Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako otehotnieť pri používaní kondómu?

kvietok555
25. sep 2014

baby, nemajte ma za nejaku "zakeráčku" ale so snubencom chceme babatko len on si stále dáva pozor ked sa milujeme. Aj on dietatko chce, už máme svoje zázemie a bábatko máme kde priviesť a keby som tehotna tak sa s nami teší celá rodina. Dá sa otehotnieť aj ked si partner dáva pozor ??? alebo čo mam urobiť...

tanja111
25. sep 2014

@kvietok555 naozaj chce to babätko???preco si potom dava pozor??

michele11
25. sep 2014

Vidno, ze to dieta strasne chce, ked pouziva kondom. Alebo si mozno mysli, ze deti nosi bocian? 😉 😀

jankatt1971
25. sep 2014

Aj on chce, ale dava si pozor? Hmm... Na tvojom mieste sa s nim porozpravam. Povedz mu, ze uz chces mat s nim dieta. Ak to on tak neciti, ty si nepomozes.

rakywanda
25. sep 2014

@kvietok555 troška si to odporuje: so snúbencom chcete bábätko, len on si stále dáva pozor....tak asi to až tak nechce, či?

guinevre
25. sep 2014

@kvietok555 Tak ked si dava pozor, tak asi ani nechce. Davaj si radsej ty pozor, aby si neotehotnela a aby nebol fuc. Dufam, ze si toto nemyslela vazne.

mimik79
25. sep 2014

a naco si dava pozor, aby sa nahodou nestalo ze budete mat dieta? ved si napisala za ho uz aj on chce, celkom nerozumiem otazke

kvietok555
autor
25. sep 2014

@rakywanda
@jankatt1971
@michele11
@tanja111
mame na buduci rok v lete naplanovanu svadbu ....chce ho, len hovori aby sme pockali do svadby ( mám 27 tykaju mi hodiny ) len nehovorte že ho chcem len ja...lebo sme sa neraz bavili o tom že ked sa nám to podarí tak svadbu posunieme ...nie stale si davame pozor na 100%

sissy27
25. sep 2014

@kvietok555 dievča zlaté ty sa rýchlo preber... Keby ten tvoj chcel s tebou dieťa, tak si nedáva pozor, aby si neotehotnela... Buď je úplne jednoduchý a nevie, odkiaľ sa berú deti, alebo ti povedal "áno aj ja chcem " len aby ti zavrel ústa... Alebo ste sa nepochopili, že ty chceš teraz a s ním a on možno o 5 rokov a s inou 😅

cukricek12
25. sep 2014

@kvietok555 ja by som to takto nechcela...počkala by som kým si prestane dávať pozor sám od seba 🙂

2712sasenka
25. sep 2014

Prestrihni mu kondom 😀 😀

martina833
25. sep 2014

biologicke hodiny ti este netikaju, neboj 😀

terezka1947
25. sep 2014

@kvietok555 pokial partner dieta nechce,neries prekvapenie..nemusi to dobre dopadnut
pockaj si,ked dietatko chciet bude aj sam

sense
25. sep 2014

no pokial si dava pozor dieta nechce, byt chlapom a prestrihnes kondom (predpokladam ze to @2712sasenka myslela zo srandy podla smileov) tak sa s tebou rozidem...a pokial ho chce po svadbe o rok tak bud vyckaj alebo skus s nim rozhovor o tom ze nie na prvykrat sa to podari a ze trva cca polroka aktivneho snazenia (samozrejme je to len statistika, lebo niekt. sa zadari hned a inym az o rok dva )

a co sa tyka biologickych hodin, radsej trochu hodiny prestav ako byt potom sklamana....a pokial velmi velmi tykaju a nejde ich spomalit potom len rozchod...dieta musia chciet naozaj obaja nielen jeden....

rakywanda
25. sep 2014

@kvietok555 ale vzťahy sú o kompromisoch, fajn - chce ho, ale až na budúci rok po svadbe, tak čo riešiš?
Ešte ti poradím, nechystaj na neho takéto zákernosti, ale normálne si s ním sadni a povedz mu o svojich pocitoch.
Ja som s mužom teda už 19 rokov, ale na niečo také som nikdy ani nepomyslela...

me_to_you
25. sep 2014

POROZPRAVAT SA!!!
nic ine.. hocijaka zakernost tohto druhu vztah narusi az uplne zabije
spada po to
1) vymyslance s kondomom, pichanie strihanie a neviem ake osemetne klamanie partnera ktory si dava pozor
2) tvrdit ze chcem ale pritom pouzivat ochranu..
tieto dve veci sa vyriesia len rozhovorom... ste dospeli, predpokladam ze samostatni a kedze sa chcete brat, chcete byt spolu dlho.. tak sa naucte komunikovat lebo to zle dopadne
och

stanislavao
25. sep 2014

@kvietok555 keby chcel dieta, tak nepouziva ochranu. ked ju pouziva, tak zrejme dieta este nechce. a budte si ista, ze ak spravite nejaky "podvod" na neho, tak bude dost nahnevany a urcite sa nebude tesit, ako si myslite.

evelynm
25. sep 2014

@kvietok555 , pises, ze priatel chce pockat do svadby. Co tak respektovat to? Akykolvek podfuk v tomto smere vam moze nastrbit vztah. Keby on nieco robil takym spôsobom, pacilo by sa ti to?

ellen
25. sep 2014

nemôže byť proste len staromódny a chcieť, aby sa dieťa narodilo až po svadbe? nechcem teda pôsobiť naivne... možno by aj tá debata pomohla objasniť, ako to vlastne chcete a či to viete zosúladiť ;)

magic08
25. sep 2014

@kvietok555 ja navrhujem, netlacit na pilu. Ked mate svadbu buduci rok,,tes sa z priprav, venuj cas svadbe. Po svsdbe sa mozes naplno pustit do planovania miminka. Nic ti neutecie, 27 rokov nie je az tak vela. Ja som sa vydavala ako 28 rocna a nic mi neuslo 🙂

emily76
25. sep 2014

@kvietok555 a co tak presunut svadbu na tento rok a mas po probleme.. 🙂 🙂 Ja by som teda v tomto ziadne podfuky nerobila, lebo sa to moze otocit voci tebe a aj voci dietatku.. priatel sa bude citit podvedeny a moze sa s tebou kvoli tomu rozist, alebo ak aj zostane, tak bude dieta odmietat.. no ci je toto najlepsi start do zivota neviem.. 😖

sibalka21
25. sep 2014

Ach dievcence nechajte ju nech si robi co chce, neodsudzujte ju hned za to 🙂 ... @kvietok555 ak to myslis vazne a prisla si si po serioznu radu tak skus urobit dierku do kondomu :D alebo mu navrhni aby ste to skusili bez kondomu a ty budes hore, vascinou ziaden muz neodola a da to do teba 🙂 Snazte sa jej pomoct holky a nie ju zhadzovat je to jej zivot a ona si prisla pre radu nie pre vycitky 🙂

brady1
25. sep 2014

@kvietok555 to nevyzera žeby chcel teraz dieta, podla mna ta asi poklada za "pribrzdenú",lebo keby chcel babo tak si nedava pozor. 😉

pepca28
26. sep 2014

Kvietok555 ja som mala ten istý problém ako ty.s terajším manželom som chcela mať dieťa keď som mala 22.on už mal 28.chodili sme spolu 3roky.Ale stále si dával pozor a nedával to do mňa.povedal ,že najprv nás zabezpečí ,postaví dom,zásadi pár tujok..a až potom ..prestali sme si dávať pozor dva dni po svadbe..viem ze on deti chcel,a veľmi...len...teraz mám 28,on skoro 35...dom postavený,bývame krásne..úver jak sviňa,on dve roboty,4 tujky posadené...a výsledok???...som pravidelnou nastevnickou ferticentu...keďže tri roky po svadbe,čo sa nám nedarilo,pripisovali sme to aj stavbe domu,sa zistilo,že je takmer neplodny kvôli zbabranej operácií spred 30rokov...takže moja rada,mas 27...nečakajte...prestrihni mu tie kondomy!!!!🙂 radšej to skusajte teraz,kým si relatívne mladá,než sa potom nechať opichavat kadejakými hormonami a kravinami a taaaaaak....pekný deň prajem babizne....🙂

Ps:keby som to bola vedela skôr,vis koľko usetrim za antiku a kondomy?...))))))

patricia128
26. sep 2014

Keby tvoj partner chcel dieťa tak by určite nepoužival kondóm, alebo si snáď myslíš,že sa dá takto otehotnieť????

ammellia
26. sep 2014

Proste pockaj do svadby. Ja som v tomto tiez staromodna, najprv svadba, potom deti. 🙂

horana
26. sep 2014

Baby co radite prestrihnut kondom, akoze nechapem, to ako myslite ze ten chlap to nezisti potom ze mu z neho tecie? Ci mu ho schmatne po sexe, stiahne a uz neukaze? To ho moze rovno teatralne prestrihnut priamo pred nim a povedat mu v navale silnej vasne ze ked uz je svadba ista, ze sa nebudeme storcovat a je to uz jedno a ideme na to a uvidi ako sa zariadi. Ked sa zhaci, ako by sa este zhacil keby to zistil z po sexe ze to z kondomu unika, ako total zradu.
Asi ani zena by nebola, suc v opacnej situacii, ze ona deti nechce, rada keby jej takyto podraz spravil muz. Nech sa vciti do tejto role, ako by to vnimala? Nie nahodou ako maximalnu zradu, nedoveru, ponizujucu vec? Takeho kalibru ze by pomaly nad rozchodom zacala uvazovat?

Nic nestrihaj, povedz mu ako ti tikaju hodiny, ze je aj tak najvacsia sanca je ze budete skusat aj dost mesiacov kym sa zadari...a ze uz citis ze je cas, priliskaj sa mu...nalom ho inak, recami a tak..

brumka
26. sep 2014

@horana suhlasim, ja by som sa mozno rozisla s takym clovekom ktory by mi toto spravil. ak by to spravila moze sa stat ze sa otec dietata ani na babo tesit nebude a bude to dovod hadok a chuda potom dieta. poznam par co zena jedla namiesto hak b komplex sice druhe uz planovali ale rozisli sa

sue
26. sep 2014

Určite sa chceš vydať za tohto muža? 😕 Máš obrovský problém v komunikácii už teraz pred svadbou...čo budeš robiť v manželstve? ...ty sa nevieš s ním porozprávať o tom, že proste ešte rok nezvládneš čakať a chceš otehotnieť hneď? To je dôvera u partnerov? Strihať kondóm??? Keby mi toto manžel alebo priateľ urobil, tak končím so vzťahom okamžite...

Chápem tvoju túžbu, poznám argumenty a sú naozaj opodstatnené (neplodnosť s vekom atď...) ale NESMIEŠ PODVÁDZAŤ !!!

Mať dieťa je vážne rozhodnutie a ak partner používa kondóm, vie prečo, ak ty chceš dieťa, tiež vieš prečo...takže sa musíte ROZPRÁVAŤ - bude Vás to čakať celý život...

huginko
26. sep 2014

ja si osobne myslím, že ak sa oni dvaja rozprávali,že chcú bábo, tak ho chcú...možno sa len mladý nevie rozhýbať, niekedy tomu proste treba pomôcť.....( ona najlepšie vie s kým žije), 🙂 nemyslím si však, že treba urobiť nejakú zákernosť. Treba si urobiť pekný večer a porozprávať sa, že už je proste čas na bábo a ak to vyjde pred svatbou, bude to super a ak nie, nič sa nedeje...vždy sa veci dejú tak, ako byť majú....

kingu999
26. sep 2014

Môj drahý chcel aj nechcel podľa toho čo hovorieval. Ja už áno. Tiež si dával pozor. V júli som mu povedala že keď nechceš mať ešte dieťa tak si teraz Dávaj pozor lebo mám plodné dní a ovuláciu. Aj som mu to vysveylila. On išiel naplno celých 6 dní. 🙂 podarilo sa to na 1. Krát. Rozhodol že prišiel ten čas. 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli