Ako sa vám podarilo otehotnieť?

petrzalkaa
30. jún 2008

Veľa žien ani nevie, ako otehotneli, alebo zostanú tehotné, ked nechcú a myslím, že čoraz viac ich je takých, ktoré sa snažia roky a roky ...a nič, nedarí sa....či už kvôli chorobe,alebo aj bez zjavnej príčiny, lenže ked túžba je veľká, sú odhodlané urobiť čokoľvek, aby sa im to podarilo...preto hľadajú akúkoľvek pomoc...... AKO OTEHOTNIEŤ ???
My sa s milým snažíme rok, zatiaľ sme to nechali na prírodu, ale ešte sa nezadarilo.....
Ako sa to podarilo vám?

mirka8429
7. júl 2008

stansun no ja nechcem velke vekove rozdiely medzi babatkami..tak 2-3 roky... 🙂 a mozno potom neskôr aj tretie ale manzel velmi nechce ze len 2 😒

lenko
8. júl 2008

nám to trvalo cca 6mesiacov, (aj keď túžba po miminku bola dlhšia), mávala som rozhádzané cykly, nakoniec dr predpísal Clostyl, vznikla z neho cysta, ktorá praskla, prišiel veľmi krátky cyklus, a hneď sa mi podarilo otehotnieť. 🙂

lenko
8. júl 2008

Tak dúfam, že aj Vy všetky sa dočkáte toho vytúženéhpo anjelička. 😉

petrzalkaa
autor
8. júl 2008

lenko dakujeme a gratulujem k malinkému 🙂 nech sa vám pekne darí 😉

mirka, máš pravdu, čím skôr druhé bábo, ja mám medzi chlapcami 4 r.rozdiel a už je to dosť vela, nie sú si teda vekovo blízky a tým pádom majú iné záujmy a bud sa mladší ostaršuje a riešia pubertu, alebo starší sa omladzuje a riešia detské nesváry.... 😀 😀 😀
tak ti držím palčeky, nech to to vyjde tak ako chceš 🙂

petra2505
8. júl 2008

Baby dnes mi prisiel vypocet od Jonasa tak ideme skusat podla dni kedy mi vypocital a som zvedava,prisla mi k tomu taka knizka a je tam napisane, ze ma 99% uspesnost tak dufam, ze sa to uz po 2 rokoch podari 🙂 Mam to vypocitane vzdy na menzes alebo tesne po nom.

stansun
8. júl 2008

petra ja to mam doma tiez a uz 5 mesiacov to neako nevychadza ☹ ale mozno tebe to vjyde tak drzim palceky

lenkove
8. júl 2008

petra,
aj ja to mam na menzes, ale neverim ze to vtedy moze vyjst... takze cakam kedy mi to vyjde na 'normalny' a vtedy budem snaziiiiit 🙂

mirka8429
8. júl 2008

petrzalka a ty uz mas 2 deticky??jeej 🙂 inak veru mas pravdu mensi vekovy rozdiel je lepsi aj ked sa clovek natrapi s 2 malymi detmi...ja by som chcela 3 deti ale manzel ze 2 stacia..ale ktovie hehe 😀 uvidime..ja chcem otehu tak o rok aby ked sa to narodilo maly by mal 2 roky...len ci sa podari to je druha vec...

petra super drzim palcceky..potom napis ci sa zadarilo..a ak ano poslem mu aj ja na vypocet dievcatka..xixi

stansun a tebe nevychadza co..akoze na ten datum ti on vypocital sa vam nepodarilo otehu?? 😲 😕

lenkove veru moze vyjst..ja som prvykrat otehu na menzes... 😉

lenkove
8. júl 2008

mirka,
tak to cumim 😕
ja si meriam bt a podla toho urcujem ovulaciu a mavam ju tak 10 dni (17-ty den cyklu najskor) po skonceni ms, takze ovu by musela byt na taky 8-9 den 😕 aby to vyslo 🙂 ak moj muz teda nema nesmrtelne spermijky 😀
a isli ste presne aj podla casu, ktory udava?

lenkove
8. júl 2008

mirka,
tu je jedna diskusia o Jonasovi a velkej casti bab sa tam s Jonasovym vypoctom NEPODARILO otehotniet. tak tak.. 🙄

mirka8429
8. júl 2008

lenkove mne to nepocital jonas...ale ja som nemala pravidelne 28 dnove cykly a tak som otehotnela na konci menstruacie...skusali sme aj pocas nej a vtedy somm otehu... vazne sa nepodarilo??no pocula som o tom aj ja..len ja by som rada mala druhe dievcatko...mam to vyratane na lunariu...a chcela by som skusit o rok otehu ...no a tak ako chcem vychadza mi dievcatko tak skusim a uvidime...ale to je nefer..ked si za to zaplatia... 😠

ivana26
8. júl 2008

ja som mala pravidelny 28 dnovy cyklus a podarilo sa mi otehotniet podla metody, ze 14.-16. den od zaciatku ms je plodny a na pocudovanie to vyslo na prvy krat 😉
prajem vela stastia vsetkym snazilkam

petra2505
8. júl 2008

no ved uvidime, ale jednoznacne sa budem aspon prve mesiace drzat jeho vypoctov....viem o pripadoch kedy baba otehotnela pocas menzesu takze asi na tom nieco bude a jasne som mu napisala kedy mavam menzes a ak by to bol blud nevypocita mi to na ten datum....ja mam menzes pravidelny ako hodinky, presne ako keby som brala antikoncepciu co sa teda dost divim lebo som s tym mavala problemy, ale posledny rok mi menzes dojde na hodinu presne 😀
uvidime, nechame sa prekvapit a budeme si uzivat, nechcem sa dostat do stadia, ze presne v ten den musime mat sex lebo Jonas napisal 😀

mirka8429
8. júl 2008

ivi to je super.. 😉

petra drzim palceky dufam ze ti to vyjde... 😉

petra2505
8. júl 2008

mirka vdaka, dufam aj ja 🙂
a Tebe prajem aby sa Vam to vytuzene dievcatko podarilo a aby Samko mohol robit velkeho brata malej sestricke 🙂

miriam25
8. júl 2008

baby, k otazke, ako sa mi podarilo otehotniet.... neviem... vysadila som antikoncepciu po rozhovore s manzelom, dohodli sme sa, ze by sme chceli obaja dietatko a nejak sa nam to podarilo bez nejakych problemov alebo bez nejakeho cakania. Sme si povedali, ze zo zaciatku to nechame tak, nebudeme nejak pravidelne chodit k lekarovi, ze chceme babo, ak by som casom neotehotnela, potom by sme uz k lekarovi zasli, no taka situacia u nas nenastala, takze sme sli k lekarovi, az ked som mala pozitivny testik 😉

mirka8429
8. júl 2008

petra dakujem pekne...aj ja tebe drzim palceky..

miriam to je skvele...nam sa podarilo o 5 mesiacov snazenia

sandrika
8. júl 2008

Nám sa nedarilo 3 roky , veľmi som tužila pomominku a už som simyslela, že som neplodná. Po prísnej diete mi začal haprovať cyklus a takminasadili HAK na úpravu , tú som po 2 mesiacoch vysadila, lebomi nerobila dobre no amrcha už nedorazila vôbec, bolo to akurát v čase , keď som chcela skončiť so snažením a odísť aj s mužom žiť do norska

mirka8429
8. júl 2008

sandri no vidis a dockala si sa Lukinka..inak ten druhy test ako s nim??si tehu ci nie...a kedy chces druhe mimi??

petrzalkaa
autor
8. júl 2008

petra my sa tiež snažíme podla Kovacika z topolcian, je to to iste čo Jonáš a nedarí sa nám už vyše pol roka ☹
no držím ti palčeky aby to aspon tebe vyšlo!!!!!!!!

petrzalkaa
autor
8. júl 2008

mirka a ktory den ms si otehotnela ked ste sa snažili aj počas ms?

mirka8429
8. júl 2008

petrzalka skusali sme na 4 a 5 den cez MS

petrzalkaa
autor
9. júl 2008

miri a ako vieš,že práve vtedy si otehu?

petrzalkaa
autor
9. júl 2008

sandrika Gratulujem k malinkému, tak si to pekne spolu užívajte!!! 🙂

petrzalkaa
autor
9. júl 2008

miriam25 tiež gratulujem 🙂 a ako dlho ste sa snažili?

ricus
9. júl 2008

Ahoojte!ja som brala tabl.7rokov,pred rokom som prestala brat,mala som horm,probl,2-3mesiace mi to vynechavalo,od januara mi to dojde 2-3tyzdnovym meskanim,mesiac berem vit.baby plan,zatial bez uspechu ☹ teraz mam 2tyzdnove meskanie,tak nevim,nevim 😒 snad...

sandrika
9. júl 2008

mirka nie , ten vyšiel negatívny, ale pri mojom šťastí sme včera chytili zase plodný deň klebo dnes mi stúpla BT tak uvidíme inak sa chceme začať snažiť, keď bude mať malý 2 roky

petrzallka ďakujem

bianus
10. júl 2008

Ahojte kocky, neporadite mi ? tiez snazilkujeme, ale pustali sme az na posledny den ovulacie 14 DC /nasledujuci den som mala sucho/ mozem otehotnieť? inak si nemeriam BT a ovulaciu si urcujem podla bolesti vajecnikov a hlienov..... mne to meranie BT pripada strasne zlozite, študovala som to na internete, ale som z toho mierne mimo. aka ma byť teplota v den ovulacie? vraj pred vzostupm teploty su plodné dni...jak si ich určim, mamamija

petrzalkaa
autor
10. júl 2008

ahoj bianus, ano mohli ste to stihnúť na ovu, takže kludne si mohla otehu... 🙂
čo sa týka merania, žial ja som na to moc leniva.... 😀 😀

stansun
10. júl 2008

baby meranie je super vec....odporucam kazdej si to vyskusat pretoze ja som si myslela, ze mavam skor ovulku ale teraz som zistila, ze zase tak skoro ju nemam a snazilkovanie bolo zbytocne ☹ hlien mate tiez niekedy dlhsie ako ovulku...vyskusajte

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre