• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

4. mája 2009 
autor
pride mi dnes moja sestrička na navštevu tak sa tu vytešujem, ale vščer urobim aspoň zopár brušákov min 50 :wink:
6. aug 2008 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
aspoň, trošku zaženiem neskutočnú depku :wink:
6. aug 2008 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no prišla a hneď aj odišla
:sweat_smile:
6. aug 2008 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dajaka rychla sestra,co si ju nezdrzala trosku dlhsie,marlenka neprezen to s tymi brusakmi,lebo sa zajtra nepostavis s postele :grinning: mam to z vlastnej skusenosti,prelezala som 2 dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co ta depka?
6. aug 2008 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
lebo mi len doniesla nočne sttoliky čo mi naši objednali na meniny a hned aj odisla s priatelom ....

tie stliky preto tak neskoro lebo mamke volali ze uz boli davno na predajni (boli objednavane v juni) a prisli v juli len mamke zabudli zavolat ze su uz tu, tak jej pratel ma auto, tak mi ich doniesli :wink:
6. aug 2008 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vidis dalsi prispevok do bytu,to sa tesim,aj nam by sa uz nieco nove zislo,dake skrine do spalne,ale asi az ked budeme traja,dake vacsie :wink:
6. aug 2008 o 16:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no ja pomalicky navarene, uz len aby manzelik prisiel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
6. aug 2008 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marlenka sikulka a co si dobre navarila?
6. aug 2008 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
nakoic som evicka varila .... poprazila som na cibulke bravcove masko, dala k tomu papriku a cesnacik, a horcicu a opiekal na rozpalenom olejiku ale len trolinku zaliala vodickou a nechala dusit.

ja budem mat k tomu moju oblubenu sterilizovanu na kocky posekanu červenú repu-cviklu a manželik ryžu
6. aug 2008 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marlenka,mnam nerob chute :slight_smile: cviklu asi z lidlu mam pravdu,ja ju kupujem tiez je dobra :wink:
6. aug 2008 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
evicka moje najoblubenejsie jedlo z lidlu, vcera som chela nieco fajne zjest tak som ju otvorila a polovicku zjedla, dnes sme ju mali aj k veceri, ked sme v lidli, nesmie nikdy chybat v kosiku :wink:
6. aug 2008 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja sice aj doma robim,ale dakedy aj kupim v lidli je dobra,raz som taam kupila ja calamadu s mrkvou,ta mi az tak nechutila
6. aug 2008 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
taku s kapustou? ja som si tiez na nu brusila zubky ,ze bude taka a ko v jedalni ale nebola :confounded: :angry: volá sa to šalát z bielej kapusty ..... :angry:
7. aug 2008 o 08:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marlenka ano s kapustou
7. aug 2008 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no ja idem cvičiť :slight_smile:
7. aug 2008 o 17:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marlenka drzim palce,potom napis ci zijes :wink:
7. aug 2008 o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prajem pekny den,marlenka ako?vladzes chodit?
8. aug 2008 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
vladzem, este som aj nabus utekala, a stihla normalne som prekvapena ... :grinning: ... no ja este niekolko dkg a budem mat 83kg
8. aug 2008 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marlenka dobry uspech,mne sa to akosi stoplo,aspon mam taky pocit :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. aug 2008 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no ale ja mam veceč okolo 83,5 (83,3) a cez den 83,9 :angry:
8. aug 2008 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa vaz len vecer a cez den nie :grinning:
8. aug 2008 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halo kde ste kdo?ja som nedavno prisla z prace a asi idem zehlit,aj ked sa mi nechce ale je toho uz dost :fearful:
11. aug 2008 o 11:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
kuk, je tu niekto ...? :confused:
11. aug 2008 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marlenka ahoj kde si?davno ta nebolo pocut,co noveho cez vikend?
11. aug 2008 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
cdz vikend sme boli prec a vpiatok v porodnici pozriet tetu (stankaji z augustoviek 2008) :slight_smile: na malinku martinku, moju sesternicku, tak sa hadam nalepi, ked som bola tak blizko cerstvej mamicky a babatka, v porodnici bolo vela tehu bacilov :dizzy_face:
11. aug 2008 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
nejako sa tu miňame :sweat_smile:
11. aug 2008 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marlenka to mas pravdu tolko tehu bacilov to s toho nieco musi byt :wink:
11. aug 2008 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
musí :wink:
11. aug 2008 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte všetky, ja som tu len náhodou nakukla a tiež by som rada zhodiť nejaké to kilečko. Mala som 49 kg pri výške 159 cm, ale pred pár rokmi som prestala aktívne športovať začala pracovať a už mám 68 kg. Hrozná však, už si ani šnúrky na topánkach nemôžem bez námahy zašnúrovať. A vyzerám ako manželova sesternica, ktorá v septembri rodí
11. aug 2008 o 15:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj tinika mne sa ani nezda ze si baculka :wink:
12. aug 2008 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok