Ako otehotnieť pri otočenej maternici?

silvia122
18. júl 2014

Dobry den mi sa uz snazime 1,5 roka o babetko no len mam otocenu maternicu,a nic nezabera sme vyskusali vsetko a aj lieky a nic?prosim o radu

miku1
18. júl 2014

Problém asi nebude len v otočenej maternici. Ja ju mám tiež otočenú, a obe deti sa nám podarili na prvý šup. Vraj sa odporúča poloha odzadu. Boli ste obaja na vyšetreniach?

ka.jo.
18. júl 2014

ja mám tiež otočenú, po milovaní si ľahni na brucho.

basa23
18. júl 2014

Aj ja mam otocenu maternicu a hneď som otehotnela jak sme sa začali snazit.to bude niekde inde problém

kremko
18. júl 2014

Aj ja si myslím, že otočená maternica nebude problém. Aj ja ju mám otočenú a už som bola 2-krát tehotná.

zinulienka
18. júl 2014

Ahoj, kamaratka tiez nemohla otehotniet, tiez jej povedali, ze ma otocenu maternicu a zevraj nikdy nebude mat deti. Zacala chodit do Vrboveho, k pani Kopacovej, bylinkarke a ta jej masirovala brusko a dala jej nejake caje, hned na to otehotnela. Takze toto viem od nej, ale ci je to skutocne pravda, neviem zarucit, ale chodi k tejto bylinkarke vela ludi a chvalia ju, bola aj v telke, najdi si ju na googli.

azbestica
18. júl 2014

otocena maternica nebude pricinou preco nemozes otehotniet. Aj ja ju mam otocenu a ani neviem ako som otehotnela

pribinak
18. júl 2014

Otocena maternica u inak zdravej zeny nie je problem, mam 2 deti, takze vlastna skusenost, treba, aby ste vysetrenia absolvovali obaja

lucusa6969
18. júl 2014

Mam otocenu a cakam druhe dieta, obaja su neplanovani, takze v tom to nebude ako pisu aj baby 🙂

bluka2
18. júl 2014

Hej ja mojej mame hovorili, ze bude problem otehotniet s otocenou maternicou. Problem nebol... Hladaj pricinu inde, ako hovoria baby.

labajka
18. júl 2014

mala som prvé vyšetrenie u nového gynekologa. povedal mi, že mám obrátenú maternicu. Ja mu hovorím, že sa snažíme otehotnieť už rok a pol. Povedal, že problém v tom nie je, že je inde. poradil nám sexovanie každý druhý deň a ja ako šikovnica som si večer kukla na nete polohy pri obrátenej maternici. Je to poloha odzadu. O mesiac som bola u doktora na vyšetrení, pretože som nedostala menzes. A bum...........bábo. O a zabudla som, vždy som ležala po milovaní aspoň pol hodinku na bruchu., nech sa darí

bahira1962012
18. júl 2014

ja mám obrátenú ale problém bol v inom ,mám 2 deti 🙂

margarita
18. júl 2014

ja mam tiez otocenu maternicu, otehotnela som doteraz 6x - vzdy iba planovane - a ziadne popisovane cviky ani triky ani polohu odzadu som pri tom nepotrebovala, je jedno ako lezis a ci das nohy hore alebo sa ides hned sprchovat, ver mi, v tom to naozaj nie je 🙂

opatrovanie123
19. okt 2015

Ahoj...aj ja ju mam otcenu a verte uz 3krat som otehotnela a dokonca 2 krat ani neviem ako sme k tomu dosli.
Skor to bude emocny blok, ktory nam brani otehotniet pre nejake ziskane informacie o pocati. JA studujem vztahovy koucink a zaujima ma aj oblast zdravia viem, ze emocne bloky nam mozu narobit sarapatu, nie len v otazke otehotneia, ale aj inych urovniach ci uz zdravia, vztahov, prace a penazi.

barnica
6. mar 2016

My cakame tretie babatko a vsetky mame pri otocenej maternici a ano trvalo dlhsie kym sa to prve babenko rozhodlo ze sa usalasi ale fakt pomaha poloha zozadu a potom lezat na bruchu alebo dat nohy hore ako ked sa robi sviecka a simsala bim hlavne to nerobit s vedomim ze musim splodit lebo to stresuje oboch zucastnenych a nerovi to dobrotu

laurah
6. mar 2016

...sranda, lebo ja mám tiež otočenú a 4 deti, dokonca ani krčok maternice už nemám a donosila som krásne dvojičky 🙂

alison11
24. aug 2021

@silvia122 Ahoj tak ako už máte za ten čas dieťatko?

via88
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre