Akú značku kyseliny listovej odporúčate?

micinka999
31. aug 2017

Ahojte.... poraďte akú značku vitamínov kyseliny listovej ste si kupovali a boli spokojný aj s cenou aj užívaním. Ďakujem

lienka737
31. aug 2017

Najsilnejšia je na predpis. Ja mám tú od lekára.
Ostatné volnopredajné si sleduj hlavne obsah mcg.
Z tých akože lepších je Jamieson a Swanson.
Ale ako tú účinnosť merajú to neviem 🙂

vlasta1818
7. sep 2017

@micinka999 tiež beriem kyselinu listovú, avšak nie samotnú, ale ako komplex vitamínov, odporučil mi to gyn, keď som mu spomenula, že sa snažíme o bábo a nejako sa nedarí nejakú tú dobu, osobne myslím, že nie len kyselina listová, ale aj tie vitamíny ostatné mali zmysel, keďže mi to mešká, len ešte som o tom doma nikomu ani len necekla 🙂

micinka999
autor
8. sep 2017

@vlasta1818 ...to vážne...super verím, že budúdve čiarky... ako dlho si brala vitamíny 🙂... včera som si kúpila v lekárni mne odporučili prenatal myslím sa to volá...tak uvidíme 🙂

vlasta1818
13. sep 2017

@micinka999 robila som si test, jasné dve čiarky, test som si zatiaľ schovala, chcela by som o tom cez víkend povedať drahému, len vystihnúť budem musieť vhodnú chvíľu, Femibion som užívala od polovice decembra alebo tak nejako presne si to už nepamätám a zmysel to ako pozerám malo, aj keď samozrejme, že nechcem radšej ešte nič zakríknuť ❤

salome51
13. sep 2017

Ja som brala pri oboch synoch Femibion. Môžem len odporučiť.

evittam
13. sep 2017

Pokial je zena zdrava, ma vyváženú stravu tak je zbytocne sa pchať umelými doplnkami,ktore aj tak telo nevie efektívne spravovať a vacsinu vyluci. Ja mam dve zdravé a krásne deti-"klop,klop" a nic podobne o com sa tu pise som nebrala.😉

evittam
13. sep 2017

*spracovat

evittam
13. sep 2017

@vlasta1818 Prepac za mozno "tvrdu" úprimnosť, to že si si našla dve čiarky na teste určite nezávisí od Femibionu ale od spermii tvojho muza a tvojej ovulácie.😉

micinka999
autor
14. sep 2017

@vlasta1818 ...super teším sa...potom napíš ako veľmi sa potešil drahý.... už más aj termin kedy pojdes k lekarke?

vlasta1818
3. okt 2017

@evittam to mi je jasné, ale nejaký podiel na tom tieto vitamíny museli mať, keďže dlho dlho nič a potom sa to takto zjavilo. Takže osobne verím, že niečo na tom bude 🙂
@micinka999 už som mu o tom povedala. Už som aj u gyn bola. Vyzerá to všetko dobre zatiaľ. Drahý sa veľmi potešil, už to chcel ísť zapíjať, ale som ho stopla, že zapíjať bude, keď už sa bude drobec pýtať na svet 🙂

bazoskaa
3. okt 2017

ja som brala na prírodnej báze od Justu...výborne chutí

micinka999
autor
3. okt 2017

@vlasta1818 super...takže už to máš potvrdené aj od lekárky.... no klasika muži...hneď by šli zapíjať.....hahahahaha. No ja beriem tie vitaminky a uvidíme kedy sa zadarí 🙂 každopádne držím palce nech to dobre zvládaš a bude všetko ok až do príchodu bába 🙂

micinka999
autor
3. okt 2017

@bazoskaa no možno vyskúšam po dobratí tých čo mám , lebo tie moje su obrovske a hnusne...aspoň mne smrdia...ale čo už raz dva tri su v ustach a hned musim prelhnut...niekedy ma aj napne ked sa nepodari prehltnut na prvy krat
:(

vlasta1818
3. okt 2017

@micinka999 už áno. Len dúfam, že budeme rásť ako máme a bude všetko v poriadku. Najviac si prajem, aby všetko prebehlo bez problémov. Aby som nemusela mať nejaké obavy. To bolo veru prvé, že ide teda do krčmy, reku tak pŕŕ, na zapíjanie budeš mať ešte čas. Ešte som to ani kamoškám nepovedala. Len rodina to zatiaľ vie. Si zlatá, ďakujem 🙂 Budem ti držať palce, aby sa aj vám zadarilo 🙂

micinka999
autor
3. okt 2017

@vlasta1818... a v ktorom si mesiaci?....super veď zo začiatku treba len najbližším povedať ... lebo clovek niekdy nevie co pride.... ach tí naši chlapi asi su všetci rovnaky..hahahaha Ďakujem krasne...verím, že sa skôr či neskôr zadarí 🙂...ozvem sa

bazoskaa
3. okt 2017

@micinka999 tieto sú ako také cukríky čo sa rozpadávajú na jazyku s príchuťou mango..no vieš ako my tehule a hlavne na začiatku nám všeličo chutí aj nechutí 😀 ale pre mňa je doležité že sú na prírodnej báze
Objednávam si ich sama ak by si chcela skúsiť napíš ip aj cenu vieme upraviť 😉
Šťastné tehulkovanie prajem 😍

micinka999
autor
8. okt 2017

@bazoskaa vďaka...zatim doberiem tie co mam.... a tehotna este niesom 🙂

lulula12
12. okt 2017

@micinka999 Tehotenstvo pride, ked bude ten spravny cas, aspon mne to tak mamka vzdy hovorila. Neverila som jej, ked sa nam nejaky cas nedarilo. Dnes jej uz verim, ale taktiez uz viem, ze je potrebne aby nase telo malo vsetky vitaminy, aby to dietatko uz od prveho dna dostavalo vsetko, co potrebuje. 🙂 Najskor som uzivala jednotku a teraz dvojecku 🙂 Uz mame len par dni do porodu a ja sa neviem dockat 😍❤

micinka999
autor
13. okt 2017

@lulula12 ...viem, že to príde vtedy keď bude správny čas, len keď po tom človek veľmi túži je každý mesiac tažké čakať co bude a či to príde🙂 ...viem ze je potrebne mat dostatok vit. preto aj ja beriem uz mesiac prenatal....doberiem a ked sa dovtedy nepodari kupim si urcite nieco ine lebo to mi nechuti 🙂 držíám palce....a prajem všetko dobré 🙂

lulula12
18. okt 2017

@micinka999 O tom by som ti tiez vedela toho vela popisat, neskutocne som trpla a cakala ci sa mozem tesit alebo nie. Hlavne aby babo vsetko malo. Verim, ze budeme zdravucky 🙂 Je potrebne sa aj na zlozenie zamerat, ja som s tymito vitaminmi, co som ti poslala v pohodicke 🙂 Dakujem krasne. Dufam, ze uz sa zacneme pytat na svet, lebo dnes uz by sme mali uzriet svetlo sveta a este nic 😀 Aj tebe prajem vsetko dobre ❤

micinka999
autor
18. okt 2017

@lulula12 tak to držím silno palce, aby ste babo mali čím skôr v náručí a aby ste to zvládli...mne meškajú 3 deň kramy, v pondelok som si robila test ale nič...takčakám či prídu al. ked sa budem cez víkend testovať niečo ukáže... bolia ma prsia ako pred MS aj v podbrusku ta som zmatena🙂

micinka999
autor
19. okt 2017

luula12... tak dnes som dostala kramy:( ...škoda...ako dalši mesiac sklamana :( človek po tom tak velmi tuži a zatial sa nedari...tak to sklamanie boli..achhhhh

lulula12
23. okt 2017

@micinka999 No ved aj ja uz sa neviem dockat kedy to bude. Ale nejako stale sa drzi dnu. 🙂
To ma mrzi, ze si dostala. Ale hlavne nestracaj nadej. Bude to dobre, musis verit. Viem ako sa citis, ako ti je. Ale nevzdaj sa. Drz sa, si silna!

micinka999
autor
23. okt 2017

@lulula12 ...ešte sa mu asi nechce vonku 🙂... kram som dostala sice ale o 3 dni neskor a u uplne ine ako tie predtym... a este som aj prechladnuta prislo to na mna z dna na den.... spravim si test este a uvidim co bude . držkaj s...vďaka za podporu

lulula12
26. okt 2017

@micinka999 Ako to myslis uplne ine? Ako dopadol testik? Ono je to s tou cervenou take zvlastne, napriklad kamoska ju mala aj ked uz tehu bola. No ved uvidis. Hlavne nadej a trpezlivost.

micinka999
autor
27. okt 2017

@lulula12 ...ina v otm ze cyklus som mavala posledny dva roky pravidelne...max. 1 den ksor al. nejskor som dostala ale to iba sem tam.... a trvali 6-7 dni dost silne a bolestive prve dni...teraz meskali 3 dni.... dva dni boli stredne, potom dva dni akoby nic potom iba spinenie...takze ine 🙂... test som si robila v utorok poobede a bol negativny.... :(....inak stale ma bopolieva v podbrusku a som naduta a rano ma prehana to osm si vsimla posledne dni... tak som zvedava co to bude...dnes sa objednam na gyndu... 🙂

janka_baranka
31. okt 2017

Babule, mne dvaja doktori odporucili NosiFol Forte. Ak by ste mali zaujem, dajte vediet, este mam. Mne uz netreba 🙂 . Balenie po 30sackov za 15E+postovne.

lulula12
16. nov 2017

@micinka999 Jasne uz ti rozumiem. Uvidis ako nakoniec sa to vykrystalizuje, ale myslim, ze ono to pride, ked bude na to ten spravny cas, ale vitaminy by som si nechala, uzivala pocas celeho snazenia. Aby si mala v tele vsetky vitaminy, ktore dieta bude potrebovat. Budem na teba mysliet a drzat palce ❤

vlasta1818
11. dec 2017

@micinka999 začíname pomaly štvrtý mesiac, ani sa mi to nezdá ako to všetko letí. Už sa neviem dočkať po pravde. Ako sa máš? My rastieme pomaly, ale isto. Zatiaľ ide všetko ako má z čoho máme obaja s mužom radosť velikú

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre