Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

misicka35
26. jún 2015

Tak v podstate sa ti drzi skoro rovnako. No som zvedava teda na zajtra. Budem cakaaaaat 😉

bohjelaska
26. jún 2015

Dám vedieť, ale až večer, lebo nebudem celý deň doma. No som zvedavá aj ja na teba, lebo nie každé tehu má aj príznaky tak... 😉

misicka35
26. jún 2015

@bohjelaska Tak aspoň ze sme zvedave obidve rovnako 😀 Nevadi ze večer, aspoň sa budem mat na čo tešiť celý deň 😉

bohjelaska
26. jún 2015

@misicka35 Si zlatá, je dobré mať niekoho s kým "to" môžem zdieľať, kto sa teší. Vďaka 🙂

misicka35
26. jún 2015

@bohjelaska No tak to ja som tiež rada, lebo nemam sa kým takéto veci riešiť 🙂. Aj môj muž ani nevie, ze sem takto chodim, lebo by mi to zatrhol. Ja som sa dnes tak bala, lebo mam vo telefóne odfoteny ten dnešný test a on mi čosi išiel do telefonu pozerať, tak ma až pot oblieval, len aby ju nenasiel...dom ja ale blbá, co? 😲

bohjelaska
26. jún 2015

@misicka35 Môj to tiež tak berie, ale v postate sa o tom ani nerozprávame. Myslím si, že ak by tu už babo bolo tešil by sa. Len teraz je už pohodlný a chce mať svoj kľud 😖

misicka35
26. jún 2015

@bohjelaska Ozaj nemame rovnakych mužov???? Lebo už nás jeho to presne to isteeee aj môj muž presne pre svoj kľud aj pohodlie aj ze už nemusi nejako pomáhať, tiež chce, nechce ďalšie nimi.... tak sa radšej tiež o tom nebavime, aby som ho nevystrasila 😀...

bohjelaska
26. jún 2015

😀 😀 😀 myslíš? 😀 😀 😀

misicka35
27. jún 2015

@bohjelaska Tak dnes test čistý ako januárový sneh... takže mozno nabuduce... ☹

mimzy123
30. jún 2015

o vypocte pohlavia z astrologickej mediciny ste uz poculi...skusali ste to niektora?
http://www.chlapecdievca.sk/vypocet-pohlavie-di...

misicka35
30. jún 2015

@mimzy123 Tak toto som teda ešte neskusala... ale akosi sa mi to nezda... neviem...

mimzy123
30. jún 2015

Asi najlepšia metóda na splodenie dievčatka bude hneď po ms a potom už neskúšať, keď je už ovulačný test pozitívny sa mi zdá neskoro, lebo to už sú tie plodné dni a mi potrebujeme aby tie mužské umreli a zostali iba ženské, ktoré sú schopnejšie a dlhšie žijú.

lenkaoravcova
30. jún 2015

@mimzy123 vsak ale potom nepreziju predsa ci? ked neni ovluacny hlien ? ci som to zle pochopila

misicka35
30. jún 2015

@mimzy123 My sme skusali posledný krát v deň pozitivneho ovu testu, na druhý deň bol ešte pozitívny, potom už nie a asi to bolo skoro, lebo to nevyslo... asi spermie tak dlho neprezili... takže teraz budeme skúšať v ten deň toho druheho pozitivneho ovu testu a uvidime...

lenkaoravcova
30. jún 2015

@misicka35 tak to aj zalezi po akom dlhom case bol styk kolko mali na zotavenie

misicka35
30. jún 2015

@lenkaoravcova Bolo to po jednodnovej pauze... malo?

lenkaoravcova
30. jún 2015

@misicka35 tak to zalezi vsetko od viacerych okolnosti

misicka35
30. jún 2015

@lenkaoravcova No tak vyskusame aj uvidime... jaaa už sama neviem...

mimzy123
1. júl 2015

@lenkaoravcova mali by prežiť ženské spermie... tie majú radi kyslé prostredie a na to vajíčko si počkajú aj niekoľko dní... mužské spermie sú síce rýchle, ale zomierajú v kyslom prostredí ... veď nezabudnime na to, že spermie prežijú v tele 5 až 7 dní

lenkaoravcova
1. júl 2015

@mimzy123 budem rada ak to tak je 🙂

misicka35
2. júl 2015

@mimzy123 Všetko je to pravda až na to, ze spermie určite nevydrzia tak dlho... Maximalne tých 5 ani, ale to je fakt asi maximum aj to len veľmi silne spermie aj vo veľmi dobrom prosredi v najlepsich podmienkach

mimzy123
11. júl 2015

tak mi sme skusali a podla mojich vypoctou som sa trafila presne tri dni pred ovulaciou tak dufam, ze to vide a bude to moje vytuzene dievcatko

misicka35
11. júl 2015

@mimzy123 Tak drzim palce, aby to vyslo 🙂 My sme minulý mesiac tiež podla mojich vypoctov aj ovulacnych testov, " zarabali" 3 dni pred ovulaciou aj nevyslo to, tak si myslim, ze spermie asi toľko nevydrzali, alebo neviem... ☹ Tak nech to vyjde aspoň tebe. Daj potom vedieť, budem zvedava 😉

bohjelaska
11. júl 2015

@misicka35 Tak, teraz sme skúsili deň po pozitívnom ovu teste, tak uvidíme 🙂 , keď už v deň pozitívneho nevyšlo. Tak len čakať. A vy ako ten mesiac?

misicka35
12. júl 2015

@bohjelaska 8 Aj ja som mala včera,pozitívny ovu test, tak sme tu tu mutu aj dnes už bol slabší, tak sme ešte tiež pre istotu 😉 Tiež preto, ze minulý mesiac to bolo asi skoro... tak som tiež zvedava... a kedy si mala pozitívny test? Aj MS kedy cakas?

bohjelaska
12. júl 2015

@misicka35 Ja som mala pozitívny test 9.júla, skúsili sme len 10. No dodnes sa mi však teplota nedvihla, tak neviem, či som vôbec nejakú ovuláciu mala ☹ MS mám dostať okolo 25.júla. Na moje narodky 🙂

misicka35
12. júl 2015

@bohjelaska Tak to neviem, ja sa vo tom moc nevyznam, teplotu nemeriam. Mavas aj bolesti pri ovu, alebo nejake iné priznaky? Mňa včera zacalo bolieť podbruško , tak som robila test aj bol pekne pozitívny a ešte aj dnes ma boli, ale test bol už slabší, tak neviem... no nechame sa prekvapit. Ináč, ja mam narodky 17 🙂 Tak mozme oslavovať spolu 😉 A fufam, ze dostanes darček aj MS nepride. Ja mam dostať až 28...

bohjelaska
12. júl 2015

@misicka35 Praveže príznaky pri ovu veľmi nemávam.Žiadne bolesti ani pichanie. Cítim sa úplne v pohode. Júúúj keby, keby sme dostali taký malilinký narodeninový darček. Možno najmenší na svete, 😉

misicka35
12. júl 2015

Ja praveze mavam bolesti bud na lavom vajci alebo na pravom. Ale tentoktat ma boli celý spodok ako keby som tam mala kamene... tak tiež neviem, ci bola, ci bude, ci co... no uvidime... tentokrát už nebudem testovst, jedine ze by mi MS neprisla. Ty budeš? Bozeeee ani nehovor.... nic krajšie a mensie by som si ani nezelala... Tak prosim nech nám to vyjdeeee

bohjelaska
12. júl 2015

@misicka35 Joj kto sa má v tom vyznať? My akurát v čase testovania budeme na dovolenke, tak neviem. Ale chcem vydržať a netestovať. No pokiaľ nebudem nič cítiť zvláštne, tak nie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre