Aký má byť hlien, keď má žena ovuláciu?

dadusa23
28. nov 2012

Prosím vás, aký má byť hlien - výtok počas ovulácie? Snažíme sa s manželom o dieťatko a chcela by som si odsledovať aj hlien, ... ďakujem vám, D.

katka1981
27. júl 2018

@darja12, babenka co tu testy predava mi presne napisala kedy treba pohl. styk, na druhy den potom co test ukaze a presne nam to vyslo. Skor sme nemohli lebo som mala mykozu, a vyslo to presne, takze nam poradila dobre. Ale verim, ze ak ma niekto problem otehotniet, tak tam pomoze nieco ine.

darja12
27. júl 2018

@katka1981 áno, niekde píšu, že ako vaječný bielok, ale niekde aj nie, čo prekvapilo aj mna. ale kedze sa tiež snazíme, tak som sa viac pozorovala a som prekvapená, že práve v den, ked mám ovuláciu už sa mi práveže hlien zmení.. že ovulácia je prvým dnom vysychania hlienu bolo napísané na takej odbornejšej stránke..a práve obdobie tesne pred ovu je charakteristické bielkovým..ja som mala bielkový v den pozitívneho ovu testu a vyšlo to tak, že do 24 od vtedy nastala ovu..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre