Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

marlenka56
20. jún 2008

Ahojte bambulky 😵 Prajem vám krasny slnečný deň.

Keďže nám doky zistil, že by sme mali trošku popracovať na bacuľkovských partiách tak preto som založila túto témičku. Aby tie čo sa už dlho odhodlávali ale nakoniec to vždy vzdali. Preto začíname do konca roka minimálne 10 kg. Všetky ktoré sa pridáte, vlejete aj mne kúsok nádeje a všetky to spolu dokážeme a potiahneme to do toho krásneho babatkovského štastička v brušku a neskôr v náruči.
Držme si palce.

Prajem Vámj krásny slnečný deň.

Marlenôčka

marlenka56
autor
6. aug 2008

pride mi dnes moja sestrička na navštevu tak sa tu vytešujem, ale vščer urobim aspoň zopár brušákov min 50 😉

marlenka56
autor
6. aug 2008

aspoň, trošku zaženiem neskutočnú depku 😉

marlenka56
autor
6. aug 2008

no prišla a hneď aj odišla
😅

eva7780
6. aug 2008

dajaka rychla sestra,co si ju nezdrzala trosku dlhsie,marlenka neprezen to s tymi brusakmi,lebo sa zajtra nepostavis s postele 😀 mam to z vlastnej skusenosti,prelezala som 2 dni 😝 a co ta depka?

marlenka56
autor
6. aug 2008

lebo mi len doniesla nočne sttoliky čo mi naši objednali na meniny a hned aj odisla s priatelom ....

tie stliky preto tak neskoro lebo mamke volali ze uz boli davno na predajni (boli objednavane v juni) a prisli v juli len mamke zabudli zavolat ze su uz tu, tak jej pratel ma auto, tak mi ich doniesli 😉

eva7780
6. aug 2008

no vidis dalsi prispevok do bytu,to sa tesim,aj nam by sa uz nieco nove zislo,dake skrine do spalne,ale asi az ked budeme traja,dake vacsie 😉

marlenka56
autor
6. aug 2008

no ja pomalicky navarene, uz len aby manzelik prisiel 😝 😉

eva7780
6. aug 2008

marlenka sikulka a co si dobre navarila?

marlenka56
autor
6. aug 2008

nakoic som evicka varila .... poprazila som na cibulke bravcove masko, dala k tomu papriku a cesnacik, a horcicu a opiekal na rozpalenom olejiku ale len trolinku zaliala vodickou a nechala dusit.

ja budem mat k tomu moju oblubenu sterilizovanu na kocky posekanu červenú repu-cviklu a manželik ryžu

eva7780
6. aug 2008

marlenka,mnam nerob chute 🙂 cviklu asi z lidlu mam pravdu,ja ju kupujem tiez je dobra 😉

marlenka56
autor
6. aug 2008

evicka moje najoblubenejsie jedlo z lidlu, vcera som chela nieco fajne zjest tak som ju otvorila a polovicku zjedla, dnes sme ju mali aj k veceri, ked sme v lidli, nesmie nikdy chybat v kosiku 😉

eva7780
6. aug 2008

ja sice aj doma robim,ale dakedy aj kupim v lidli je dobra,raz som taam kupila ja calamadu s mrkvou,ta mi az tak nechutila

marlenka56
autor
7. aug 2008

taku s kapustou? ja som si tiez na nu brusila zubky ,ze bude taka a ko v jedalni ale nebola 😖 😠 volá sa to šalát z bielej kapusty ..... 😠

eva7780
7. aug 2008

marlenka ano s kapustou

marlenka56
autor
7. aug 2008

no ja idem cvičiť 🙂

eva7780
7. aug 2008

marlenka drzim palce,potom napis ci zijes 😉

eva7780
8. aug 2008

prajem pekny den,marlenka ako?vladzes chodit?

marlenka56
autor
8. aug 2008

vladzem, este som aj nabus utekala, a stihla normalne som prekvapena ... 😀 ... no ja este niekolko dkg a budem mat 83kg

eva7780
8. aug 2008

marlenka dobry uspech,mne sa to akosi stoplo,aspon mam taky pocit ☹ ☹ ☹ ☹

marlenka56
autor
8. aug 2008

no ale ja mam veceč okolo 83,5 (83,3) a cez den 83,9 😠

eva7780
8. aug 2008

tak sa vaz len vecer a cez den nie 😀

eva7780
11. aug 2008

halo kde ste kdo?ja som nedavno prisla z prace a asi idem zehlit,aj ked sa mi nechce ale je toho uz dost 😨

marlenka56
autor
11. aug 2008

kuk, je tu niekto ...? 😕

eva7780
11. aug 2008

marlenka ahoj kde si?davno ta nebolo pocut,co noveho cez vikend?

marlenka56
autor
11. aug 2008

cdz vikend sme boli prec a vpiatok v porodnici pozriet tetu (stankaji z augustoviek 2008) 🙂 na malinku martinku, moju sesternicku, tak sa hadam nalepi, ked som bola tak blizko cerstvej mamicky a babatka, v porodnici bolo vela tehu bacilov 😵

marlenka56
autor
11. aug 2008

nejako sa tu miňame 😅

eva7780
11. aug 2008

marlenka to mas pravdu tolko tehu bacilov to s toho nieco musi byt 😉

marlenka56
autor
11. aug 2008

musí 😉

tinika
11. aug 2008

Ahojte všetky, ja som tu len náhodou nakukla a tiež by som rada zhodiť nejaké to kilečko. Mala som 49 kg pri výške 159 cm, ale pred pár rokmi som prestala aktívne športovať začala pracovať a už mám 68 kg. Hrozná však, už si ani šnúrky na topánkach nemôžem bez námahy zašnúrovať. A vyzerám ako manželova sesternica, ktorá v septembri rodí

eva7780
12. aug 2008

ahoj tinika mne sa ani nezda ze si baculka 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre