Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako rýchlo ste otehotneli po druhýkrát?

24veronika7
5. sep 2014

Žienky, mamičky na ktorý pokus sa vam podarilo po druhy krát otehotniet?? Prvé tehu na 3krát a chcem vediet že či plánovanie druhého tehu bude rychlejsie 🙂 Diky

siska53
5. sep 2014

@24veronika7 to ti nikto nezaruci..ja som druhykrat otehotnela na druhy pokus...ina sa zas moze natrapit...ako nasa suseda...tym sa uspesne zadarilo az po 2rokoch...
A spoluziacke sa uz nezadarilo vobec...takze presna odpoved nejestvuje.

monika130
5. sep 2014

@24veronika7 ahoj 😉 no v mojom prípade mi trvalo otehotnieť pri prvej dcérke asi rok....uz som si začala namýšľat, ze som asi neplodna, no nakoniec sa zadarilo 🙂 ale za to pri druhom tehu to bolo velmi rýchle... Na prvýkrát sa nám zadarilo...len co sme si povedali, ze môžeme začat skúšať, v prípade ak by to znova trvalo rok 😉 chceli sme mat vekový rozdiel max 3 roky a kedže sa zadarilo na prvy krát, tak mame rozdiel presne 2 roky a 9 dni 😉

bubu1111
5. sep 2014

Pri prvom 7 mesiacov a pri druhom doteraz s drahym netusime kedy a ako sa to stalo 🙂 Hadam mi to maly raz vysvetli, ked vyrastie ako sa mu to podarilo tak nebadane 😀

bahira1962012
6. sep 2014

pri prvom za 4 mesiace,pri druhom za 1mesiac a pri treťom za 3 mesiace

miku1
6. sep 2014

Obe tehotenstvá na prvý krát.

inffinity
6. sep 2014

My sme prve neplanovali a druhe sme si naplanovali ze zacneme teraz, jen ono se naplanovalo samo jak sme planovali 😀 😀 😀 Takze u nas vse na 0x 😀 😀

evittam
6. sep 2014

@24veronika7 Obidve plánovane-neplánovane na prvýkrát 😀

1234lubka
6. sep 2014

my sa snazimeuz dost dlho, nieje pravda ze druhe ide rychlejsie, kazdy clovek je iny

jana2605
6. sep 2014

prvý drobec na prvýkrát a s druhým sme sa trápili 6 mesiacov....

zuzanka9999
6. sep 2014

ahoj, pri prvom nam to trvalo rok a pri druhom hned na prvy krat 🙂

jaja018
6. sep 2014

Obe hned na druhy cyklus....

monana
6. sep 2014

Prvé po roku a pol snaženia a druhé zatiaľ po roku a 3 mesiacoch snaženia neprichádza ☹ .

sorciera24
6. sep 2014

podla toho sa neda riadit...vzdy to bude ine, prve sme po polroku a druhe hned.....

simonkoakristinka
6. sep 2014

ahoj, prvé po pol roku a druhé hneď na prvý pokus 🙂.

anjelik87
6. sep 2014

Prve hned a na druhe ideme tento mesiac sama som zvedava

jarushka599
6. sep 2014

ahoj, prvé bolo neplánované a druhé plánované a vyšlo to na prvý šup, to som ani nečakala, lebo to bolo po 16-tich rokoch, už sme obaja starší a vôbec s tým nebol žiadny problém a to už 10 rokov mám problém so štítnou žľazou 😉 .

dolce_principessa
6. sep 2014

No ja som bola tehotna 3 krat a vsetko na supu 😀

kudusko
6. sep 2014

prvy sa posmyklo a druhe na prvy sup 😉 😉 🙂

maminag
6. sep 2014

prvé tehu bolo hneď na prevý krát, druhé až po roku snaženia, predchádzali však tomu zdravotné problémy 😕

24veronika7
autor
6. sep 2014

ja som len zvedava lebo sa pokusame o druhe babo a sme v ocakavani ze ci bude hned na prvu supu ci nie 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli