Ako rýchlo sa dá otehotnieť po vysadení antikoncepcie?

barbie891
24. okt 2013

ahojte babulky , chcela by som sa spytat ako rychlo sa da otehotniet po vysadení HAK, vysadila som ju 29.9.2013 , tak ze ci by som omhla by t tehotna, uz treti tyzden ma pobolieva dost brucho a som taka nejaka nafuknuta :.. mozem byt tehu?

xlucia
24. okt 2013
barbie891
autor
24. okt 2013

zatial som si robila tri testy a stale vysli negativne tak neviem , dokedy mam este pockat a urobi si dalsi?

katkanova
24. okt 2013

@barbie891 ja som otehotnele doslova hned

ichbinich
24. okt 2013

@barbie891:
Ja som mala priamo po vysadeni tiez kadejake priznaky... Ale to mali iba hormony diskoteku.
Nakoniec som otehotnela po 6 mesiacoch. Druhe tehotenstvo po 2 mesiacoch.
Mozne je vsetko, od okamziteho otehotnenia po vyse rocne snazilkovanie.
Vsetko dobre!

barbie891
autor
24. okt 2013

dakujem 🙂 zatial som taketo bolesti nemavala , tlaky mam na bruchu ze ledva obsedim na stolicke ... mrchu by som mala dostat buduci tyzden v stredu , tak neviem ci mam pockat dovtedy z dalsim testom , ci mi nieco ukaze alebo nie ?

barbie891
autor
24. okt 2013

@katkanova a ake si mala priznaky hned po otehotneni?

lou84
24. okt 2013

@barbie891 ja som otehotnela do mesiaca po vysadeni. mala som pocity v bruchu ako keby som to mala dostat a stale nic, tak som si urobila test a uz bolo zarobene 🙂

barbie891
autor
24. okt 2013

no ja mam take pocity uz dva tyzdne tak cakaaam ze co bude, zajtra si asi urobim dalsi test a budem mudrejsia...:D

sashabb
24. okt 2013

@barbie891 myslím si, že je ešte skoro na test. Príznaky si môžeš iba vsugerovávať, taktiež to môže byť spôsobené iba vysedením HAK.
Zbytočne robiť ďalší test, na tvojom mieste by som ten týždeň počkala a testovala až pri prípadnom vynechaní ms 😉

martinusik91
24. okt 2013

@barbie891 mozes byt aj nemusis tie priznaky co mas ti moze robit aj vysadenie antikoncepcie...dost dlho trva kym sa hormony dostanu do normalu. ak ti mozem poradit nerob si testy skor ako ti vynecha menstruacia.mne trvalo vyse roka kym sa mi ustalil cyklus po antikoncepcii hned ako sa mi ustalil som otehotnela.Mne este aj meskavali tak som si skoro kazdy mesiac robila testy a nic nebolo... 😉

tamarka9
24. okt 2013

@barbie891 ja som vysadila HAK 9.9 a este stale mam take pocity ako ty opisujes. Niekedy som si uz ista ze na druhy den musim dostat ms, lebo normal silne bolesti a potom to zase trochu polavi. Takze bud je to vysadenim, alebo aj tehu mozno, ale to zistis najskor okolo ocakavanej ms...

danussskah
24. okt 2013

Ja som vysadila tiez v septembri a dva tyzdne mi meskal menzes.Tiez som mala vseliake divne pocity,ale to boli asi hormony a nakoniec som kram dostala.Tak ale ja som rada,ja dalsie nechcem.Myslim,ze asi tehotnas nebudes.To telo sa musi vycistit a kym zacnu vajecniky normalne pracovat,tak to asi trva...Cest vynimkam,co tu pisu,ze otehotenli o mesiac po vysadeni.Skor to bude na dlhsie.Drzim palce! 😵

katkanova
25. okt 2013

@barbie891 vobec ziadne 🙂 ze som tehu som zistila veeeelmi neskoro - stale som si len myslela ze mi len meskaju kramy - a ak som aj dake priznaky citila, valala som vsetko na to ze je isto zato lebo som po 8 r vysadila antiku ... keby mi raz rano priatel nepovedal ze mi narastol pupek a ze vyzeram jak tehotna, asi by som to zistila az keby zacalo kopat 😀

vanulienka
25. okt 2013

Ahoj.no moze to byt aj nejaka infekcia mozno mykoza..tehotna mozes byt tiez ja som otehotnela pri pouzivani antikoncepcie. Kedy si mala pohl.styk?

m_ij_ka
25. okt 2013

@barbie891 ja keď som vysadila antikoncepciu šesť mesiacov od vysadenia som ostala tehotná ( čakala som staršiu dcéru), pri druhej dcérke som ostala tehu tri mesiace po vysadení antikoncepcie

chiaraanna
25. okt 2013

pri prvom Pol roka -a pri druhom som otehotnela tak povediac hned :D ... a boli sme raDI ...držim palce 😉

janulkapatrik1233
18. máj 2023

Dobrý deň pila som antikoncepciu maitalon 3 roky ... Od januára som prestala 5 mesiace neberiem antikoncepciu ... Ale 5 mesiace v skuse som krvácala každý týždeň som krvácala .... 3 dni som mala a skončila som a o ďalší deň som naspäť dostala menštruáciu.... Ale 5 mesiace už ich neberiem a ešte som neotehotnela ?
Ďakujem za odpoveď môžte mi poradiť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre