Ako dlho vám trvalo otehotnieť počas dojčenia?

8. sep 2022

ahojte. Tie, ktore ste kojili a pocas toho ste sa snazili o babo - ako dlho vam trvalo otehotniet? Niekto tvrdi, ze kym zena koji tak je nizsia sanca na tehotenstvo... dakujem

babovka2321
8. sep 2022

A cyklus ti uz nabehol? Ak este nie, mozes otehotniet aj bez toho - ak vystihnes prvu ovulaciu. Ale aj nemusis. Ja som otehotnela pocas kojenia, ale uz som mala cyklus 2 mesiace (a otehotnela som hned na prvu supu).

martyzpp
8. sep 2022

Na prvu supu. Starsi syn mal rok a pol a este sa kojil.

login1234
8. sep 2022

Na druhu supu. Prve malo 14m

stanulienkat
8. sep 2022

Kto môže niekto takúto volovinu ešte v 21. storočí tvrdiť? A kto tomu môže ešte veriť?

monula20
8. sep 2022

Ahoj ja som počas kojenia otehotnela za 3 mesiace od pôrodu

ivangeline
8. sep 2022

Zavisi. Ja som taka plodna,ze rodim uz jak hruska...ci jablon.. xDD Uz mi je to az smiesne. Mne prichadza ms hned po 6sto nedeli. Niektore zeny anovuluju aj rok. Ine zvycajne par mesiacov,pokym sa neprejde na prikrmy. A to,ze nemas ms,neznamena,ze nemozes nepravidelne ovulovat...len cykly su popletene..dlhe..kratke..bez ms..

elenita
8. sep 2022

No moja uz ma 13 mesiacov a mne cyklus este nenabehol. A pri dvojickach som bola tiez vyse 2 roky bez ms🤷‍♀️ Krasne obdobie 👌🤣

mimi3008
8. sep 2022

@martyzpp Napodobne a cyklus som mala uz skoro tristvrte roka

nikasmile
8. sep 2022

Tiež na prvu šupu.

mikadooo
8. sep 2022

Nepodarilo sa mi otehotnieť počas dojčenia. Ale ja som počas celého dojčenia mala aj menzes zastavený (pri prostrednej dcére to bolo 2,5 roka), takže evidentne tam ten cyklus nejak extra moc neprebiehal. Otehotnela som až po úplnom odstavení dieťaťa.

maryetta
8. sep 2022

Ja som planovane po dvoch rokoch.
Mam ale kamosku ktora hned pri prvom cykle. Takze ms ani neprisla a druhe babo ma do roka.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre