Bazálna teplota počas plodných dní
6. apr 2012
Ahojte.Ked mám 37,5 bazalnu teplotu?20 den ciklu a mam ovulku pozit...*Poradte kolko ma byt bazalna pri plodne dni a kolko pri tehotenstve?
Ahojte.Ked mám 37,5 bazalnu teplotu?20 den ciklu a mam ovulku pozit...*Poradte kolko ma byt bazalna pri plodne dni a kolko pri tehotenstve?
Ahoj, tazko povedat, kolko ma byt BT cez tehu... Musi byt vyssia, ako pred ovulkou.. Ale kolko presne, to ti nikto nepovie, to mozeme mat kazda inac... Skus sa pytat kociek tu https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/grafy-bazalnej-teploty/