Ako znížiť riziko potratu?

modraopica
30. mar 2017

Mám za sebou 2 x samovoľný potrat a lekári nenašli žiadnu príčinu. Zaujímalo by ma, aké môžu byť príčiny potratu a ako znížiť riziko na minimum. Prosím o vaše skúsenosti a rady.Ďakujem 🙂

kacenka2803
30. mar 2017

@modraopica
@modraopica ahoj nech ti tvoja gynekologicka predpise Progesterone ladeePharma 200mg ja ich beriem dvakrát denne zo spodu sú to také malé mäkké kapsuly zabraňujú potratu berú sa do 3mesiaca ked sa blíži potrat odchádza s teba veľa ženského hormónu progesteronu ale keďže si ho takto pekne doplnia embryko sa lepšie prichytí a nedovolí mu opustiť telo mamky veľa šťastia , kyselinu listovú papaj a všetko sa na dobré obráti

modraopica
autor
30. mar 2017

@kacenka2803 Ďakujem za radu ❤

alilka
30. mar 2017

@modraopica bola si na rozne vysetrenia?,imunólogia,hematologia,endokrinologia?ja som potratila 4x a na hematologii mi zistili pricinu..teraz som opat otehotnela ,babo sa konecne drzalo,ale zasa zistili ze je to mimomaternicove..vsćera mi robili zakrok..

modraopica
autor
30. mar 2017

@alilka To mi je ľúto..Nie zatiaľ ma neposlali na žiadne vyšetrenia.

alilka
30. mar 2017

@modraopica tak na tvojom mieste si prv poriesim tieto veci a tak sa zasa do toho vrhnem..llebo aby sa neopakoval scenar..a je to dost psychicky zatazajuce..ved to poznas,tak vies o com pisem..🙂

bienennest
31. mar 2017

@modraopica Ahoj, urcite skus ako baby hore spominali zistit, preco sa ti potrat opakoval. Ak ta lekar este neposlal, skus sa ho na to opytat a poradit. S prirodnych liekov ma potratu zabranovat v prvom trimestri uzivanie magnezia (1x denne 400mg). Nedavno som tiez citala studiu o ucinkoch vcelej materskej kasicky ako prevenciu proti potratu (precitaj si napriklad toto - http://www.biosferaklub.info/vcelia-materska-ka...). Drzim ti pevne palce nech ti najblizsie tehotenstvo prebehne bezproblemovo.

modraopica
autor
31. mar 2017

@bienennest Idem si prečítať a ďakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre