Ako sa vám podarilo otehotnieť?

petrzalkaa
30. jún 2008

Veľa žien ani nevie, ako otehotneli, alebo zostanú tehotné, ked nechcú a myslím, že čoraz viac ich je takých, ktoré sa snažia roky a roky ...a nič, nedarí sa....či už kvôli chorobe,alebo aj bez zjavnej príčiny, lenže ked túžba je veľká, sú odhodlané urobiť čokoľvek, aby sa im to podarilo...preto hľadajú akúkoľvek pomoc...... AKO OTEHOTNIEŤ ???
My sa s milým snažíme rok, zatiaľ sme to nechali na prírodu, ale ešte sa nezadarilo.....
Ako sa to podarilo vám?

barbinka13
1. aug 2017

1. Vnutorny pokoj (moje tajomstvo uspechu 🙂, od prvej chvile chranit seba tak,akoby ste uz pod srdieckom nosili.novy zivot). Kamaratkam, co sa dlho snazili, pomohli moje rady 2. pit prvu polovicu cyklu achemilkovy caj raz denne (prispieva k zrobustneniu vystelky maternice=endometria, aby sa lahsie plodik uchytil). 3. Zensky org. po muzskom pomaha lahsie prijat jeho genet. material, chapeme sa ;). 4. Ostat v klude lezat aspon 20min po tom. 5. Sport v prvrj polovici cyklu - na prekrvenie tkaniv. Dufam,ze som pomohla

1katyka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
agajka22
26. aug 2020
https://www.youtube.com/watch?v=mOQ6WtWJrQM

skus tuto metodu možno pomože

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre