• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

4. mája 2009 
marlenka dakujem
15. júl 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evka dufam, ze som ti pomohla, aj ked nasla len na nete ,,, :wink:
a namas zaco ... rada som pomohla ... :slight_smile:

ja akurat obedujem ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka: diky :slight_smile: veronika je taky anjelicek-pred par mesiacmi sa jej zacali aj kuceravit vlasky, je zlatunka :slight_smile: ma strasne rada ludi, na kazdeho sa usmieva :slight_smile:
skype mam, ale nie som prihlasena, museli by sme sa dopredu dohodnut. ked tak, mi napis tvoje cislo do IP :wink:
15. júl 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
susik IP :wink:
15. júl 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka dakujem,to som nasla aj ja,uz nieco s toho urobim mozno ako svieckovu alebo len podusim so sampionmi
15. júl 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evkaaaaaaaaaaaa :cry: :cry:
15. júl 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: -( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: -( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: -( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: -( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: -( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: -( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: -( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: -( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: -( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: -( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: -( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: -( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

evičkááááá
15. júl 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka co je? tu som :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2008 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Susik mas IP .. :wink:
15. júl 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
supeeeer ze si tu au mi balvan spadol zi šerca :grinning:
15. júl 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. júl 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka ze balvan,dufam ze aspon riadne tazky :grinning:
15. júl 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
poriadne kusisko, že balvan ... rovno celé bralo :slight_smile:
15. júl 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no kuk, babulky ... :wink: prajem vam krasny den ... :wink:
16. júl 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...i vám pěkný den....
16. júl 2008 o 10:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa k vam pripajam,dnes mam upratovaci den,takze uz teraz som k.o. :grinning:
16. júl 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evicka, ved sa nevyžmýkaj !!! :unamused:
16. júl 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Zdravím vás všetky odhodlané.Mne tiež zatiaľ lekár nič také nespomínal, ale aj tak sme sa aj s manželom dali na oddelenú stravu a hlavne vynechávame chlieb a pečivo.
Všetkým držím palčeka pri chudnutí aj snažilkovaní.
16. júl 2008 o 13:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme zuzali za povubudenie,a drzim palce aby vam vyslo vsetko co chcete :slight_smile: marlenka vyzmykana uz som,zajtra pride segra tak som im chystala izbu uz som skoncila,este rozmrazujem chladnicku a sialene ma boli hlava,neviem co s nou :confused:
16. júl 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evička, ja som dnes robila placky z tekvice, teraz končím a už som itež úplne zmorená a to ma ešte čaká nočná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak ty teraz už len pekne oddychuj a teš sa na návštevu
A ja tiež ďakujem v októbri by sme chceli ísť na IVF, tak dúfam, že to už vyjde. :wink:
16. júl 2008 o 13:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. aj mna boli hlava uz 2.den :cry: neviem ci z menstruacie-som si ju celu dovcu oddalovala norethisteronom :confused: ani panadol nezabera. aspon ze mi uz nie je zle od zaludka. vcera to bol des :unamused: prave kavickujem a pokusam sa unavit malu aby isla spat...
16. júl 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti susuk prajem veľa šťatia, z hlavou ja malou
ten norethosteron nie je nič moc, to bude určite z toho
16. júl 2008 o 13:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzali tak drzim palce nech sa ti splnia snicky

Susik ... to bude asi tym oddiealovanim

Evicka moja zlata ,,, a studeny obklad si si dala, mne si to minule poradila a natriet čielko a spánky niecim mentolovym .. :wink:
16. júl 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzali: dik. no, celu dovcu som bola v poho ale akonahle som dostala menstru, som k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj ked normalne nemavam ziadne probl., ani bolesti.
mala uz skoro spala, ale potom sa zacala na mne rehotat-asi som sa tvarila smiesne, ako som bola unavena :sunglasses:
16. júl 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka dam si neboj sa,studeny obklad zabera(aspon u mna)ale ked este robim to sa neda,zachvilu uz koncim umyjem ladnicku a dam do nej veci a idem oddychovat :dizzy_face:
16. júl 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja pojdem pozmyvat podlahu asi v obyvacke
16. júl 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlenka len sa nepretrhni,nechaj si nieco aj na zajtra :grinning:
16. júl 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a vy nepracujete?
16. júl 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik preco sa pytas?
16. júl 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pracujeme s evickou ako vcelicky, a odbacas od temy :sweat_smile: