. snazilkovali sme vyse dva roky, az nam pomohlo IVF 😵

albertova
17. jan 2008

čo je presne IVF???? my tiež už rok aj 3/4 a už ma to nebaví...................................

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre