Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

marlenka56
20. jún 2008

Ahojte bambulky 😵 Prajem vám krasny slnečný deň.

Keďže nám doky zistil, že by sme mali trošku popracovať na bacuľkovských partiách tak preto som založila túto témičku. Aby tie čo sa už dlho odhodlávali ale nakoniec to vždy vzdali. Preto začíname do konca roka minimálne 10 kg. Všetky ktoré sa pridáte, vlejete aj mne kúsok nádeje a všetky to spolu dokážeme a potiahneme to do toho krásneho babatkovského štastička v brušku a neskôr v náruči.
Držme si palce.

Prajem Vámj krásny slnečný deň.

Marlenôčka

kaa
10. júl 2008

Ahoj holky, já jsem tady, můžeme povídat 🙂

marlenka56
autor
10. júl 2008

evka strasne dlha a silna mrchula 😖 😢

kaa
10. júl 2008

Marlenka, tak se zachumlej do pelíšku a nic nedělej, hlavně nohy v teple a klid, a bude zaas dobře 😉

marlenka56
autor
10. júl 2008

Kaa dakujem, citim sa tak osamelo .... strasne smutne 😢

ale nebudem vas tym zatazovat a uz vobec , nie v tejto temicke 😕 😉

marlenka56
autor
10. júl 2008

mam sto chuti ist do horucej vaničky a ľažkať si (ľahnúť) ... 😔

kaa
10. júl 2008

Holky, já jedu tu stravu, co jsem vám psala na předch. stránce, ale dneska jsem taky v depce a vzteku z práce, tak jsem si dala páreka čoko 🙂 , a teď mě bolí bříško, takže marlenka, soucítím s tebou 😖

kaa
10. júl 2008

marlenka- a nemůžeš si jít lehnout? když by ti to ulevilo....

kaa
10. júl 2008

marlenka-jestli potřebuješ povídat, a chceš, tak klidně, mám na tebe čas
lehnout, vyhřát do té vany???

marlenka56
autor
10. júl 2008

nie horucu vanicku, no aj ked mam tu mrchuľu .... a po vanicke lahnut.. .cétim sa tak nejako cudne ... už som dlho nebola v depke ..

ešte si aj na youtube pušťam smutne pesničky ,... sama domka ☹ 😢

kaa
10. júl 2008

já jsem taky sama oma a celý den se nudím, já mám volno a všichni v práci i známí, tak celý den sedím na netu a všude hledám, kdo by povídal. Písničky nepouštěj, něco veselého by to chtělo 🙂

eva7780
10. júl 2008

to nie ste same,my sme sa trosku povadili s manzelom,takze nic moc,musim na to mysliet aj ked sa to pomaly urovnava,mozno by som to tiez riesila cokoladkou,ale nemam doma a do obchodu sa mi nechce

marlenka56
autor
10. júl 2008

evicka pod skype .. 😉

crazybabenka
10. júl 2008

Ahojte babiky.....nevie nahodou niektora z Vas adresu na pana Jonasa....neviem ci je doktor alebo nie....ale jeho metoda je velmi znama....ze vraj ma 100% uspech....bol uz vela krat v TV....vopred dakujem za pomoc...odpovede prosim na IP

eva7780
10. júl 2008

skus sa popytat tu: site:https://www.modrykonik.sk/forum/show.php dr.jonas

marlenka56
autor
10. júl 2008

no skus tu na modrom konikovi najst temu jonas a opytaj sa babuliek ... 😉

eva7780
10. júl 2008

netusim preco mi to takzle skopiruje ale vyhladaj si na konikovi

eva7780
11. júl 2008

ale co to zienky,zase nas musim dolovat az z druhej strany,dnes som bola u endokrinologicky,tak mam super vysledky,dokonca pod normou,tak som rada ze nam to nebude branit v uo.a hlasim,co som sama ostala vyvalena,lebo pred necelymi dvoma mesiacmi som bola u nej a vazila ma,a dnes takisto:no zeny ja mam -5kg a to som si tam stala pre istotu 2x aj doktorka sa smiala.taka som bola stastna ako blska aj lekarka ma pochvalila,ze radsej pomalicky a rychlo a vela.a to som este v zaciatkoch oddelenu nedodrziavala a aj teraz semtam zhresim.JOJ som sa roskecala to asi od stastia

majuska2
11. júl 2008

crazybabenka neviem ci uz mas tu adresu na toho Jonasa ale je to Zakostolska 7, Velka Mana 941 45, ale na internete mas vypocet zadarmo. Ja som tomu tiez neverila ale ten vypocet na internete je presne taky isty aky mi poslal Jonas, takze som mohla usetrit 500 Sk

eva7780
11. júl 2008

to som tu zase sam?marlenka,lucinka a dalsie snazilky kde ste?

eva7780
11. júl 2008

no kocky ked neprispievate do debatky asi prestanem aj ja,ved si tu aj tak pisem skoro sama zo sebou 😠 lekar by mal na to mozno aj diagnozu 😀

eva7780
12. júl 2008

koncim zacinam ako vzdy 😠 prajem pekny slnecny den 😎 😎 😎

llucinka
13. júl 2008

ahojte holky, co se děje, jste všechny na dovolené? 😎

eva7780
13. júl 2008

ahoj llucinka,asi ano vacsinou som tu sama 😒

llucinka
13. júl 2008

evi: no koukám, snad to ostatní nevzdaly ... 😕

eva7780
13. júl 2008

dufam ze nie aj ked........ 😨

susik77
13. júl 2008

Ahojte 🙂 Chcela by som sa pridat 🙂 Snazim sa schudnut od aprila, zatial mam 11 kg dole. Do konca okt. chcem este zhodit 10 kg a potom skusit snazilkovat 😎 Doma mam 11-mesacnu dceru, tak ked to vyjde, bude veselo 😎 Chceme rozdiel 2 roky, lebo mam matersku len na 2 roky...

eva7780
13. júl 2008

susik pridaj sa 😉 zienky dnes to tu viazne asi to uz prestanem tahat s uplneho konca

marlenka56
autor
13. júl 2008

kuk, ja som došla riadne opečená (spálena od slniečka) som totalne mertva sme boli v ZOO 😉

zuzu_z
14. júl 2008

ahoj holky,
já to nevzdala, mám už skoro 10kg dole... ačkoli spíš díky nemoci... ale i tak jsem to dodržela... jediné, čím jsem zhřešila byla jedna lentilka. To snad není takový hřích .... ale pak jsem poctivě vyšlapala kopec na vrchol (byli jsme na chatě), přihnala si úpal a bolení v krku a zvracení a kdoví, co ještě 😉 takže mi je nic moc...
susik: vítej...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre