Snažilkovali ste pred ovuláciou a máte dievčatko?

anjelik87
5. sep 2014

Je to pravda ze ak sa budeme snazit o babo par dni pred ovu bude z toho dievcatko? Vraj su dievcenske spermie pomalsie tak preto. . Vyslo to niektorej z vas?? Samozrejme len za predpokladu merania bt alebo ineho sledovania ovu. Na jonasove vypocty, cinske kalendare alebo ine hluposti. Neneverim. Jedine toto mi vrta este v hlave. Alebo vyslo niekomu aj dievcatko ked ste sa milovali v den ovu? Dajte vediet ci to ma zmysel takto robit 🙂 vdaka

nigguska
5. sep 2014

pozri sa,myslim,ze je jedno,ci to bude dievcatko alebo chlapec,hlavne nech je to zdrave....odpoved pre teba je ale 50 na 50...na 50% to bude dievca a na 50% chlapec....aj ja by som chcela dievcatko,chlapca uz mam,ale tym,kedy budete mat sex to nijako neovplyvnis.....

anjelik87
autor
5. sep 2014

@nigguska ved jasne zdravie je prvorade ale chcem vediet komu to takto vyslo, vraj sa to da ovplyvnit prave tym sexom 😉

esterba
5. sep 2014

@anjelik87 ako tak pozorujem manzela pri praci, to chlapci musis byt ti pomalsi 😉

anjelik87
autor
5. sep 2014

@esterba tak v tomto sy pomalsi ano 😀

belllinka
5. sep 2014

@anjelik87 To ti nikto nezaruci, ak to budete skusat par dni pred ovulaciu, tak ti sanca na dievcatko vzrastie o par percent, takze to nebude 50:50 ale asi 60:40 🙂 mozno aj to je vela. My sme sa snazili o chlapca presne v den ovulacie a je z toho baba.

ervenka
5. sep 2014

@anjelik87 2 dni po ms a je to chlapec.

nigguska
5. sep 2014

@anjelik87 neviem,ja na tieto veci neverim,ze sa to da takto ovplyvnit....zalezi na chromozomoch a tie sa podla mna casom sexu nedaju ovplyvnit....ale to je len moj nazor....mozno ti na to niekto odpovie 🙂

zita19
5. sep 2014

@nigguska presne tak ako pises. Prirodu v tomto smere neojebabres. Spravi si co sama chce. Bez ohladu na kedejake cary-mary alebo vypocty. Statisticky to vychadza 48:52 v prospech chlapcov.

bajana
5. sep 2014

@anjelik87 tato otazka nema zmysel, urcite ti napisu zeny s takou aj takou skusenostou, takze budes na tom stale rovnako...u nas sex cca 40 hod.pred ovulacnymi bolestami, je z toho baba...dve kamaratky-sex cez ovulku, tiez dievcata, dalsia naopak chlapec...ini znami-sex 6 dni po sebe, maju dievca...takze nie, neda sa to jednoznacne ovplyvnit...

katkaolejka
5. sep 2014

Ahoj, my sme mali podľa ovulačného testu presne ovuláciu a mám babu ako vyšitú 🙂 Inak na zistenie ovulácie odporúčam Ovultest Comfort , je fakt dobrý. Dúfam, že sa Vám rýchlo zadarí a dievčatko 🙂

evittam
6. sep 2014

@anjelik87 No nehnevaj sa ak neveríš na jonášovú metódu, tak ako môžeš veriť tým výpočtom, ktoré uvádzaš. Poznám dosť kočiek, ktorým krásne vyšiel Dr.Jonáš. 🙂

cabby88
6. sep 2014

Cakam druhu babu a obe boli splodene presne v den ovulacie...

anjelik87
autor
6. sep 2014

@belllinka a merala si si bt ze vies presne kedy si mala ovu?

anjelik87
autor
6. sep 2014

@ervenka napis mi to presnejsie 🙂 ktory dc to bol ked ste sa snazili a na ktory dc si mala ovulku?

anjelik87
autor
6. sep 2014

@cabby88 a mas to aj potvrdene meranim bt ze presne vtedy si mala ovu?

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
puffu
6. sep 2014

@anjelik87 myslim ze kazdy par ktory sa snazi o babo sa miluje aj pred ovu aj pocas ovu a aj po nej...myslim si zeby to bola velmi velka nahoda milovat sa iba jediny krat v mesiaci a bol by z toho uspech kedze iba takto je to dokazatelne ze to tak naozaj bolo..ano su nejake studie o tom ze ked sa robi toto alebo hento ze je vyssie percento bud na chlapca alebo na dievca ale 100%-ne nedokazes ovplyvnit nic...aj muz moze svojou stravou ovplyvnit tvorbu bud takych alebo takych spermii ale vzdy to je len o tom bud alebo..

anjelik87
autor
6. sep 2014

@dominika1988 merala si si bt?

belllinka
6. sep 2014

@anjelik87 Ovulacne testy som si robila a aj som vedela, ze mam ovulaciu lebo vzdy vtedy som citila take jemne pichanie v bruchu.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dolce_principessa
6. sep 2014

My sme isli iba na 11dc vecer a 13 dc a cakam babu 😉 ...ovu mam myslim na 15-16 dc..mozno aj 17 niektory mesiac 😀 ..nemerala som v zivote bazalnu teplotu..akurat raz za zivot pred par rokmi som si skusala ovulacny test tak podla toho usudzujem 😀

sakura77
6. sep 2014

u nas baba presne v den ovulky🙂

anjelik87
autor
6. sep 2014

@sakura77 a merala si aj bt?

ervenka
6. sep 2014

@anjelik87 to bolo v decembri 2011. Takze si to presne uz nepamatam, ale bolo to pred ovu.

sakura77
7. sep 2014

@anjelik87 nie, ja mavam ovulacne brutal bolesti takze presne viem kedy mam ovulu..horsie ako pri mrche, poväčšine len s tabletkou od bolesti prežijem. .

jankaferancova
7. sep 2014

u nas presne v den ovulky 2x a vysli z toho 2 chlapci 😉

junova
7. sep 2014

@anjelik87 Ja som si robila ovulačný test a keď mi vyšlo, že mám,ovulku, snažili sme sa a je to chlapec. Je to len náhoda.

anjelik87
autor
7. sep 2014

@sakura77 tak ale bolesti su aj niekolko dni pred takze to sa neda potom jednoznacne povedat, ja mam tiez bolesti cez ovu ale bez merania by som si teda nedokazala typnut ktory z tych 5 dni bolesti je prave ten den kedy sa uvolnilo vajko

anjelik87
autor
7. sep 2014

@junova noo takze tebe to sedi ze cez ovulku chlapec. Ale pozeram ze mas aj dievcatko. Pri nej to bolo ako? 🙂

junova
7. sep 2014

@anjelik87 to si nepamätám, proste sme sa snažili každé dva dni

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre