Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

marlenka56
20. jún 2008

Ahojte bambulky 😵 Prajem vám krasny slnečný deň.

Keďže nám doky zistil, že by sme mali trošku popracovať na bacuľkovských partiách tak preto som založila túto témičku. Aby tie čo sa už dlho odhodlávali ale nakoniec to vždy vzdali. Preto začíname do konca roka minimálne 10 kg. Všetky ktoré sa pridáte, vlejete aj mne kúsok nádeje a všetky to spolu dokážeme a potiahneme to do toho krásneho babatkovského štastička v brušku a neskôr v náruči.
Držme si palce.

Prajem Vámj krásny slnečný deň.

Marlenôčka

lentilkal
23. júl 2008

Susik no jen mám strachabych měla dost pevnou vůli.Vždy jsem vydržela tak měsíc a pak to porušila tak jsem zvědavá

eva7780
24. júl 2008

lentilkal u mna je to podobne,pevna vola u mna teda nikdy nebola aj ked sa snazim,ani teraz to nie je ako by som chcela ale snazim sa 😵

susik77
24. júl 2008

lentilka: u mna zafungovalo, ze som sa dostala pred porodom na nenormalnu vahu, po porode som nic pekne na seba nezohnala, normalne ani ziadny pekny kabat 😝 tak som si povedala, ze mam 31 rokov a estye chcem par rokov super vyzerat, tak preto ma to drzi 😉

eva7780
25. júl 2008

kocky no kde ste kdo,stale tuto temu taham az z druhej strany

eva7780
26. júl 2008

..........a zase len taham,uz asi prestanem 😠

eva7780
27. júl 2008

aj ked taham aspon dam do temy,dnes budu na obed rybky,manzel zo zemiakmi ja zo zeleninkou,a kedze si pisem sama so sebou tak to vlastne oznamujem len sebe 😕

eva7780
28. júl 2008

kde ste kdo?marlenka halo stratila si sa?

marlenka56
autor
28. júl 2008

oznamujes to aj mne 😉

my budeme mat bravcove mäsko s fazulkovymi strkukmi ja s paradajkami a manzelik s tarhoňou 😝

eva7780
28. júl 2008

marlenka hlavne tebe 😉

marlenka56
autor
28. júl 2008

dakujem ... 😉

eva7780
28. júl 2008

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

eva7780
28. júl 2008

dnes som zhresila kolacikom,ale nebol velky,tak to hadam nevadi,az mi slinky tiekli nan 😀

eva7780
31. júl 2008

ked nikdo aspon ja to posuniem hore 😒

marlenka56
autor
1. aug 2008

ked nikdo aspon ja to posuniem hore 😉

eva7780
1. aug 2008

marlenka neopakuj 😀 😀 😀

marlenka56
autor
1. aug 2008

tak prepac, ze opakujem ... 😖

........ POSUVAM SI TEMU ..... 😀

eva7780
1. aug 2008

😀 😀 😀

marlenka56
autor
1. aug 2008

ta co uz narobime, ty ako spoluautorka tejto temy mas rovnake uastupenie a kmorigovanie tejto temy ako ja 🙂

nešker sa ... 😀 😀

annase
1. aug 2008

ahojte rada by som sa k vám pridala skúšala som už všetko možné dokonca som tento týžden už začala aj aktívne cvičiť teda doma večer v rámci možností lebo pri výške 150 cm 80 kilo je veru riadny zaberák brucho mám asi také ako v 8 mesiaci a ked sa ma kamoška opýtala kedy to bude či v septembry tak som si povedala dosť jedinou mojou obrovskou slabosťou sú sladkosti tých sa akosi nemôžem vzdať a bojím sa že u mna váha bude problém lebo ked som chcela prvé musela som schudnuť vtedy som však mala len 65 tak sa obávam že ani teraz to nepôjde inak 😖

eva7780
1. aug 2008

dakujem za povysenie 😀

eva7780
4. aug 2008

ahoj annase pridaj sa k nam 😉 pekne rano a aspon nas posuniem

eva7780
4. aug 2008

uz pomaly vecer a ja nas len posuvam,to tu uz nieje nikdo kdo sem chodil?

susik77
4. aug 2008

ahojte, idem posunut 😎
baby, co si myslite o mojej teorii: zatial chudnem dost rychle-asi 3.5 kg za mesiac a hned ako sa dostanem na 65 kg chceme zacat snazilkovat, prip. dalej chudnut, kym neotehotniem. Myslim si, ze ked otehotniem, prve tri mesiace mi bude dost spatne od zaludka, tak to znovu nenaberiem, myslite, ze to bude fungovat?

princeznadani
4. aug 2008

Ahojte... chcela by som sa pridat, pretoze tu asi urcite patrim aj ja.... ☹ Ja mam iba 21 rokov, 175cm a AZ 94 kg, ale nevyzeram na to, nemam ani popraskane a ani ovisnute telo....som jednoducho velka.... Dnes mi lekar povedal, ze ak chcem skoro otehotniet (co sa nam uz 1,5 roka nedari), tak by mala ist v prom rade vaha dole.... Uz som toho vela vyskusala, ale potom sa mi organizmus zblaznil, tak som musela zacat znova normalne jest. A ani nejaku velmi pevnu silu vole nemam..... Jednoducho uz neviem co zo sebou.... ☹

mima263
5. aug 2008

Ahojte, ja som tu ešte nebola, hádam Vám to nebude vadiť, keď oddelenú stravu ešte len zvažujem.
Ja - 162 - 78 ☹

susik75
páči sa mi tv. teória, ale ja sa nechcem vzdať snažilkovania, lebo čas beží. Čo tak skúsiť niečo light, také rozumné, čo by bolo založené na racionálnej strave a cvičení?
Ako to robíš, že chudneš 3.5 kg mesačne?

Prajem Vám pekný deň a dúfam, že som Vás posunula 🙂

susik77
5. aug 2008

mima: v podstate mam delenu stravu, ale na obed si davam niekedy nedeleny-normalny. vela zeleniny, ovocia, niekedy obed len velky salat-cela miska. vecera-naposledy o 18.dlhe prechadzky s malou s kocikom-aj 3 hodiny denne 😉 cvicit zacnem v septembri, ked uz nebudu take horka. 😉

susik77
5. aug 2008

ja sa moc neponahlam so snazilkovanim, chcem mat rozdiel medzi malymi 2 roky, aby sme nepotreb. surodenecky kocik 😉

llucinka
5. aug 2008

princezno: No, ale problém, že nemůžeš otěhotnět může být přece i jinde než v tom, kolik vážíš. Znám spoustu lidí, co vážili tolik, co ty, ne-li víc a mají spousty dětí. 😉

llucinka
5. aug 2008

mimo: pozor na to light, ne všechno, co je light, pomáhá k zhubnutí. Tělo potřebuje o trochu tuku, toho dobrého, stejně jako potřebuje sacharidy.

susik77
5. aug 2008

Este-jedavam 5x denne, male porcie-urychluje to metabolizmus. Ak jedavas 3x denne, telo si vsetko uklada. pijem vela tekutin-hlavne zeleny caj 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre