Plánovanie bábätka - chcem dievčatko

barbie24
7. aug 2021

Ahojte baby plánujem bábätko po 10 rokoch počula som o dakom kalendári kde sa da vypočítať pohlavie dieťatka chcem túžim po DIEVČATKU da sa to naplánovať? Mám dvoch chalanov tak chápete? Vyšlo to niekomu ? Ďakujem

ariannazara
7. aug 2021

Podľa mňa ti nikto nepovie ci to vyšlo alebo to je náhoda 🙂 dieťa je bud/alebo. Nikto ti nedá radu takú ze to bude na 100% dievča. Je to vo hviezdach 😂👍

danulicek
7. aug 2021

myslis cinsky kalendar pre vypocet pohlavia? no je to 50:50, niekomu to vyslo, niekomu nie 🙂 su tu o tom aj temy. inac ja tvoju tuzbu po dievcatku chapem, mam dvoch synov :D ale na druhej strane, naplanovat sa pohlavie neda 🙂

leuchtturm
7. aug 2021

naplanovat sa to neda, ale na 50 percent sa ti podari dievca.

barbie24
autor
7. aug 2021

@ariannazara ved toto

tayla
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbie24
autor
7. aug 2021

@tayla poznam babu ktorá ma 5 chalanov

elizabet173
7. aug 2021

@barbie24 ja tiež poznám, mali štyroch chlapcov, dala sa ukecať na piate, narodili sme dvojčatá - dvaja chlapci

s_a
7. aug 2021

aj ja som veľmi túžila po dievčatku, ale teraz by som za toho môjho chlapčeka dala všetko na svete a neviem si predstaviť že by to malo byť inak.

danulicek
7. aug 2021

@elizabet173 to by ma asi odvalilo :D ja veľmi túžim ešte po treťom dieťatku, ale tak to je hudba budúcnosti. viem si celkom predstaviť ďalšieho chlapa do partie :D ale jasné, že túžim po dievčatku, chýba mi úplne ženský element, keď vidím tých mojich troch (dvoch synov a muža). jasné, že je hlavné, aby bolo všetko v poriadku a hladko, ale taká tá súkromná túžba nepustí :D ale teda mať šesť synov, to by už bolo na medailu pre matku :D

polodrahokam
7. aug 2021

.

kkovacovak
7. aug 2021

@barbie24 čakám dievčatko ale o tomto čínskom kalendári som sa dozvedela až ako tehotná. Bolo mi jedno aké bude mať pohlavie ale u mňa to sedí s kalendárom 😄 Či to ale o niečom vypovedá ťažko povedať

alana1
7. aug 2021

ja som chcela iba chlapcov a presne mi to aj vyslo - a docitala som sa, ze chlapci su splodeni presne pocas ovulacie, lebo tieto spermie su rychle , male a skoro umieraju....dievcenske su velke, pomale a preziju dlhsie, cize vtedy sa odporuca sexovat par dni pred ocakavanou ovulaciou...ale ci to ozaj bolo tymto, ze mi to vyslo, netusim...

mogaa
7. aug 2021

je to vždy 50:50:wink:mylsím že tento kalndár volakedy robil doktor Jonáš či ako sa volal, kolegyňa tiež skúšala a miesto baby chalan ako repa😉naozaj je to 50:50

jabuducanevesta
7. aug 2021

môj šéf je z 10. chlapcov,,,nikdy sestru nemali 🙂

kulumulu123
7. aug 2021

@barbie24 mne to vyšlo pri oboch deťoch na 100% možno náhoda a možno.... Ktovie?? Držím palce 😊

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cacianka
7. aug 2021

Jonašova metóda, vraj mu to vychadzalo, dokonca aj pri kobylkach....
Ale je to podla mňa blabla

milka1988
7. aug 2021

@cacianka podľa Jonáša byť som nikdy v živote nemala byť tehotná a som v 10 týždni 😃 to skôr úverim čínskemu kalendáru 😁

enoula
7. aug 2021

Chcieť je pekna vlastnost. Je to dane chlapom, takze ostava ti len dufat, kedze na cele nemaju napísané, aky material nesú 😃

mariejenka
7. aug 2021

@barbie24 ja mam oboch chlapcov aj som chcela chlapcov, prvého sa nam podarilo na Silvestra, tak aj druhý krát sme sa posnazili okolo Silvestra o tri roky,a 1.10 sa mi narodil druhý syn🤣🤣🤣 ked chxes dievča, vyskúšať presne naopak akonsa podaril chlapček 👍 samozrejme ze to ber z nadhľadom.

marca12
7. aug 2021

@elizabet173 piclo by ma 😃

nevenka
7. aug 2021

@mariejenka inak, toto je zaujimava teoria 😁...Prveho sme malu chlapca, splodeny v marci, v novembri sa narodil. Dcerka sa nam podarila v decembri a narodila sa v septembri a tretie je zase chlapcek, splodeny v aprili a narodil sa v decembri. Nam to takto vyslo. Ale neplanovane, no 🙂...Ale ako tak rozmyslam, tak aj u sesterky je to podobne 🤣

nevenka
7. aug 2021

@mariejenka takze ak by sme chceli dievca zase, tak sa snazit v decembri u nas 🤣

barbie24
autor
7. aug 2021

@jabuducanevesta panečku😀😆😅

cacianka
7. aug 2021

@milka1988 ved ani ja tomu neverím, on bol vraj náboženský fanatik, ktovie kde to prepinalo

fineta
7. aug 2021

Keď som po dvoch synoch 3.x otehotnela, bola som od prvého momentu zvedavá na pohlavie. Ci tretí chlapec alebo dievčatko. Spätne som si robila vypocty podľa dostupnych kalkulaciek na nete a naozaj to sedelo. Avšak ak by som vyslovene túžila po konkrétnom pohlaví, nespoliehala by som sa na takéto výpočty. 😊

anicka182
7. aug 2021

@cacianka podla Jonasa som v dobe splodenia nemapa otehotnieť, a predtym a potom to malo byt dievca...a otehotnela som ked som nemala a mam chalana :D tolko k Jonasovi a jeho kobylkam 😃

cacianka
7. aug 2021

@anicka182 ale pred cca 25r. bol velmi v móde, arabi si vraj objednavali jeho kalendare pre kone
😂😂😂

evuska135
7. aug 2021

Ja som citala, ze dievcatko treba robit pred ovulkou. Tak sme hned po ms skusali kazdy den a podarilo sa 😃 aleebo mozno iba osud mi doprial, strasne som chcela babu 🙂

barbie24
autor
7. aug 2021

@evuska135 ďakujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre