• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

4. mája 2009 
autor
evicka hutor slovensky bo rajbac lenja rozumim, llucinka awsi nebude rozumic vyhodňarsky :wink:
23. jún 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
llucinka nie durove ale surove zemiaky :grinning: :grinning: :grinning: zajtra som chcela podusit tu kapustu,lebo neviem co manzelovi takze mi nepasuju ani halusky,a co insier mozem s kapustou?v tento den zv.
23. jún 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi: aha, že bych je dneska zkusila? :dizzy_face: durove znamená co?
marlenka pisem ako hovorim ved lucinka sa opyta,ja ani neviem ci to pasirujem ked to robim , nekomentujem to odbornymi nazvami
23. jún 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi: já jsem tomu rozumněla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. jún 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Ja drzim dnesnym dnom 7-mi tyzden oddelenu stravu a zatial mam dole 9 kg.Nic moc :confounded: ,ale aj malo potesi.. :slight_smile:
23. jún 2008 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: tak ides dnes robit?
dneska budou, s oliv. olejem :wink:
ssidl,mas pravdu aj malo potesi a to nieje az tak malo,dufam ze mne sa zadari podobne ako tebe,radsej pomalsie ako rychlo a potom vsetko naspat :dizzy_face:
23. jún 2008 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak prepáčte mi mojuj drzosť :frowning2:
23. jún 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzim palce nech sa vydaria a daj vediet ako dopadli halusky :wink: ja ked som ich robila prvy raz mala som riedke cesto a vo vode sa mi to cesto dalo do jednej kopy :grinning: :grinning: :grinning: takze bolo po obede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jún 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sis: co blázníš, vždy\´t to máš super!!! :slight_smile:
23. jún 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sisi - to by som brala, daj typy na jedalnicek :wink:
evi: hlavně se mi líbí, že jdou dohromady s dělenkou :sunglasses:
marlenka neurazaja sa hned,ved vies slovaci si vzdy rozumeli s cechmi :wink:
23. jún 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre dobre .... :dizzy_face:
23. jún 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooo, sláva Slovenksu!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jdu vařit, papa....
23. jún 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už som dnes škulila na chlebik s rastlinnym masielkom a paradajkami a potom som si povedla : Lenka, bbabtko chceeš, chceš tak NEŽER!!!
23. jún 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem aj ja variť bo už som fest hladna, a musim to stihnut do vecera :grinning: aj uvarit a j spapat :wink:
23. jún 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja idem este do zahradky cosi okopat aj ked sa mi nechce ale treba aby vola pekna zeleninka konecne zaliezlo slnko tak to pojde lahsie,neskor este nakuknem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. jún 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem.
Tak napriklad dnes som mala..rano hned ako sa zobudim a nachystam deti do skoly si uvarim PUERH cajik.Najprv si dam pohar mineralky,potom cajik a tak za pol hodku som si dala paradajkovy salatik. Tu mineralku s cajom pijem kazde rano. Na obed som si dala kapustovu polievku a po pol hodke granadir s uhorkovym salatom. a teraz na veceru si dam nejaky salatik .A este cez den pijem asi dva litre mineralky a liter cajiku..pu erh,zihlavovy alebo rooibos. zajtra si dam na ranajky biely jogurt.Na obed si dam zeleninovu polievku a nejaku cinu zo zeleninkou.
a hoci kedy cez den si vezmem paradajku a zujem . :wink:
23. jún 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sisi- klobuk dolu ... :wink:

no ja padim, mozno vecer este nakuknem
23. jún 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a este rano cvicim asi 30 min na orbitreku a potom ked upracem a uvarim davam malu na bicykel a slapeme. a velmi vela salatou papam.aj s kuracim maskom.alebo si uvarim slepaciu polievku a potom papam slepacie masko s mrkvickou a pod. Ja mam casto ten maskovy den.Cestovinovy si davam malo kedy,hlavne v pondelok.
23. jún 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si nazbierala aj hrasok v zahrade,ale robit sa viac neda stale je hrozne dusno,idem este prezliect periny :slight_smile:
23. jún 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, ako vidim debata sa nam poriadne rozprudila, takze 1 den mame zdarne za sebou :slight_smile:
marlenka som z kosic cst terasa.....takze tak :slight_smile: , dnes om popila strasne vela vody...........
citala som vase prispevky a vidim ze vsetky ste zacali s maskom a salatikmi......ja mam na zajtra naplanovany cisto zeleninovy den..........tak uvidime ako to pojde :slight_smile:
drzim vam zatial prsty
23. jún 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja teba drzim palceky vladka ... :wink:

ja tiez pidjem dnes ako slon :wink:
23. jún 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka aj my tebe drzime palce,ja som tiez vypila vela vody aj kvoli tomu ,ze je riadne horuco :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajtra aj ja budem mat viac zeleninky
23. jún 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jedu zítra taky na zelenině :wink: chci udělat sojové na žampionech...to doufám je v pořádku?!příloha=zeleninka :wink: a na odpolední svačinu mám už nachystaný zeleninový salátek...jo a ráno si dám jen trošku sypkého müsli :wink: a spooooousta vody-stejně jako dnes
23. jún 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na obed este neviem co bude,mozno tiez sojove masko na zelenine,a na veceru cotagy syr zo zeleninou :dizzy_face:
23. jún 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok