Ako sa vám podarilo neplánovane otehotnieť?

1. apr 2023

Baby mam taku netradicnu otazku...chcem sa spytat hlavne tych zien, ktore ,,neplanovane" otehotneli...ze jak sa to podarilo..mali ste niektore ze len prerusovanu? Alebo ste si povedali ze urcite nemam plodne dni a ste sli naplno...Neberiem ziadnu antiku , nemozem a vzdy sa bojim aby sa daco nestalo...2 deti uz mame a na tuto dobu staci...muz si dava pozor ale...dakujem vam

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bety19
2. apr 2023

Tak ze bolo 19teho a ja som bola.v tom ze je uz davno po ovulke...ved je "19teho" (predvianočný stres 😄) a pri to to bol 14DC 😃.... vyšlo to samozrejme hneď

qwer2019
2. apr 2023

@zuzana212722 cez antiku je to naozaj krása 😁 a tiež neviem, ako sa to mohlo podariť. Ledva som porodila prvé a za 13m druhé 🤣
@autorka jednoducho občas sa podarí, a neovplyvní to nič

ls56
2. apr 2023

Fungujeme prerušovane, jedno dieťa ma 1,5r a samozrejme, je z prerušovanej a teraz som tehotná znova a tiež z prerušovanej😀 takže po pôrode nájdeme inú ochranu, lebo takýmto spôsobom budeme mať asi 10 detí😀
Druhé sme chceli ale tak o pol roka. No nevadí,prišlo to skôr.😊

zobaka
2. apr 2023

@elizabet173 ja by som teliesku neverila, mam nocnu moru, ze by mi to zaviedli nespravne a potom co 🙈 kazda zena musi najst sposob, aky jej najlepsie vyhovuje, aj autorka

elenkaba
2. apr 2023

My sme sa viac ako 3 roky snazili o prve, vyslo to po niekolkych spontannych potratoch a po viacerych ivf, druhe som uz po vsetkych komplikaciach a rizikovom tehotenstve nechcela. A pritrafilo sa, z jedneho jedineho nechraneneho sexu, v mojich 38 rokoch, ked som si myslela ze sa musime snazit roky a uz som stara, a uz sa nic nemoze stat...🤣

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre