Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
9. okt 2007

no tak to chapem, chudatko val 🙄 esteze ma taku krasnu dcerku pri sebe, ta jej to snad vynahradi 😵
zabi, nooo pocity zatial skoro ziadne, asi preto, ze ta hcg bola taka nizka, ale snad aj pocity budu, ked stupne 😅

zabka132
9. okt 2007

Pipka, ja tu zajtra nebudem.....dajte mi potom vediet sms-kou. Nech si aj ja pripijem na teba aj na babatko.

pipka
autor
9. okt 2007

to kolkokrat v tyzdni trenuje? 😕 Ved bol vo stvrtok. To bude iny borec, ak bude maly po nom, mas o ochranku postarane 😀

jul
9. okt 2007

pipi a tebe brali krv od ET za tyzden?

ninka1234
9. okt 2007

pipi moje deti su veľky žráči ty by zjedli aj teba

zabka132
9. okt 2007

práve som zistila, ze Filipe ma zasa zabu v ustach.....porazi ma. Zas bude mat cele usta fialove. 😝

pipka
autor
9. okt 2007

nieee julis, ved to bolo 12 den od ET, ved som bola predminulu stredu, 26.9. 😉
ninus, obavam sa, ze na mojho vilka nemaju 😀 😀 😀 to ho nepoznas 😀 by sa hanbili ako malo jedia 😵 😵 😎

jul
9. okt 2007

pipi,trenuje 3x do tyzdna,pondelok,utorok a vo stvrtok 😎

ninka1234
9. okt 2007

nooooooooo neviem neviem, keď môj 9 ročný kubko zje na raňajky 4 párky a 3 rožky k tomu

jul
9. okt 2007

pipi,to je ako ked si robis tehotensky test,niekomu ukaze az na 28 DC,niekomu az tyzden po meskani a niekomu ako napriklad mne 😎 uz 7 dni po oplodneni,preto mozno to slabsie HCG 🙂

jul
9. okt 2007

zabi,ta fialova vodicka co sa vola gencian?

zabka132
9. okt 2007

jul a ty sa ako citis ?....Uz to mas za par. 😵

jul
9. okt 2007

ninka,tak mne stacia 3 parky a 2 rozky a to som tiez dobry jedak 😅

ninka1234
9. okt 2007

zabi ta fialova vodička je nato najlepšia

jul
9. okt 2007

zabi,ani sa nepytaj.Moj ma volal na trening,ale strasne ma vsetko boli,krize,brucho,obcas tvrdne,ale tak v norme,nohy ma bolia jak staru babu...uz citim,ze sa mi to krati a zacina ma chytat panika 😅

ninka1234
9. okt 2007

jul ja parky vobec nemusím ja som skor na cini mini s mliečkom 😀

ninka1234
9. okt 2007

jul a v noci ako spíš, lebo ja hrozne dnes som bola 8 krát na wecku a k večeru už tiež chodím ako stará baba

jul
9. okt 2007

cini mini s mlieckom kupujem pravidelne na kila,ten moj sa moze s tym aj zadusit 😅
ja zase parky lubim a hlavne neuvarene,len olupem a zjem bez chleba 😀 😝

pipka
autor
9. okt 2007

ninus, taaaak mohli by superit, moj zje 10 knedli k segedinu 😀 😀 😀

julis, tak to riadne trenuje 😕
si skusim urobit pozajtra testik, ak by to zajtra stuplo 😉

zabka132
9. okt 2007

ano, je to ta gencianova vodicka. Zabku ma uz druhykrat, prvykrat ma nezabrala ta vodicka, doktorka mi dala potom takú sladku na papanie...po nej mu to zmizlo do 4 hodin.
Jul a to ta caka este 6 tyzdnov...tes sa, este ta len krize budu boliet 😔

jul
9. okt 2007

na wecko chodim v kuse uz davno,nejak od 25tt chodim v noci pravidelne aj 4-5x a cez den vyjdem zo zachoda a hned sa vratim nazad 😒 miminka nam uz tlacia na mechuriky kosturiky 😅 😠

jul
9. okt 2007

zabi nestras 😅
najviac sa bojim,ze co ja budem s tym malym doma robit,sak ja neviem babo ani prebalit a duplom uz nie okupat ho 😅 😕

pipka
autor
9. okt 2007

a mne stacia dva parky a jeden rozok, ale parky uvarene 😉

zabka132
9. okt 2007

jaaaaj, uz som aj zabudla, ake to je....furt behat na zachod 😀 . Hlavne v noci. Ale pockaj, ako ti potom bude chybat to kopkanie. Ale malý Riško ti to bude vynahradzat.

jul
9. okt 2007

pipi,hlavne,ze ho to bavi ,priam to zere...a nemysli na k....ny 😅

ninka1234
9. okt 2007

pipi to by si určite zasuťažili ja už som vravela že dám na chladničku kladku
jul už to niejak musíme vydržať aj keď si už niekedy hovorím aby už bol november

jul
9. okt 2007

ja nespim poriadne koli tomu,ze mi maly neda spat,lebo tak strasne ma kope,ze to je niekedy hrozne,az to boli,ako keby sa chcel uz prekopat von 😖

pipka
autor
9. okt 2007

babulky, musim sa s vami rozlucit, vilko mi tu trha notebook z ruky 😠 😠 , snad sa sem este dnes dostanem, po ruzovej zahradke snad 😉

jul
9. okt 2007

ninka hej,aj ja sa uz neviem dockat novembra,dufam,ze sa nenarodi v decembri ,podla riadneho TP by to malo byt az 7-8.decembra

jul
9. okt 2007

jeeeej,tesim sa na ordinaciu 😵 mohli by to kludne davat ako celodenny serial 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre