Ako dlho pred snažilkovaním mám vysadiť antikoncepciu?

liiluska
19. mar 2012

Ahojte baby, s priatelom plánujeme že by sme sa v lete začali snažiť o bábetku. zatial beriem HA. Myslíte že by bolo vhodné ju vysadiť už teraz alebo až ked to bude aktuálne. Telo sa asi potrebuje zregenerovať? či aké máte skúsenosti? dakujem

zbibo
19. mar 2012

Moj nazor...alebo ako by som to po skusenosti urobila ja....vysad teraz ked doberies a po mrche zacni uzivat kyselinu listovu 😉 a v lete mozete ist na to,vela stastia 😉 🙂

hoogy
19. mar 2012

@liiluska ja som brala pred obama otehotneniami HA a vzdy to chvilu trvalo kym sa telo dalo do poriadku.ale zase ako so vsetkym je to velmi indivindualne a poznam baby co otehotneli aj hned prvy cyklus. ked chcete zacat az v lete tak vysad a chrante sa tych par mesiacov inak. telo sa ti dostane do formy a nemusite sa bat ze otehotniete skor ako ste si povedali. 😉

liiluska
autor
19. mar 2012

tak ono by to bola velká radosť aj keby som otehotnela skôr ako v lete, ale chceme ešte dorobiť domček aby bol už pripravený na 3 obyvatelov 🙂.ale dakujem za rady. 🙂

hoogy
19. mar 2012

@liiluska 🙂

kvojtanikova
19. mar 2012

@liiluska ja som otehotnela hned druhy cyklus po vysadeni HA, brala som ju predtym 4 roky. Po vysadeni prisiel normalne menzes a druhy uz nie🙂 a uz som tiez pocula o viacerych co sa im to tak stalo. Kazdopadne, ak by vam to nevadilo aj skor, kludne by som vysadila uz teraz, ak to nevyjde hned, do leta sa ti cyklus pekne upravi a mozete snazilkovat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre