Asi sa zbláznim, raz duch, raz druhá čiarka, a krvácanie?

alex_zalez
4. jún 2019

Baby, minulu stredu po 1dnovom meskani som zacala spinit, do piatka.. pozitivny test.. duch... v dobotu som zacala krvacat, silne bolesti, ktore bezne nemavam... dnes mam stale menstruaciu silnu ako prvy den ; bolesti s intenzita krvacania (co je realne 5ty den - uz len cistenie)... v dtvortok som mala takmer neviditelnu druhu cisrku, ale bola... dnes pocas ms - duch... robila som si ho len preto, ze mi nebolo velmi dobre... navaly trpla, tlak na zaludku, aloby som mala mat chripku.. ziadna energia... som momentalne mimo svk, nemozem ale chcem navstivit gynekologa... minuly utorok sa mi snivalo, ze som mala pozitivny test, a v stvrtok aj bol.. 🙂 od piatka ciarka slabla az sa stratila... a dnes duch... uz mi sibe.. musim ist na dovolenku

veronikaszabova
4. jún 2019

@alex_zalez biochemicke

alex_zalez
autor
4. jún 2019

@veronikaszabova myslela som si, len som to chcela “pocut”

hettinka
4. jún 2019

@alex_zalez mala som toto 2x. A druhýkrát to bola sila, 9 dni krvácanie. Bola som aj u dr, ale nič nevidel a povedal, že riešiť budeme, ak by som mala bolesti a krvacala viac ako 2 týždne.
Tehotenstvo vyšlo na tretíkrát. Po dovolenke v Tatrach 😉

p.j.jacky
4. jún 2019

@alex_zalez bohužiaľ to vyzerá že si hneď v začiatku potratila 😕

bubli21
4. jún 2019

@alex_zalez skôr to vyzerá že malinké sa nestihlo usadiť a potratila si :( ale držím palce nech to budúci mesiac vyjde 🙂

ildiko36
4. jún 2019

@alex_zalez v prvom rade sa ukludni lebo ked si tehotna neprispeje ti to..nic neni stratene ked si aj krvacala a ciarku mas tam.ja som s obydvoma detmi mala do 3mes.normalne menstruaciu a boesti brucha. test vyslo pozit lekar mi nahlasil ze som v 3 mes.tehotenstva

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre