Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako dlho môže trvať ovulácia ?

OvuláciaSnažíme sa o dieťa
nika4495
4. jan 2020

Ahojte chcem sa len spýtať či je možné oehotnieť keď mám pocit že plodné dni som mala asi 31.12 - 1.1. aspoň som na sebe pozorovala také príznaky takže si to len myslím a nechránený styk som mala včera. Je tam ešte nejaká možnosť otehotnieť? Ako dlho asi môže trvať ovulácia?

pininka1
4. jan 2020

@nika4495 ovulácia je jeden deň, ale plodný môže byť týždeň okolo, ak si mala príznaky 1.1 tak včera už bolo asi neskoro. Skôr treba skúšať pre tým ako ide ovulacia.

fokuska
4. jan 2020

@nika4495 Ano je mozne. To, ze mas pocit este nic neznamena. Ked sa uvolni vajicko, tak ma asi 12-24 hodin na oplodnenie. Spermie preziju viac, tak "si mozu na vajicko pockat".

Nevies kedy presne doslo k ovulacii, to ti vie potvrdit iba lekar.

Ak by boli tvoje pocity spravne a ovulovala si vtedy, tak uz je neskoro.

nika4495
autor
4. jan 2020

no ja len tak hádam že vtedy som mala lebo asi toho 1.1. som mala väčšiu chuť na sex a aj väčšia vlhkosť čo mávam cez plodné dni len som z toho trošku mimo že kedy vlastne odvtedy nastane ovulácia len to mi asi vy aj tak nepoviete :D ale ďakujem 🙂

pininka1
4. jan 2020

@nika4495 napíš kedy bola posledná ms

nika4495
autor
4. jan 2020

@pininka1 z toho moc nezistim mam strašne nepravidelný cyklus niekedy aj viac mesiacov nič posledná MS bola 25.11. Ale u lekára už viackrát pri prehliadke povedal ze ovulaciu mávam ved aj jedno dieťa už máme.

pininka1
4. jan 2020

@nika4495 to nevadí, aj jaj mám stále nepravidelnú ale ovuláciu si roky sledujem a otehotnela som vždy na prvý sup

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre