Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

marlenka56
20. jún 2008

Ahojte bambulky 😵 Prajem vám krasny slnečný deň.

Keďže nám doky zistil, že by sme mali trošku popracovať na bacuľkovských partiách tak preto som založila túto témičku. Aby tie čo sa už dlho odhodlávali ale nakoniec to vždy vzdali. Preto začíname do konca roka minimálne 10 kg. Všetky ktoré sa pridáte, vlejete aj mne kúsok nádeje a všetky to spolu dokážeme a potiahneme to do toho krásneho babatkovského štastička v brušku a neskôr v náruči.
Držme si palce.

Prajem Vámj krásny slnečný deň.

Marlenôčka

eva7780
30. jún 2008

ahoj marlenka konecne si tu aj ty 😉

marlenka56
autor
30. jún 2008

no pekne asi som tu sama .. ja hlasim pokles vahy 😀 😅 cca 1,5kg 😀

marlenka56
autor
30. jún 2008

ta co sama som tu??? 😒

eva7780
30. jún 2008

nie marlenka ja ja obcas nakuknem 😀

marlenka56
autor
30. jún 2008

peknucke od teba evicka 😉

eva7780
30. jún 2008

prajem vsetkym snazilkam dobru noc 😵 😵 😵

marlenka56
autor
1. júl 2008

kuk , je tu niekto babulky? 😉

eva7780
1. júl 2008

marlenka zase len ja akosi sme tu v poslednej dobe same ☹ ☹ ☹

llucinka
1. júl 2008

Ahojte holky, tak jak se máte? Dlouho jsem tu nebyla, byli jsme pryč, ale hlásím další kilčo dole, takže celkem tři kilča 😉

kisska
1. júl 2008

Ahojte dievcata, mozem sa k vam este pridat? Mam 169cm a 78kg, a som 4 mesiace po porode. Sice plne kojim, ale vaha mi uz viac ako dva mesiace stoji na mieste a ani za pana nechce ist dolu. Ano, priznavam, vecerne obzerstvo funguje, ale vyhovaram sa na to, ze jest MUSIM, aby som mala mliecko. Ale s delenou stravou sa jedno s druhym nevylucuje, ze? 😉
Mojim cielom je do konca roka (to je odo dnes presne 6 mesiacov) mat nie viac ako 69kg, co poviete, pojde to?
Necitala som celu historiu, ale nedavali ste sem nejake oblubene recepty, ktore dodrziavaju pravidla DS? Alebo nejake dobre linky so zaujimavymi receptami?

eva7780
1. júl 2008

kisska jasne ze mozes 😵 😵 😵 llucinka chybala si tu 😉

llucinka
1. júl 2008

kiss: určitě se přidej 😉 u dělenky se sice nemá extrémně přejídat, ale povolených potravin můžeš sníst celkem velké množství a ve správné kombinaci ti to nijak neublíží, neboj 😉 Taky ještě kojím 😉 Jen nepoužívej sladidla, to není pro mimi moc dobré, víš 😉

llucinka
1. júl 2008

evi: jééé, děkuju 😵 😵 😵 Je to hezké, že jste si někdo všimli, že jsem byla fuč 😀 😀 😀

eva7780
1. júl 2008

llucinka vacsinou som si pisala sama so sebou 😵 😵 😵

marlenka56
autor
1. júl 2008

No co vy tu na mn azabudate??? ☹

eva7780
1. júl 2008

marlenka nezabudame ale mozno ty na nas 😀 😀 😀

marlenka56
autor
1. júl 2008

ja sa hambim za to .. 😅

eva7780
1. júl 2008

marlenka nemusis,len to naprav a prid castejsie 😵 😵 😵 ja som si dnes na veceru robila cotage to mozem kazdy den,aj manzelovi zachutilo tak niekedy sa my neujde 😀 😀 😀 na obed bolo leco 😝

marlenka56
autor
1. júl 2008

ja som dnes mala rybky (haringy) a pu-erh cajik 😉 (ten pijem celý deň) 😀 .... lebo som chora 😵

marlenka56
autor
1. júl 2008

takze sa aj potm pod perinkou, a ked som chora aspom menje papám 😀

eva7780
1. júl 2008

ja zase cely den pijem zeleny caj akosi mi zachutil 😉

sisidl
1. júl 2008

Ahojte ,gratulujem k prvym vysledkom,ja som mala vcera osmy tyzden a dnes je dole 11-te kilecko,tak som sa vytesovala ze ked som bola s malou vonku na bicyklitak som si dala zmrzlinku za odmenu 😀 .
ale obedik zase mesko zo zeleninkou a chystam si salatik s bielim jogurtom.. 🙂

sisidl
1. júl 2008

kisska,myslim ze to pojde..ja som dala dole ze dva mesiace 11kilo a v pohode a tiez som este kojila ked som zacala s delenou.

marlenka56
autor
1. júl 2008

ja musim trosku schudnut rychlejsie (nech som skor u dokyho) aj ked no do konca roka .... moze byt ... (mozem schudnut aj do konca roka .ak sa to podari. ) 😉

marlenka56
autor
1. júl 2008

ak sa podari skor (nehrozi) budem len a len velmi rada 😎 😀

ludkala
1. júl 2008

Ahojte, ženy! Ŕada sa k vám pridávam, lebo som tak obrástla tukom, že sa doslova nespoznávam. Dva roky sa márne snažíme otehotenieť, a za tie 2 roky som nabrala 18 kíl! Koľkorát mi už ľudia gratulovali, že konečne sa nám to podarilo a sme v tom! No trapas! Obávam sa však, že mám veľmi slabú vôľu, akonáhle vidím sladké, kašlem na predsavzatia. Ako sa mám motivovať?

marlenka56
autor
1. júl 2008

ludkala - motivuj sa dieťatkom ... ako ja to je hlavny pre mňa cieľ a musim ho splniť, inak budem smutna a v depke a to NECHCEM!!!! 😵

ludkala
1. júl 2008

Nejako to nezaberá, lebo aj silnejšie odo mňa majú bábo, takže to asi nebude v tom. Musím si spísať všetky krásne a dobré veci, ktoré môžem mať, keď schudnem. A vám sa ako darí? Kilá idú dole?

v555
1. júl 2008

Ludkala,mam jednu dobru spravu pre teba.Nie si sama na svete,ja ked vidim sladkosti som jasna.Mozem ja cvicit,behat,aj tak mam svoje kila a nepustim ich.A predsavzati som mala asi 114589.A nic,sladkosti vyhravaju .

ludkala
1. júl 2008

Ale to neni možné!!! Veď sme inteligentné ženy! Prečo na do mnou vždy vyhrá čokoláda a koláč? 😠 😠 😠 Musím to zlomiť! Ale to si hovorím už druhý rok a nič.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre