Bacuľky snažilky a oddelená strava. Pridajte sa k chudnutiu!

marlenka56
20. jún 2008

Ahojte bambulky 😵 Prajem vám krasny slnečný deň.

Keďže nám doky zistil, že by sme mali trošku popracovať na bacuľkovských partiách tak preto som založila túto témičku. Aby tie čo sa už dlho odhodlávali ale nakoniec to vždy vzdali. Preto začíname do konca roka minimálne 10 kg. Všetky ktoré sa pridáte, vlejete aj mne kúsok nádeje a všetky to spolu dokážeme a potiahneme to do toho krásneho babatkovského štastička v brušku a neskôr v náruči.
Držme si palce.

Prajem Vámj krásny slnečný deň.

Marlenôčka

pahu
23. jún 2008

Dobre dobre, takže máte obe červený dobrý bodík 😀

A Marlenka, ja som schudla aj tým, že som si začala dávať ku napríklad kuriatku, šalátik namiesto zemiakov.. Alebo aj som si dlala zemiačky, ale stále som to zajedala aj so zeleninkou, tá podporuje trávenie 😉 A veeeeľ vodičky 😉

llucinka
23. jún 2008

pahu_ brambory předpokládám jenom v kytičkové dny, ne?

eva7780
23. jún 2008

akurat som dosla domov a urobila som si na dnes veceru:dusena cuketa,paprika,sampiony taky mismas a na to vajicko,fajne to vonalo,manzel hned zahlasil ze to mozesm robit castejsie lebo uz ochutnal,ja si dam az za polhodku uz sa na to tesim 😀

llucinka
23. jún 2008

evi: taky bych si dala cuketu, ale nemám ☹

eva7780
23. jún 2008

llucinka,my mame plnu zahradku zeleniny tak sa vyzivam 😉

llucinka
23. jún 2008

evi: a kde ty to bydlíš? 😵

marlenka56
autor
23. jún 2008

pahu odkedy amm parny hrniec, nedavam ku kuriatku a lebo k inemu mäsku žiadnu prilohu, len zeleninu 😉

Evicka mnam .... 😝

pahu
23. jún 2008

Ja sa z Vás táááák stráááášne teším 😀
Len tak ďalej a pekne krásne si sem úprimne a pravdivo vždy popíšte, čo všetko ste spapkali a skúsime to konzultovať, že čo z toho by mohlo byť také strááášne kalorické a z čoho sa nedá schudnúť 😉

A ešte Vás naštartujem, už som schudla 5 kg 😉 Takže šup šup... Ja som síce nie bacuľky, ale s váhou sa mi pred letom nedarilo pohnúť asi rok a pol a teraz keď je leto, papkám menej, ale častejšie a pijem oveľa oveľa viac vody... Pozor, nie sladké malinovky 😀

eva7780
23. jún 2008

llucinka okr.michalovce 😵 marlenka doporucujem je to velmi chutne ta cuketa sa udusi do makka a nedala som ani kvapku oleja a je to aj tak stavnate 🙂

llucinka
23. jún 2008

pahu: a ty jedeš podle jaké stravy?

llucinka
23. jún 2008

evi: a kolik km je to od hranice? 🙂

eva7780
23. jún 2008

llucinka od akej hranice? 🙂 kedy mozem cotage syr

llucinka
23. jún 2008

Kriste pane, to je až u Košic, tak to bych měla daleko a byla by to drahá cuketa 😀 😀 😀

llucinka
23. jún 2008

evi: ve zvířátka 😉

marlenka56
autor
23. jún 2008

pahu tak si ma riadne nakopla ... ja musim tiez schudnut min, 10kg ked schudnem idem automaticky za dokym 😀 😀

llucinka
23. jún 2008

marlenko: moc přeju, aby to bylo co nejdříve!!! 🙂

marlenka56
autor
23. jún 2008

llucinka ja som z košíc 😉 a kde bxva evka je to este cca 60 km od Košic, 1 hodina cesty ...

eva7780
23. jún 2008

takze zajtra mam jasnu veceru cotage syr so zeleninou to milujem,ale obed este neviem poradte,chcem podusit kapustu manzelovi urobim halusky ale co ja len kapustu?ved puknem 😀

llucinka
23. jún 2008

holky, můžete si udělat srazík 😉

marlenka56
autor
23. jún 2008

llucinka dakujem za povzbudennie 😉

eva7780
23. jún 2008

llucinka je to dot daleko 🙂k marlenke blizsie 😉

marlenka56
autor
23. jún 2008

evicka tak puknes ... 🙂

llucinka
23. jún 2008

evi: a z čeho se dělají halušky? Mám je moc ráda, ale neměla jsem je tak tři roky 😀

marlenka56
autor
23. jún 2008

evicka ale ja nemam zahradku ... 😒

eva7780
23. jún 2008

llucinka z muky a surovych zemiakov,ani ja som ich nemala dost dlho a neviem co s tou kapustou pre mna 🙄

eva7780
23. jún 2008

marlenka ked bude viac cukety a to urcite bude ak chces poslem ti alebo donesiem 😀 😀 😀

llucinka
23. jún 2008

evi: tak to zkus z celozrné mouky a brambor, to by šlo ne? A kapustu k tomu, ale udělej to třeba ža za 14 dní 😉 Neposlala bys mi recept na pravé slovenské halušky? 😀

llucinka
23. jún 2008

já chci taky cuketu 😢 😢 😢

marlenka56
autor
23. jún 2008

evicka dones ... potesim sa 😉 aspon ma navstivis 😵

eva7780
23. jún 2008

ja robim takto:porajbem na drobno durove zemiaky pridam podla potreby polohrubu muku, sol,ak je cesto moc huste trocha vody.necham zovriet v hrnci vodu ,dam do nej sol,a ked voda vrie tak prepasirujem cesto cez sitko s vacsimi dierami a varim dovtedy kym halusky nevyplavaju napovrch ,prewcedim a dochutm ja casto robim s babinom syrom.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre