Ako dlho vám trvalo otehotnieť pri nepravidelnom cykle?

27. apr 2020

Ahojte snažím sa otehotnieť 3 mesiac a stále nič,začínam mať z toho stresy...mám nepravidelný cyklus ale myslím ze stále sme sa trafili do plodných dní.. Myslíte že je už čas ísť za doktorom či nieje niekde problém? Ako dlho trvalo vám otehotnieť?

hederamonstera
27. apr 2020

@krisbar suhlasim, toto som pochopila az po potrate 🙂 ale je to velka pravda a som rada, lebo konecne som stastna 🙂 kto nie je stastny bez dietata, nebude pravdepodobne casom ani ked ho uz bude mat

krisbar
27. apr 2020

@hederamonstera tak tak.

terezka288
27. apr 2020

2roky, podla mna 3 mesiace je este malo Do roka by si mala otehotniet, ale su pary ktorym sa nedari cele roky rokuce a nakoniec im to vinde.. Drzim ti palce, pride to ked to ma prist hlavne no nesil..

natalief
27. apr 2020

Aktívne sme sa snažili asi 10 mesiacov a keď sa nedarilo sme sa na to vykašľali a hneď ďalší mesiac som už mala pozitívny tehotenský test. Psychika robí veľa netreba to riesit a pride to samé

zuzka1117
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tatiana_84
27. apr 2020

Netrap sa tym, uzivajte si chvile vo dvojici, dolezita je psychika. Nam sa pri prvom nedarilo polroka a bola som z toho na nervy. Mala som dost stresujucu robotu kde som nechcela byt, nasla som si novu, kludnejsiu a hned sa zadarilo. Teraz pri druhom som tiez v pohode a zadarilo sa na 1x. A to prognozy mojej lekarky boli, ze mozeme byt stastny ze sa prvy podaril tak rychlo a ze mam sa pripravit ze druhe bude trvat dlhsie.

elizeenka
27. apr 2020

Ja som bola u lekára, folikulometria a clostylbegyt a do pol roka som bola trhu, druhýkrát som ani lieky nebrala. Chceli sme ešte jedno, ale už je to 7rokov a nič. Píla som čaj himalajsky, ktorý mi krásne upravil cyklus, ale začali mi problémy, že teraz by som dala čokoľvek za ten nepravidelný cyklus. Som pri ňom otehotnela, čo už teraz ani ne dúfam

elizeenka
27. apr 2020

Som bola tehu som chcela napísať

c_est_la_vie
27. apr 2020

@kiki23 no ja som mala kvoli nej rozhadzany hormonalny profil, mensie loziska po brusnej dutine, tazko by sa to aj operovalo. Vdaka tomu som cely zivot anemicka. Najhlavnejsi priznak bola velmi bolestiva menstruacia ( zvykla som od bolesti vracat, krce mi strielali az do noh. Nic dobre:/. Obcas bolestivy sex.
Po MA a kyrete mi trochu vycistili i vajickovody a menzes odvtedy byval znesitelny, stacili mi dva ibalginy. Po MA som sa bala ze dieta nedonosim a brala som to skepticky, ze pol roka vyskusame nech sa nepovie a pojdeme do CARu.

Na prvy pokus sa nam zadarilo. Problemy som mala len v 6-7 tyzdni, to som spinila. Lekar mi dal duphaston a ascorutin a super tehotenstvo, okrem beznym priznakov nic nezvycajne 🙂

carmena
27. apr 2020

@denden77 troska mimo temy...prosim kolko mesiacov po prvom neuspesnom tehotenstve sa ti podarilo otehotniet...tiez som v podobnej situacii tak zistujem nejake info😊

denden77
27. apr 2020

@carmena no kedze to uz bolo vyssie stadium, odporucali cakat 3-6 cyklov.. prelozila som si to ako 3 😁 ale telo som zjavne neojekabatila, podarilo sa "az" na 3 skusobny cyklus 😁

carmena
27. apr 2020

@denden77 dakujem za odpoved...tak uvidim ako sa podari mne🤪

denden77
27. apr 2020

@carmena drzim palciaky 😊🍀

carmena
27. apr 2020

@denden77 dakujem...aj ked mam aj strach aby uz bolo vsetko ok😬

denden77
28. apr 2020

@carmena to je normalne.. tiez si vydychnem az ked sa narodi 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre