Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

ralau
18. mar 2013

Prosím, aj ja som poslala mailik, vyrátaš to aj mne????? 🙂

vendullka
18. mar 2013

@mpg Podle čínského kalendáře to zrovna u nás vůbec nevyšlo🙂

drobcek5588
20. mar 2013

Dobrý deň chcem sa opýtať.
S priateľom som mala pohlavný styk v deň ovulacie.robila som si test a vyšiel mi negatívny.Môžem byť este tehotná ?
Chceme baba a neviem či mám čakať ked mi vyšiel negatívne.
Býva mi zle a pobolieva má v podbrusku.
Poraďte mi.

monika92
20. mar 2013

@drobcek5588 mozes byt tehotna ...test neukaze hned zajdi na gyndu

dezyre
20. mar 2013

@drobcek5588 a kdy byla ta ovulace? Možná je prostě jen brzo.. Zkus počkat - buď na pozitivní test, anebo na menstruaci 😉 Když nedorazí menstruace po týdnu a ani pozitivní test nebudeš mít po týdnu od očekávané menstruace, tak pak bych teprve šla 😉

drobcek5588
21. mar 2013

@dezyre dobrý deň
Ovuláciu som mala pred 8 dňami.Mám príznaky tehotenstva a neviem či je to možné.
Nechcem sa predčasné tešiť.

dezyre
21. mar 2013

@drobcek5588 to je opravdu ještě strašně brzo 😉 čekala jsem dvojčátka a osmý den jsem měla slaboučkýho ducha. Opravdu zkus vydržet. Z vlastní zkušenosti ti ale musím napsat, že si ty těhotenské příznaky s největší pravděpodobností namlouváš. Samozřejmě ale nepíšu, že těhotná nejsi. Prostě .. vydrž prťka vydrž.. Ještě alespoň dva tři dny. Držím pěsti, aby se druhá čárka objevila 😉

drobcek5588
21. mar 2013

Ďakujem veľmi pekné za radu.
Nič iné neostáva len čakať.snáď sa budem môcť tešiť.
Môj priateľ to už chce vedieť a nevie sa dočkať.
Ako sa hovorí kto si počká ten sa dočká.

drobcek5588
21. mar 2013

@dezyre
Chcem sa este opýtať dostala som nadchu môže to byť náznak ?

dezyre
21. mar 2013

@drobcek5588 já tě chápu, to čekání - i když pár dnů je nekonečné 😀 😀 😀 Už jsem to párkrát zažila 😝 😝 😝 😝
Nadcha je rýma? To je spíš nachlazení 😀

drobcek5588
21. mar 2013

Áno myslím rymu.najviac čo má prekvapuje je že mi je zima a pritom mám pocit ako keby som vnutry hor
ím.

lenonka113
27. mar 2013

@noskova ahoj si tu pisala,ze podla nejakeho kalendara vychadza pohlavie...aj mne vypociitas..dakujeeeem ,mne je 29 rokov,ale otehotnela som 28 rokov a termin mam na 17.6.2013 dakujeeem este raz

zdenus11
30. mar 2013

@jamajka prvý bol chlapček a druhé sme veľmi chceli dievčatko...hľadala som fora na inernete a zaručene metody, asi ako ty... 😉 ..už si napametám aká stránka to bola, návod jasný -začať hneď po ukončení menštruácie, každý deň do ovulácie, u teba bez orgazmu 😝 tým sa zmení prostredie v pošve na kyslé a to je nevhodné pre "dievčatká" ..roky narodenia, čínske kalendáre a pod. som neštudovala, a vyšlo nám to, mám doma 11 mesačnú šibalku. Držím palce.

novynka
30. mar 2013

@zdenus11 tééda, tak to slyším poprvé o tom orgasmu, třeba to tím bude ;) musím to říct švagrové, ta po dvou raubířích taky touží po princezně 🙂 díky

zdenus11
31. mar 2013

aj ja som sa čudovala, ale bolo to tam pekne vysvetlené..... niečo ako, po menštruacií je prostredie v pošve zasadite, čo sa nepáči "chlapčekom" preto sa spomalia a to dáva šancu "dievčatkám" aby ich mohli predbehnúť.... 🙂 , preto bez orgazmu 🙂 Nebudem tvrdiť, že je to zaručené...no sama som to skúsila, vyšlo to, tretie neplánujeme tak už skúšať nebudem, či je to naozaj tak 🙂

zdenus11
31. mar 2013
sin_dy
31. mar 2013

Hovori sa kto je dominantnejsi v obdobi ked sa plodi dieta tak takeho bude pohlavia. My mame dievcatko hehe, zvacsia bol dominant prave manzel, no v obdobi, ked sa nam podarila nasa mala som bola ja. A keby sme chceli dalsie babo bola by to asi znova baba, hehe po troch rokoch manzelstva som sa naucila, ze na mojho mileho plati len tvrdy rezim :-P ale inak naozaj sledujem v rodine aj v okoli, ze s tymi pohlaviami to plati...sranda 🙂

sammy
31. mar 2013

My sme sa nesnazili ani raz ovplyvnovat pohlavie, ale mozem povedat, ze podmienky splodenia nasich troch dcer boli zakazdym ine - prva bola po ovulacii, druha presne v den ovulacie a tretia daleko pred ovulaciou 😀 Viem to tak presne, lebo som si zakazdym sledovala plodne a neplodne dni. Takze podla mna je to vsetko len vo hviezdach a ovplyvnit sa to neda nijak 🙂

monika92
31. mar 2013

@sarinka123 posielalo mi mail X ludi...a urcite som odpisala

dadulajda
4. apr 2013

@monika92
@sorciera24 ahojte baby, podla coho to pocitate? Ja to strasne potrebujem tiez,ale zaujimala by ma aj percentualna uspesnost vypoctov! 😉 Ja som narodena 29.10.1987 a priatel 13.2.1986. mame uz syna 1.8.2011. priatel ma brata, jeho krstna ma 2 synov,jeden z nich je zenaty a ma 2 synov a ostatni su bezdetni...takze ja uz MUSIM mat dievcatko! 😀

sorciera24
5. apr 2013

@dadulajda pocita sa to podla zmeny krvi, kazdych 7 rokov......uspesnost metody je tak 85-90%....aj to vacsinou vtedy zle vychadza, ze bud sa kryju roky partnerov, alebo aj tranfuzia, ci operacia to mozu ovplyvnit..... inak mam skusenost, ze to vychadza....u vas vychadza dievcatko v r. 2014....ale pozor, amte na to, len ten jeden rok, potom sa v r. 2015 meni krv tebe a bol by to zas chlapec....

napolitano
5. apr 2013

Ahojky holky,půjčím vám svého chlapa 😀 😀 😀 ,mám tři holky a čtvrtý je kluk zaplať pánbůh,jinak by mě strhal.Ani jedno nebylo plánované,ale u holek mě musel ukecávat a u kluka jsem ho k sexíku ukecávala já 😀 .

monika92
7. apr 2013

@dadulajda vychadza ti dievcatko v roku 2014... Ale tak od
Mesiaca august do roku 2015 potom zase chlapec

dadulajda
7. apr 2013

@sorciera24 2014 staci plodit? ci musim aj rodit

@monika92 uz tohto sme plodiili na jesen.dalsie som chcela na jar. a plodne dni a totok..s tym sa nieco neda spravit?? oni maju muzov v genoch. stacia taketo vypocty? lebo sa mi nechce o tom bavit s gynekologom...ale chcem to na istotu

drobcek5588
8. apr 2013

@dezyre
Dobrý deň ďakujem za príjemné rady tehotenstvo sa potvrdilo sme veľmi šťastný.

sorciera24
8. apr 2013

@dadulajda plodit....na istotu nemas nic, len, ze raz zomries;) ....ale tento rok dievca nesplodis, toto su vypocty, kt. zavisia od veku a zmeny krvi (ta sa meni kazdych 7 rokov)....a prave zmena bude az v r. 2014 (od februara)...ovplyvnit to mozu operacie, potraty, transfuzie..... (vysvetlovala som to uz vyssie)

dezyre
8. apr 2013

@drobcek5588 moc moc gratuluju a těším se s tebou. Držím pěsti, aby bylo dál vše v pořádku 😵

drobcek5588
8. apr 2013

@dezyre
Ďakujem veľmi pekné

monika92
10. apr 2013

@sorciera24 to je dobra blbost ta zmena krvi moze mat dievca aj tento rok...nic neni 100%

obcansr
10. apr 2013

no ja by som tiež chcela velmi dievčatko ale v rodine mojho manžela su v prevahe len chlapi takže mala pravdepodobnost

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre