Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
3. dec 2007

jeden som vam uz poslala, idem na dalsie. Chcete aj medovnicky? 😕

nooo, budem mat doma vlastnu skolku 😅 😅 😀

mixka
3. dec 2007

ja aaano... 😵

jul
3. dec 2007

liušš,
ved kukaj aj cez internet,ale mala by si cim skor,lebo uz maju teraz 90% obsadene 😒
ja som tak zhanala na poslednu chvilu a nic nebolo volne 😠

lia
3. dec 2007

ked oni maju taku sprostu stranku,ze sa mi to zda jednoduchsie tam skocit a opytat sa,co je vobec volne.
pipi,v receptoch som kukala a je tam dost receptov a lahkych na medovniky,nechcem,aby si mala vela pisania.

pipka
autor
3. dec 2007

lius, uz sa stalo 😀

pipka
autor
3. dec 2007

Idem si trosku lazkat a nakuknem neskor, zatial ,paa 😵

lia
3. dec 2007

dobeee,oddychuj a kam zmizli juliššška a mixka?? 😕

mixka
3. dec 2007

mixka je tu... bola vesat pradlo a vybrat umyvacku... 😀

lia
3. dec 2007

teraz sa ja vystriedam s tebou 😀 ,akurat zacala pizukat 🙄

mixka
3. dec 2007

dobru noc pipi 🙂

lius, nemaju zlozitu stranku... 😀 😀 😀

jul
3. dec 2007

no ja tu 😅

lia
3. dec 2007

kde tu??
mixi,zbytocne budem vyberat uz teraz v decembri podla toho co sa mi paci.pridem tam a opytam sa,co je vlastne volne.a je to 😉 inak,riesim si uz mesiac novu lyziarsku vystroj 😖 nic sa mi nepaci a hlavne je to tenke vsetko a ja som zmrzlina 😖

mixka
3. dec 2007

aha, tak to mas blbe... to ti nezavidim... len mysli na to, ze ked lyzujes mas pohyb, tak nemozes mat na sebe neviem aku strasne hrubu supravu, lebo by si bola akurat dobre spotena a po chvilkovom postavani aj dobre chora...

jul
3. dec 2007

som zas hladna 🙄

lia
3. dec 2007

mixi,mne je zima,chodime kazdy rok lyzovat a tensie mam doma,chcem hrubsie nech si nemusim davat tristo vrstiev termo oblecenia.radsej si dam iba jedno a hrubsiu bundu a ked mi bude teplo,tak rozopnem.

jul
3. dec 2007

ja mam na lyzovanie veeelmi hrubu a teplu bundu,som v nej jak rambo 😅

lia
3. dec 2007

aj ja julišššš,ved ty si nic nezjedla,daj si obedik 😉
ja mam taku chut na vyprazane kuriatko 😎 🙄

jul
3. dec 2007

mne sa nic nece robit,a ani neviem co by som si dala.Mam vyprazany karfiol a zemiakove pyre,ale necesa mi vyprazat ten karfiol 🙄

lia
3. dec 2007

ja som jednu nasla,ale je dost drahaaaa 😒 ,este gate k tomu 😒 ,R mi to chce kupit,ale mne je luto tolko penazi za to 😖 .skusim pockat do stvrtku ,pojdeme asi do rakuska alebo pockam ci ju nezlacnia 😒 ale pochybujem 😖

jul
3. dec 2007

liušš a vies sa dobre lyzovat?

mixka
3. dec 2007

tak ja zase neznasam byt prilis naobliekana... mam pocit, ze sa nemozem pohnut...

lia
3. dec 2007

od malicka lyzujem,tak obstojne.ty dobre lyzujes juliššš??
mas si to este obalit??inak mnam 😝 ,dala by som si,ale vyprazeny vo friteze 😎

jul
3. dec 2007

ja som si kupila minuly rok nove gate lyziarske,superne su,ale bundu nosim uz asi 4 roky furt tu istu.aj lyziarky mam nove,len ma musi R asi pol hodinu do nich obuvat 😒

jul
3. dec 2007

uz mam obaleny ten karfáč 😀

mixka
3. dec 2007

mnam karfiol... aj ja som v sobotu kupila, zajtra ho asi spravim... mnam... 😵

lia
3. dec 2007

aj ja mam lyziarky,aj lyze skoro nove,lyze superne 🙂 .tesim sa im velmi,len mali v blbych farbach,ale su vynikoššš.gate mas ake juliššš??
a co nosis pod bundu mixi??lebo ja aj styri veci 😎

jul
3. dec 2007

liušš,ja lyzujem asi 6-ty rok a furt mi to nejde,idem jak pokakana vzdy a R sa mi smeje.Ale nahodou minuly rok som ani raz nepadla a zato on aj 4x,lebo on robi somariny na lyziach,same pirulety,otocky,skace jak nejaky akrobat,on lyzuje odmalicka a velmi dobre.

mixka
3. dec 2007

lius, dam si tielko, bavlneny rolak a rolakovy pulover a bundu... a pod gate hrube pancuchace... ja neznasam termooblecko, je v tom strasne horuco...

lia
3. dec 2007

aj mna obuva R 😀
moj ide jak gula ☹ .ja sa onho tak vzdy bojim ☹ .
julišššš 😀 😀 ,to by som si kukla 😀 ,ale neva,hlavne ze lyzujes.inak ,ja mam rada aj pol dna stat v bufete s celou partiou 😀 😀 😀

lia
3. dec 2007

ty si nejaka horko krvna 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre