Ako s fajčením, keď sa pokúšate o bábätko?

momamo
11. aug 2011

Ahojte chcela by som sa poradit ako je to s fajcenim ked sa pokusate o babätko. Myslite si ze aj to ovplyvnuje dobu snazilkovania?? Vsetkym prajem krasny slnecny dnik🙂))

janka_pn
11. aug 2011

prestante obaja fajcit pred otehotnenim! 😉 najlepsia volba....

vefi89
11. aug 2011

@momamo neovplyvňuje dobu, ale zdravie plodu 😅 ak by si mala prestať ako píše @janka_pn musela by si ešte minimálne 4 roky počkať, pokiaľ z teba ten nikotín vyjde 😀

st2
11. aug 2011

@momamo radsej skoncit skor lebo nikdy nevies kedy sa vam baby podari, a potom uz ked bude mini plod v brusku bude to o to tazsie skoncovat s fajcenim 😉 radim s vlastnej skusenosti radsej skor ked ste uz rozhodnuty mat babo

monika2712
11. aug 2011

ja som citala niekde, ze by mali prestat obaja, kedze u zeny sa to vobec neodporuca, a u chlapov to spomaluje spermie alebo nieco take... takze idealne aby ste nefajcili vobec..

lauricka
11. aug 2011

urcite to ma vplyv na plodnost u zeny i muza, negativne vplyva na moznost otehotnenia, fajcenie je des, najlepsie sa zbavit nadobro

skeptik
11. aug 2011

Nikotin znizuje estradiol, moze dochadzat k porucham dozrievania vajicka

momamo
autor
11. aug 2011

dakujem vam za rady🙂)

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lauricka
11. aug 2011

@momamo ozaj, tu to mas vysvetlene podrobne http://tehotenstvo.rodinka.sk/ked-sa-nedari/nep...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre