Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ako si mám rátať plodné dni?

janusiik138
8. júl 2019

Vopred ďakujem za každú radu (odpoveď).
Som mamka 2 detí a zároveň 10 mes.po pôrode. Ms mam uz 8 mesiacov aj 3 krát ked som vola s tym pri dr pred 5 mes.povedala ze je to ok. Yeraz ju mam 2x ale takym štýlom ze mám ms silnú týždeň nič a potom príde znovu mierne ružovkaste krvácanie cca 6 dni? S hlienmi to nejak neviem odhadnut asi lebo hned po 1 ms uz mam priezracny. Mozu byt hmed plodne dni v 7 den mc???

carduelis
8. júl 2019

To ružovkasté krvácanie je kedy? Môže to byť sprievodný jav ovulácie. Čo sa týka hlienu, tak ženy, ktoré majú kratší cyklus, môžu mať hlien typický pre plodné dni už koncom menštrúacie a potom to naberá na intenzite. Je to individuálne, ale môže byť.

janusiik138
autor
8. júl 2019

@carduelis ms trvá 6 dní potom 7 dní nic a potom 6 dní ružovkastá tekutina a potom ms za cca
3 týždne uz normálna tmavá farba. Dakujem ;)

eliska13
8. júl 2019

@janusiik138 nerozumiem od menzesu, keď rátam máš 6+7+6+21 dní až menzes?más taký dlhý cyklus?ja ovuláciu cítim aj mám jeden deň hlie ružový.mozes mať ovu aj viac x za mesiac

janusiik138
autor
9. júl 2019

@eliska13 mám6 dní menzes potom 7 nic potom 6 dní ružová nwm ci menzes alebo co a potom cca 21 dni nic ale nie je pravidelná po tomto 2 porode je to uplna katastrofa. Vraví sa ze hlirn je priesvitny ja ten mam hned po menzese tak ako som z toho úplne mimo. Dalsie babo zatial nechceme

eliska13
9. júl 2019

@janusiik138 tak sa hlienom nerad v tejto situacii.a kľudne môžeš mať ovuláciu kedykoľvek my sme sa snažili o dieťa 2 roky a otehotnela som pri ukážkovom pravidelnom cykle 2 dní pred menzesom iný sex som nemala muž bol v zahraničí
Môže byť, že ten ružový hlien je už ovu na 13 deň a viac ako pises, alebo po menzese... používaj Pharmatex čipky, krém...

janusiik138
autor
9. júl 2019

@eliska13 ach jaj mozno skočím aj k dr nech mw skúsi pozriet znovu či je to v pohode .. lebosi ani poriadne nedokaz uzit milovanie lwvo neviem kedy pride ms a kedy su plodné mam z toho nervy

janusiik138
autor
9. júl 2019

@eliska13 a dakujem za radu

Tu začni písať odpoveď...

Odošli