Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
21. nov 2007

a zakusky si kupila? 😕 Ja idem zajtra, ale mam vyhovorku...vecer dojde sesterka, tak akoze pre nu 😀 😀 😀

jul
21. nov 2007

vevi,
ja som si dala kupit bielu čokošku,mnaaaaaam a hranolky som tlacila uz na obed aj s maskom 😝 😝 😝

lia
21. nov 2007

my ani nie,ale minaju sa mi zasoby dietne a to mi nemoze dojst,lebo keby som bola hladna,zbodla by som vsetko a takto to mam nachystane aj na tyzden.ale R neviem co bude jedavat.ja som si za svoje blbosti zaplatila 2.400,-Sk,jemu som kupila 2x 10 dkg salamy. 😅

pipka
autor
21. nov 2007

julis, ty same take zdrave jedla papas, ze? 😀 😀 😀

pipka
autor
21. nov 2007

lius a mas nervy na tu pripravu toho superzdraveho jedla? Lebo mna to po case prestalo bavit, stale tie salatiky specialne chystat...a bachla som na rozok sunku a bolo 😅 😀

jul
21. nov 2007

liuššššššš 😀 😀 😀 😀 😀

ja som si tiez napisala cely zoznam pre seba a R som kazala nech si kupi co chce,ze ten zoznam je len pre mna 😀

pipka
autor
21. nov 2007

julis a aj peniazky si mu dala? 😀 😕 😀

jul
21. nov 2007

vidiiiišššš,liuššš,
aj si sa na mna vykaslala s tou dietou,si mi slubila,ze mi to posles 😠 😠 😠

lia
21. nov 2007

nekupila pipi ☹ ,ale v piatok pojdem asi kupit,lebo brat s rodinou dojde.ale to si este rozmyslim,lebo ja to fakt nechcem porusit.aj ked by som si dala,tesi ma to,ze po tychto 4 tyzdnoch budem mat nieco zo seba dole a ze jeden napr.nedelu si zvolim ked si ddam,co som lubila.inak sa mozem potom normalne stravovat,ale oddelene.

veva1
21. nov 2007

joj a bielu cokosku lubim.Ja si uz robim zoznam co si vsetko doprajem po porode a zajtra si este pribalim do tasky do porodnice cokosku tu velku milku a zjem ju pocas tych dvoch hodiek co musim lezat v porodnej sale po porode.A nie zjem,ale zozeriem 😀 😝

pipka
autor
21. nov 2007

a tiez mas ze jeden den v tyzdni mozes jest hocico a kolko chces? 😕

jul
21. nov 2007

pipi,
aj peniazky dostal 😉

pipka
autor
21. nov 2007

vevi a nie je cokoska alergen? Nema to vplyv na mliecko?

jul
21. nov 2007

vevi,
ty to mas ale dokonale premyslene 😀

pipka
autor
21. nov 2007

julis, tak to uz sa mozes zacat tesit 😀 😀 😀

ooo, uz mi prichadza moj krasne ostrihany manzelik...ako na vojne 😀 😀 😀

jul
21. nov 2007

cokolada zapeka 😀

pipka
autor
21. nov 2007

asi vas budem musiet opustit...uz zazera...ale popd fuz sa rehli 😒 😀 😀

veva1
21. nov 2007

aj biela??? baby nestraste ☹ alebo ju rychle zozeriem ked pridu kontrakcie a to uz Tomimu neublizim 🙂

lia
21. nov 2007

uz ide R domov,dam mu urobit lasagne,hned som tu.juliššš,nevykaslala som sa na teba,ale ten scanner nemame napojeny na pc,tak neviem ako by som ti to poslala.jedine ked to napisem rucne,aaale je toho dost pre obidvoch 🙄

pipka
autor
21. nov 2007

vevi... 😀 😀 😀 ty si uzasna, ze kym pridu kontrakcie...moja, ty vtedy uz na ine budes mysliet 😅 😀 😀

jul
21. nov 2007

liušš 🙄
tak sa toho teda nedockam 😖

mne R povedal,ze ked pride z Billi,ze mu mam spravit nejaku veceru,jak sa mi chce 😖 😅

jul
21. nov 2007

pipi,
Vilko je ostrihany? hmmm,musi byt fesak 😎

kebyze aj R je uz ostrihany 😠

pipka
autor
21. nov 2007

julis premoz sa, on ti nosi obediky, tak ty mu sprav veceru...ako trening na manzelstvo 😀 😀 😀

mixka
21. nov 2007

co vyvarate dnes na veceru ??? ja varim kuraciu polievocku, ale neviem co druhe...

jul
21. nov 2007

pipi 😀 😀 😀

sme spolu 8 rokov,uz ani manzelstvo nepomoze 😀

veva1
21. nov 2007

julik a chce sa ti? Ja som dnes sama preto som nic nevarila a tak len zhanam 🙂

pipka len poriadne sladkeho som sa nenapchala od 22tt ked mi zistili zvyseny cukor,tak preto ten chtič

jul
21. nov 2007

mixi,
ja som vcera varila na vecru kuraciu polievku a spolu sme si potom dali do hlavy 😀
a druhe som robila kuracie prsia na prirodno s takou stavickou a k tomu zemiakovu kasu

mixka
21. nov 2007

mnaaam... ked mne sa vooobec nechce varit... 😢

jul
21. nov 2007

ani mne 😝

lia
21. nov 2007

ani mne,lebo ja si stale nieco pre seba pripravujem a jeho jedla zaostavaju.
teraz mu zapekam tie lasagne 😝 .
ale rozmyslam,ze zajtra mu spravim nieco dobre.len neviem co.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre