Ako rýchlo ste otehotneli po druhýkrát?

24veronika7
5. sep 2014

Žienky, mamičky na ktorý pokus sa vam podarilo po druhy krát otehotniet?? Prvé tehu na 3krát a chcem vediet že či plánovanie druhého tehu bude rychlejsie 🙂 Diky

siska53
5. sep 2014

@24veronika7 to ti nikto nezaruci..ja som druhykrat otehotnela na druhy pokus...ina sa zas moze natrapit...ako nasa suseda...tym sa uspesne zadarilo az po 2rokoch...
A spoluziacke sa uz nezadarilo vobec...takze presna odpoved nejestvuje.

monika130
5. sep 2014

@24veronika7 ahoj 😉 no v mojom prípade mi trvalo otehotnieť pri prvej dcérke asi rok....uz som si začala namýšľat, ze som asi neplodna, no nakoniec sa zadarilo 🙂 ale za to pri druhom tehu to bolo velmi rýchle... Na prvýkrát sa nám zadarilo...len co sme si povedali, ze môžeme začat skúšať, v prípade ak by to znova trvalo rok 😉 chceli sme mat vekový rozdiel max 3 roky a kedže sa zadarilo na prvy krát, tak mame rozdiel presne 2 roky a 9 dni 😉

bubu1111
5. sep 2014

Pri prvom 7 mesiacov a pri druhom doteraz s drahym netusime kedy a ako sa to stalo 🙂 Hadam mi to maly raz vysvetli, ked vyrastie ako sa mu to podarilo tak nebadane 😀

bahira1962012
6. sep 2014

pri prvom za 4 mesiace,pri druhom za 1mesiac a pri treťom za 3 mesiace

miku1
6. sep 2014

Obe tehotenstvá na prvý krát.

inffinity
6. sep 2014

My sme prve neplanovali a druhe sme si naplanovali ze zacneme teraz, jen ono se naplanovalo samo jak sme planovali 😀 😀 😀 Takze u nas vse na 0x 😀 😀

evittam
6. sep 2014

@24veronika7 Obidve plánovane-neplánovane na prvýkrát 😀

1234lubka
6. sep 2014

my sa snazimeuz dost dlho, nieje pravda ze druhe ide rychlejsie, kazdy clovek je iny

jana2605
6. sep 2014

prvý drobec na prvýkrát a s druhým sme sa trápili 6 mesiacov....

zuzanka9999
6. sep 2014

ahoj, pri prvom nam to trvalo rok a pri druhom hned na prvy krat 🙂

jaja018
6. sep 2014

Obe hned na druhy cyklus....

monana
6. sep 2014

Prvé po roku a pol snaženia a druhé zatiaľ po roku a 3 mesiacoch snaženia neprichádza ☹ .

sorciera24
6. sep 2014

podla toho sa neda riadit...vzdy to bude ine, prve sme po polroku a druhe hned.....

simonkoakristinka
6. sep 2014

ahoj, prvé po pol roku a druhé hneď na prvý pokus 🙂.

anjelik87
6. sep 2014

Prve hned a na druhe ideme tento mesiac sama som zvedava

jarushka599
6. sep 2014

ahoj, prvé bolo neplánované a druhé plánované a vyšlo to na prvý šup, to som ani nečakala, lebo to bolo po 16-tich rokoch, už sme obaja starší a vôbec s tým nebol žiadny problém a to už 10 rokov mám problém so štítnou žľazou 😉 .

dolce_principessa
6. sep 2014

No ja som bola tehotna 3 krat a vsetko na supu 😀

kudusko
6. sep 2014

prvy sa posmyklo a druhe na prvy sup 😉 😉 🙂

maminag
6. sep 2014

prvé tehu bolo hneď na prevý krát, druhé až po roku snaženia, predchádzali však tomu zdravotné problémy 😕

24veronika7
autor
6. sep 2014

ja som len zvedava lebo sa pokusame o druhe babo a sme v ocakavani ze ci bude hned na prvu supu ci nie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre