• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

4. mája 2009 
zuzi vyborny uspech :wink: ja akurat papkam melon a ten ja mozem stale :dizzy_face:
14. júl 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi: meloun ten teda taky můžu!!!
14. júl 2008 o 14:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kuk ste tu?

prajem vam kraswny zaciatok tyzdna, nech mate krasny tyzden ..zuzka, no teda .. super , a uzdrav sa ... :slight_smile: naber sily ...

susik , vitaj ... a cit sa ako doma :wink:
14. júl 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evicka ahooooj som s tebou dlho nerozpravala ako sa mas mojaa :wink: ak si tu pod skype .. :wink:
14. júl 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka celkom dobre,len tu je stale smutno :frowning2:
14. júl 2008 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. júl 2008 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: marlenka s usmevom ide vsetko lepsie,hadam sem niekdo nakukne :wink:
14. júl 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hadam hej ... a ked nie tak budeme len my dve prispeivat, nech sa aspon tema hybe ... :slight_smile:

a evicka prepac, ak som ta niecim (nasim dnesnym rozhovorom) obtazovala :rolling_eyes: :cry: sa ti ospravedlnujem ..
14. júl 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka co plasis :confused: mna a obtazovat aj ty si ma vypocula tak sa uz nezlosti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. júl 2008 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobje, dakujem ti ... :wink:
a rada vypocujem aj ja teba :slight_smile: :dizzy_face: mozem ma aj ty "obtazovat" ked ta bude nieco trapit... :dizzy_face:
14. júl 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka ok,mna trapi kazdy den nieco ved to poznas,ked je pokoj najdem si vzdy nieco :grinning: :grinning:
14. júl 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babbulky ako a mate ... :slight_smile:

len pre posunutie temicky aby to tu nezamrzlo ... :wink:

ja mam dole dalsie kilko :grinning: :wink:
15. júl 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka super sprava,ja som uz doma dokonca som uz navarila rizoto tak teraz pijem kavicku :slight_smile:
15. júl 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
normalne som z toho velmi rada .... sa vytesujem .. :grinning:

ja si dam neskor capuccinko, .... teraz pijem pu-erh cajik :dizzy_face:

rizotko si s cim robila?
15. júl 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze zo zeleninkou,ja nikdy nedavam maso,lebo mi chuti len ze zeleninkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zajtra asi uribim daco so sojovymi kockami si ma vcera trosku navnadila len este neviem co porad!!!!!!!
15. júl 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte..viete mi poradiit ako schudnem 10 kg,cim skor?
15. júl 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka asi tak ako my ostatne len hlavne pomaly,mne sa podarilo 5 kg a ani som o tom nevedela,len ked som sa vazila teraz u endokrinologicky taka som bola rada ako male decko,2 x som stupla na vahu,ked som skusala schudnut rychlo tak som 2x tolko nabrala
15. júl 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha..a ako si schudla,,,..prezrad...ja chcem schudnut len 10 kg..nechcem byt vychrtla....
15. júl 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka ani neviem asi to ze mam viac pohybu aj roboty je v zahrade,moc nieje casu vylihovat ako v zime :grinning: a papkam viac ovocia a hlavne zeleniny ale to asi kazdy v tomto rocnom obdobi :wink:
15. júl 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evicka ked dopapme to vcerajsie masko co som robila, tiez sa chystam urobit sojove :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dicinka, tak ako vravi evicka pomalicky ... j aodkedy drzim oddelenu stravu som schudla z cca 90-89 na 86, a snazim sa dalej uz zacinam aj dalej cvicit kedze neberiem uz antibiotika :wink:
ale ved ty si chuda, nemas tolko co ja kg ...

tak drzim palce nech to ide ... :wink:
15. júl 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka a ako urobis sojove?na aky sposob?
15. júl 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evicka ja asi urobim to kari rizoto so sojovym maskom , co som chcela minule spravit len som nemala sojove masko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale najprv dopapame to vcerajsie -... :wink:

uz som M. vdcera hovorila nech ma nauci s tym pracovat , ze si z fotaka stiahnem fotky do pc, aby kednieco budem varit alebo ine veci tak ti to sfotim a poslem :grinning:
15. júl 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ta co kde ste zmizli :confused:
15. júl 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ani ja nemam ale kupim este sa chystam do obchodu :wink:
15. júl 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukam daku pracu na doma,ale to mas samu kozmetiku a to by ma nebavilo,to ma kazdy druhy
15. júl 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, neviem, ci v tejto teme ide len o baculky, ktore drzia oddelenu stravu, ale ja som na inej diete, a schudla som ani nie za 2 mesiace 10kg... Som pol roka po porode, a skoro na povodnej vahe. Teda ak mate zaujem, napisem vam, ako sa tato dieta drzi.
15. júl 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmaelzer,napis nam ,aku diet si drzala
15. júl 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emmaelzer - napis nam aku si diet drzala .... je nejaka drasticka?
15. júl 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, je dost drasticka, ale nie v zmysle, ze si uskodite lebo ju mam od dietologicky. Ale ste stale hladne.....
15. júl 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok