Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

lumah
24. jan 2008

cukruska, ja som to skušala skoro rok a pol a potom v centre do pol roka som otehotnela.

cukruska1920
24. jan 2008

a to co sa robi v tom centre ?

lumah
24. jan 2008

lia tak to potom sa chudne horšie. Baby ak môťete kojte, všetko čo priberiete pojde hravo dole pri kojení.

lia
24. jan 2008

dobre lumah 😀

mixka
24. jan 2008

ake mate dnes plany 😕 ???

lia
24. jan 2008

kadernici 😵 ,sa tesiiiiimmmmm 😵 .ale predtym mam este robotu 🤐 ,neste sa mi.a este sa musim zastavit v jednom podniku rezervovat miesto na zajtra a ku krajcirke a tak...

lumah
24. jan 2008

lia 😀
mixka no kde si bola?Ja sa nudím v robote, zmenili mi pracovnú náplň a tým pádom sa mi robota uplne minimalzovala.
cukruška inseminácia alebo umelé oplodnenie. Nám museli napichnuť moje vajíčko spermiou, inak to nešlo.

dudu
24. jan 2008

ahojte, tak aky ocakavate dnes den?

mixka
24. jan 2008

teeeda liusik, to mas pred sebou prijemny den 🙂

lumah, tu som... kde by som bola 😀

ahoj dudu 🙂

lumah
24. jan 2008

dudu ahoj, ja čo najrýchlejší-hlavne v robote. 😀

lumah
24. jan 2008

mixka asi navštívim očného, nevidela som ťa. 😀

mixka
24. jan 2008

lumah, ako ma mozes prehliadnut 😕 ??? mna, taku krasnu... hmmm... nechapem... 😀 😀 😀 😀 😀

lia
24. jan 2008

mixiiii hej,len sa mi nic nechce.hlavne robit 🙄

mixka
24. jan 2008

lius 😕 nechapem...

lia
24. jan 2008

nechce sa mi pracovat,mam miliardu papierov pred sebou 🙄

ninka1234
24. jan 2008

ahojte 😉
dobre ránko

mixka
24. jan 2008

lius, uz chapem... 😀 ale pracovat treba, aby bolo z coho zit 😀

ahoj ninus 🙂

lumah
24. jan 2008

mixka 😀

mixka
24. jan 2008

lumah, ako dlho planujes byt na md ???

lumah
24. jan 2008

mixka podla okolností, ak budeme finančne vychádzať, tak aj do troch rokov.

ninka1234
24. jan 2008

presne tak všetko závisí od financií aj my ked budeme vychádzať tak budem doma 3 roky a budem si to užívať 😀
lumah je to uplne ine mať dieťa v tomto veku ako v 20tke je to proste nádhernéééééééééé

lumah
24. jan 2008

ninka to ti verím i ked ja som nepočítala, že budu dve naraz, ale už som v ťivote toho tolko zvládla-som býk a drak v horoskopoch a tí su vytrvalí. 😀

mixka
24. jan 2008

som sa pytala len preto, ze som citala temu, ako dlho planuju byt maminy dlho... ja keby som mala svoje vlastne bio dietko, tak by som urcite neutekala do prace po roku alebo roku aj kusok... a uz vobec si nemyslim, ze by mi bolo dlho alebo mala pocit, ze "slepaciem"... ale to bude asi preto, ze uz nemam 20 😀

ninka1234
24. jan 2008

jasne že to zvládneš si šikulka

lumah
24. jan 2008

mixka a kolko máš-22? 😀
ninka budem mať novu skusenosť pri kojení dvoch naraz-už som tu dostala radu ako na to xi.

mixka
24. jan 2008

lumah... 31 o chvilu 😢

lumah
24. jan 2008

ninka toto mi napísla:
Mali ste tu link na polohy - je to tzv. futbalová. Ja som sedela poturecky , vankúš na kolenách - aby boli vyššie. Hlavičky mali pri sebe, telíčka do strán.Ja som si sadla medzi nich a len som si ich pritiahla a vyložila na kolená. Keď sme už boli zohraní a nemusela som si ichi pridŕžať rukou, som vždy čítala, alebo som sa maľovala, keď sme išli von . V noci jedli našťastie postupne, tak to vždy jeden putoval do postele a driemkali sme obaja, potom som si ich len vymieňala.

mixka neblázni! Tak potom máš fotku starú! 🙂

mixka
24. jan 2008

lumah, nemam fotku staru... je aktualna z leta 2007 🙂

lumah
24. jan 2008

padol mi ten kon modry 😠
mixka ty mládatko!

Tipy ako riešiť rannú nevoľnosť
Zjedzte suchár alebo suchú sušienku SKÔR AKO vstanete z postele. Tým zvýšite hladinu cukru v krvi.
Pokúste sa taktiež zjesť niečo malé a ľahké skôr, ako pôjdete spať.
Namiesto troch hlavných jedál jedzte častejšie menšie porcie s vysokým obsahom uhľohydrátov. Dokonca aj banán pomôže udržať hladinu cukru v krvi.
V období ranných nevoľností sa snažte vyradiť z jedálnička tuky. Množstvo plnotučného mlieka, syrov a vajec môže mať vplyv na Vaše nevoľnosti, preto sa pokúste tieto potraviny obmedziť.
Vyhýbajte sa silnému zápachu, preplneným vydýchaným miestnostiam a zafajčenému prostrediu.
Udržujte neustále svoj žalúdok čiastočne naplnený tak, že medzi každým jedlom budete jesť suché sušienky.
Vhodné môžu byť akupresúrne pásky na povzbudenie alebo proti morskej nemoci.
Váš lekár Vám môže odporučiť doplnok obsahujúci vitamín B, ktorý pomáha proti ranným nevoľnostiam.

dudu
24. jan 2008

lumah aj ja som drak a byk v jenom.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre