Ako otehotnieť, ak mám nepravidelnú menštruáciu počas kojenia?
Ahojte maminky. Malá má skoro 17 mesiacov a na jeseň by som chcela opäť otehotnieť. Je v tom ale problém pretože stále kojím a myslým si že aj na jeseň ešte budem. Neviem či sa dá moja menštruácia tak nazvať.... najprv sa prvé 2-3 dni objaví špinenie a potom trošinku krvi nejaké 2 dni a to len tak na intímnku( vložku nepotrebujem), niekedy to príde aj o týždeň skôr... ako vypočítať plodné dni???
ovulačné testy???? tak to by sa minulo peňazí.....? ten ultrazvuk sa mi vidí lepší. A je aj niečo iné?
viki, aj ja na tvojom mieste meriam bazalnu teplotu, podla nej vidis, ci nastava ovulacia, ked si chces byt ista, este si to potom mozess overit u doktora na utz. ale je super, ze este stale kojis, tvoja mala je stastne dieta🙂 ja som chcela tiez kojit dlhodobo, ale tiez som chcela otehotniet a ja mam problem s vajecnikmi, takze som v roku prestala, aby som co najskor otehotnela. uz presiel rok a pol a stale nic:( ale snad raz to pride. drzim palce aj tebe.
pozir si http://merenibt.xf.cz/index2.html
ďakujem ti jancos a držím ti palce nech sa ti čo najskôr podarí bábo 🙂

Ahoj,
skús ovulačné testy alebo sa dohovor so svojím gynekológom, že budeš k nemu chodiť v priebehu mesiaca na ultrazvuk, aby Ti povedal, kedy je ten správny čas...