Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako naštartovať ovuláciu?

janina1007
7. okt 2014

ahojte... da sa nejako nastarovat ovulka? (bylinky, vitaminy, caje...) da sa to nejak... dakujem

emilocka
8. okt 2014

Ahoj, ja mám vacsinou anovuláciu, dlhsie cykly aj tento mesiac robim testy a ovulka stale nikde. Uz som raz otehotnela so sarapisom soja, aj teraz ho uzivam, ale zatial sa nepodarilo. Od buduceho cyklu nasadzujem k tomu sarapisu aj fitosoju je to nahrada za clostyl. Prečitaj si viac tu https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/sojove-isoflanovoidy-ako-nahrada-clostilbegytu/ .

miluk5
2. feb 2015

Ahojte...prisla som si pre radu..mame doma 4,5 mesacneho synceka no cheli by sme druhe...stale kojim a nemam menstruaciu...da sa nejako nastartovat ovulka aj pocas kojenia? Maleho odstavit od mliecka nechcem...prosim poradte... 🙂

zuzulik1234
5. feb 2015

@janina1007 ja si mysliim,ze vasnivym sexom s orgazmom sa moze spustit ovulka, tie latky co obsahuje ovocie, caje a rozne preparaty su dobre, ale na spustenie ovulky to nestaci...

lauritkatesty
5. feb 2015

@miluk5 no neviem ako pri kojeni, ci by si mohla brat soju ?

miluk5
5. feb 2015

Este som o tej soji nepocula..co to je?? Pomaha to vyvolat menstruacie? Dnes som bola u lekara a nieco mi nasiel v maternici chce mi dat vyvolavacku ci sa to nevyplavy... neviete mi povedat ci sa to moze ked kojim??

lauritkatesty
5. feb 2015

@miluk5 a co nasiel?? nehovoril?? myom ?? no ved prave to neviem hmm..,

miluk5
5. feb 2015

Tak je to stary doktor, so 40 rocnou praxou, videl toho vela ale to co videl mne na ultrazvuku povedal ze nevie co je...mam strach zajtra rano na krv a potom uvideme co povie...ani nevedel ze co ma somnou robit...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli