Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

evittam
8. jan 2016

@malalucka3 Žiadna teoria ti nepomôže ani k chlapcovi a ani k dievčaťu 😀 😝 . No a hocijaké "babské rady", osvedčené "recepty" a neviem čo ešte ti zaručia len jedno 50 na 50. 😉
No a len logicky a so zdravým rozumom - tvoja ovu nemá nič spoločné s tým, či vajíčko oplodní spermia s X alebo Y.

misicka35
8. jan 2016

@mimzy123 Ja som teraz v 18 tt. Keď mi pozeral prvý krat, bola som v 15 tt. Nebolo vidieť pundura, ale ukazovák mi " pohlavný hrbolček " ale vyslovene pipika nevidel ani on,ani ja keď mi ukazoval, takže si nebol celkom istý. A pipik nenarastol 🙂 a už dufam, ze ani nenarastie 😉

misicka35
8. jan 2016

@malalucka3 Ahoj. Ja som podla tohto dodržiavala,to ze aspoň 2 dni pred ovulkou, a hneď potom som si lahla na pravý bok 😉 a este som to pozerala podla Jonášovej tabulky... Ale ci to všetko aj tak nebola len náhoda, ťažko povedať 😉

malalucka3
8. jan 2016

@misicka35 Dakujem a ti Jonasovu tabulku kde najdem?

emilia25
8. jan 2016

Baby ja som tu prispela velmi dávno tiez má to zaujímalo kedze mám 3 synov a túžba po dievčatku bola.no ani neviem ako sa to môjmu muzikovy podarilo ale už 2 doktory potvrdili dievčatko tak snáď to tak zostane aj po porode.ale toto tehu je ine v tom ze všetky sme mali plánované a toto bolo plánované z muzovej strany a viem ze to bolo len raz potom sme si dávali opet pozor a to stačilo na to aby sme si našli riadne koľaje.tak držím palce aby aj vám bolo dievčatko dopriaťe.

misicka35
8. jan 2016

@malalucka3 tuto tabulku si vypln

malalucka3
8. jan 2016

@misicka35 prosim posli este raz ...nieje tu nic...

misicka35
8. jan 2016

@malalucka3 nejde mi to sem dat

misicka35
8. jan 2016

@malalucka3 no už som to dala. Daj si to prelozit, aby si to vedela vyplniť. Ale potom to musis odkliknut neprelozene , lebo inak ti to nepojde

misicka35
10. jan 2016

@malalucka3 No co isla ti ta stranka?

malalucka3
10. jan 2016

@misicka35 ano ano...dakujem pekne...uvidime ci to bude tak... Vam sa podla toho podarilo babo?

misicka35
10. jan 2016

Tak som rada, dufam, ze vám to vyjde. Neotehotnela som podla toho, ale naplanovala okolo ovulky, tak aby na ten deň vychadzalo dievcatko

malalucka3
10. jan 2016

@misicka35 uvidime ako sa podari....ale dakujeme pekne

misicka35
10. jan 2016

@malalucka3 nie je zač

mily7
10. jan 2016

@malalucka3 nám to tak vyšlo. Pred ovu a dievčatko. Bolo plánované, ale ten mesiac som už otehotnenie vypustila z hlavy a keď sa dostavili priznaky vedela som kedy to vyšlo a že by to mohlo byť dievčatko. V 37tt nám to potvrdili😊

malalucka3
10. jan 2016

@mily7 jej.....kocky ja som teraz dojedla klobasu....a nejedka som ju poslednych 6rokov....priatel sa smial ze som asi v tom....takze ja asi mysim ist kuput test.....

misicka35
10. jan 2016

@malalucka3 A ktorý DC si? No daj vedieť teda, ci to vyslo 🙂

malalucka3
11. jan 2016

@misicka35 Ahoj....tak u mna sa o dnoch neda hovorit lebo ja mam tak nepravidelne svoje dni ze to je len o stasti a nahode....uvidime ci sa poradilo....kedy asi mam robit test?

misicka35
11. jan 2016

@malalucka3 A kolky deň po ovulkr aspoň približne? A prečo mas nepravidelnu MS?

misicka35
15. jan 2016

@bohjelaska Ahoj. Ako sa mas? Co nove? Kedy necakas MS? Dufam, ze sa jej už nedockas... 😉 Ktorý DC si? Ja nemam nic nove... vlastne maaam... už druhý týždeň citim kopanceky 😀 Je to super 🙂 Na budúci týždeň idem ešte na podrobne sono, ci je všetko v poriadku kvôli synovi, aby nieco nepresvihli , tak sa modlim, aby bolo bábo zdrave...

bohjelaska
15. jan 2016

@misicka35 Ahoj, chcem testovať v pondelok, to bude 25 DC. Tento cyklus bol opäť divný. Nič som nesledovala ani nemerala, ale asi na 14 DC, som cítila, že ovulka je veľmi blízko, lebo som sa cítila úplne mokro. Tak som si to chcela overiť testom. Čakala som silné dve čiarky a tam bola len jedna. Druhá vôbec. Nechápala som, testujem už dlhšie a vždy sa mi to testom potvrdilo a teraz...Nechápem. Baby tu na koníkovi mi povedali, že už asi ovulka bola a LH rýchlo klesla. No neviem 😒 . Ďalšia divná vec, ktorá sa mi ešte nestala: Na 18 DC, som len tak ráno zmerala teplotu a som mala len 36,45. A to vždy som mala v taký deň mala aspoň 36,8. V ďalšie dni len pomaly stúpala a až dnes mám 36,9. Z toho všetkého usudzujem, že som mala anovulačný cyklus ☹ . Takto si to vysvetľujem ja. Tak neviem. Ale nemám z toho dobrý pocit. 😖
Teším sa s tebou, že sa už cítite vzájomne 🙂 Len sa pekne posledujte a dajte vedieť ako ste dopadli na sone. A manžel už to berie v pohode? Čo mu asi ostáva 😀 ale nie určite sa teší. A ostatní to ako berú? Malá sa teší? ...

misicka35
15. jan 2016

@bohjelaska No divne si to mala veru... A nemohla byt ovulka skor? No tak dufam, ze to nebol anovulacny cyklus, ale ten víťazný 😉 Tak budem cakat na pondelok na správy a mooooc dufam, ze sem vycapis test s dvoma ciarkami 🙂 Môj muz je už v pohode 🙂 ma plnu hlavu, ze ako poprehadzujene spalnu, aby to tam všetko voslo. Lebo v nej mame aj maleho postel a ani cm navyše na postielku 😝 Tak uvidime, ako to poriesime. A mala? Ta dostala darček pod stromček - fotku z 3D sona- a bola taka stastna, ze asi 20 minut plakala 🙂 a potom keď sa dozvedela, ze to bude dievčatko, tak plakala dalsich 15 minút 🙂

bohjelaska
15. jan 2016

@misicka35 No mohla byť ovu skôr, ale prečo tá teplota bola dosť dlho nízko, po ovulke sa predsa dvihne, nie? Ach jaj, už nerozumiem svojmu telu. Si ma dojala s tou malou, u nás by to asi tak nebolo, veď vieš chlapci, určite by sa tešili, ale ako veľmi neviem. Po toľkých mesiacoch už o tom ani nerozmýšľam, ale oni to začali, že ešte chcú súrodenca. Tak som súhlasila, manžel až omnoho neskôr 🙂

misicka35
16. jan 2016

@bohjelaska Neviem prečo sa ti teplota drzala dole, moc sa v tom nevyznam. No ved uvidis... a dufam, ze aj prekvapis 🙂 No určite by sa aj tvoji potesili, keďže s tým prisli. Možno by neplakali, ale boli by šťastni. A sak chlapom celkovo neskôr dochadza asi všetko 😀

bohjelaska
16. jan 2016

😀 😀 No to máš pravdu, chlapi sú už asi raz takí 😀 Joj, možno skúsim už testnúť ráno, lebo som nedočkavááá. Mohol by tam byť taký malinký dúšik 😉 Celý cyklus bol nejaký zvláštny, nabudúce, keď sa rozhodnem nemerať, tak nebudem ani jeden deň, lebo teraz som z toho celá popletená 😖

kleofaszkutya
16. jan 2016

Ked chcete dievcatko, tak si ho kupte.

misicka35
17. jan 2016

@bohjelaska No co skusala si dnes testik? Som na teba myslela... 🙂

misicka35
17. jan 2016

@kleofaszkutya Ty si nejaký múdra...

misicka35
17. jan 2016

@kleofaszkutya najaká... pardoon

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre