Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako vypočítam kedy mám ovuláciu?

moo
3. dec 2014

čítala som pár diskusii a nové slažilky nevedia kedy majú plodné dni, prípadne kedy testovať... prikladám návodík je to tam pekne v tabulke podla cyklu si nájdete ten svoj 😉 http://www.ovulacne-testy.sk/files/download/com...

myrepose
9. dec 2014

..ďakujem za príspevok, pre mňa veľmi užitočná info 🙂
@moo

wewika1
9. dec 2014

@moo nie je to velmi univerzalne pokial zena nema pravidelny cyklus a aj ked ma, tak tento mesiac som sa presvedcila o tom,ze aj tak sa moze posunut😄...ale pokial to bola marketingovy tah na konkretnu stranku,tak chapem😄

moo
autor
10. dec 2014

@wewika1 to je jedno ktorý testík kupiš navod je v každom a každa si vyberie značku podla seba a aj sa tam dočíta že sa ovuka posuva ,viem to aj sama druhé diete som otehotnela 3dni pred menštruáciou
@myrepose som rada mne tak pomohla kamoška pri prvom tehu 😉 držím palčeky... ale treba aj sledovať či ju máš naozaj v tie dniký čo píšu, stačí ked prechladneš a su inokedy, tebe snažilkovat pribezne pre istotu xixi

myrepose
10. dec 2014

..áno jasné, sledujem aj iné "príznaky" a je mi jasné, že ovu nemusí byť každý mesiac, resp. že môže byť v úplne inom čase. my sme otehotneli prvý krát úplne nečakane, hneď ako sme sa začali snažiť a vtedy som samozrejme vôbec neriešila kedy mám ovu, resp. plodné dni. proste sme si začali naplno užívať, keďže sme mali pár dní do svadby. nevyšlo to bohužiaľ, keďže som potratila v 8. tt, ale odvtedy sme sa znova začali po krátkej zdravotnej pauze snažiť a už dva mesiace nič. a pritom sme to nechali voľne, milujeme sa stále bez ohľadu na fázu cyklu..preto som sa rozhodla objednať ovu testy a skúsiť tomu šťastiu trošku pomôcť...
@moo

moo
autor
11. dec 2014

@myrepose :o( mrzí ma to, my sme prvé dozvedeli týžden pred svadbou bol to krasne , na druhý pokladik sme čakali dlho a museli sme prejst veštkým možným aj nemožným, ale vela kočkam pomohol iba čas ževraj do roka je to normalne,,, ink ked chceš tomu pomôct viac kočky uživaju GS mimistar je pre snažilky pre lepšiu ovulku, držím palce nech mate skoro krasne dve čiaky na teste

myrepose
11. dec 2014

..ďakujem krásne @moo, veríme, že k nám čoskoro bábätko príde. ja užívam femibion, ten som mala aj pri prvom tehu, potom som si dala pauzu a začala som ho od októbra opäť užívať. okrem toho pijem alchemilku, to by tiež malo pomôcť 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli