Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

mixka
19. dec 2007

vobec neviem lius... hopsanie, ako aerobic ja nemusim... mohli by sme po nasej lyzovacke zacat spolu, to by sa nam lahsie prekonavalo... pilatesa mam aj ja doma, ale mas ho vidiet, ako cvicim... 😀

lia
19. dec 2007

ja ho mam este zabalene a to ma dva roky 😀 .ja uz nastupujem urcite po novom roku,slubujem to uz pol roka a nechcem byt ako handra 😖

mixka
19. dec 2007

vidis, super... tak by sme mohli spolu, co povies ??? lebo ja sama nikdy nezacnem... 😠

lia
19. dec 2007

mixi,cvicit budem chodit s kamoskou,skoda ☹ ,lebo ona chodi k tomu trenerovi,co aj ja chcem a viac ako dve nezoberie.to by nebolo ono.uz teraz si to neviem predstavit.
vy mate nejaku posilku pri bydlisku??ja som vzdy chcela chodit niekde pri dome,je to lepsie,ale nic tu take dobre nie je.
a ja som zvyknuta na aupark,len ma sere,ze sa bojim,aby neboli zapchy.kedysi,ked som tam chodila,mi to vyhovovalo,lebo som kusok odtial robila.ale teraz to budem mat dalej,no co uz.

mixka
19. dec 2007

nemame lius, ved to... nevadi v pohode, len som sa spytala...

pipka
autor
19. dec 2007

lius a co potrebujes? Idem kuk tv a dojdem 😉 okolo 21.15

mixka
19. dec 2007

ajoj mamca 😵

lia
19. dec 2007

nooo,ze co si vsetko napiekla 🙂 a ci uz ten zavin robila,robis makovy a tvarohovy??ja by som si dala orechovy,ked su take zdrave tie orechy 😀

mixka
19. dec 2007

ja orechovy nelubim, ale makovy zboznujem... mnam 😵

lia
19. dec 2007

ani ja som nelubila,kym som nemala tuto detoxikacnu kuru 🙂 .makovu zboznujem,ale ked mak mam skodlivy 😒 .pozriem tvaroh,ale ten som tiez nemusela 😖

mixka
19. dec 2007

mne orechy v orechovniku pachnu... ☹ ale ked si ich luskam a jem, tak ich milujem... 😉

lia
19. dec 2007

pachnu ti??hhhmmm,to som este nepocula,ja som nic orechove nejedla,tak dufam,ze to bude dobre.kedy sa chystas piect??ja neviem,mozno zajtra spravim tie medovkiny,teda,ked sa mi podaria 😅 😀

lia
19. dec 2007

pipiiii a orechovu napln mam ako urobit,aby to nebolo suche??tiez s mliekom??kolko davas mlieka do toho maku??

jul
19. dec 2007

mnaaaam orechovnik 😝
liušš,ten slany zavin by som si dala 😒

lia
19. dec 2007

dojdi,budem piect 😉 len neviem kam to budem davat,ja mam vsetko plne 😒

lia
19. dec 2007

jaaajjj,slanyy??tak ten este mame 😀

pipka
autor
19. dec 2007

lius, do tej naplne davam mlieko aj trochu dzemu alebo ovocnej stavy, cukor a citronovu koru...vsetkeho přiměřeně 😀
aj do orechovej aj do makovej 😉

mixka
19. dec 2007

teeeda, tu sa uz vo velkom pecie... 😵 kilecka naskakujte... 😀

mixka
19. dec 2007

julis, ten tvoj maly chrobacik sa vie tak mudro pozerat, ze to bude isto filozof... 😉

jul
19. dec 2007

😀 😀 😀 😀 mixi

mixka
19. dec 2007

na vela fotkach vyzera tak, ako keby premyslal o zmysle zivota a o tom, co ho na tomto svete caka... 😀

jul
19. dec 2007

mixi,neviem po kom to dieta je 😲 😅

mixka
19. dec 2007

nooo... zjavne po maminke a ockovi... 🙂 ale aj tak jedina vec na ktoru teraz moze mysliet je mnam mnam mliecko... dobry start pred pecenymi kuriatkami a pivkom a kamosmi a zurkou a bababmi... 😀

jul
19. dec 2007

vies aky je zly uz? jak cert,tak sa rozculuje a jeduje sa,ze je cely cerveny jak rak 😠

mixka
19. dec 2007

a nenudi sa iba 😕 ???

jul
19. dec 2007

hahahahahahahahaha 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
19. dec 2007

cooo hahahaha... ???

mixka
19. dec 2007

😕

jul
19. dec 2007

neviem,mozno,ze sa nudi,ale ako ho zabavit? 🙄

jul
19. dec 2007

tie kuriatka,zurka,baby 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre