Ako prestať myslieť na tehotenstvo?

petra2505
28. apr 2008

Baby ako sa podla vas na prestat mysliet na tehotenstvo?Snazime sa, nedari sa a coraz viac som presvedcena, ze ak sa prestanem na tehotenstvo tak upinat podari sa to.Lenze neviem ako prestat mysliet ked vsetky kamosky su tehotne, vsade kde sa pohnem su deticky, kociky a tak.To, ze si najdem zalubu v niecom inom nepomaha - skusila som 🙂

erickaa
10. nov 2010

@elina313 ahoj, prečítala som si tvoj krásny príbeh. Nádhera 🙂 Nevedela by si mi dať kontakt na toho liečiteľa? Možno by som skúsila aj ja. Snažíme sa 9 mesiacov, ale zatiaľ bezvýsledne 😖 Ďakujéééém

elina313
12. nov 2010

@erickaa Ahoj,
ďakujem, aj mne sa to celé niekedy javí ako zázrak 🙂 ale ani jedna vec nie je zveličená, alebo prikrášlená. Za všetko to čo sa udialo som vďačná.
Je mi ľúto, nie som si istá, že či Ti dám správny kontakt, lebo liečiteľa zohnala kamarátka a tá si už po 9 rokoch tiež nie je úplne istá, ale ja určite viem, že sa volal Bielik, bol v BA na ulici pri Račianskom mýte.
Neviem či je to presne tento, o ktorom sa píše aj na MK ale kontakt na neho už bohužiaľ nemám. Posielam link, kočky píšu, že je na Šancovej a to je pri Račianskom mýte, takže neviem to úplne presne, či je to on. Ale priezvisko ako aj lokalita sa zhodujú.
https://www.modrykonik.sk/forum/alternativna-liecba/liecitel-pavel-bielik-skusenosti/

a dúfam, že sa čoskoro dočkáte svojho vytúženého bábätka 🙂

kalianka
9. apr 2013

Baby, oživujem túto temu, dajte tipy!

nikinka282
9. apr 2013

čo nám pomôže k otehhotneniu? nemyslieť na to je ťažké a ám pocit že sa to nedá ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre