Biely mliečny výtok. Je to ovulácia?

labanka
16. mar 2012

caute baby moje, chcem sa opytat, biely mliecny vytok ktory nesvrbi, nezapacha ani nic moze znamenat ovulku? mala som taky vcera rano, vecer som zrobila ovu test a mala som ho pozitivny - Clear blue digitalny 🙂 ........ale ja som niekde citala ze pri ovulacii je priehladny a tahavy vytok ..... co vy na to? 🙂

nikaniko
5. jan 2013

babule ja mam styry dni po menzese. menzes bol dva dni silný porád kuse somna isli a tri dni len hnedý vytok.ciže trvala 6dni. boleli mna prsia ktoré boli naliate a ostali mi tak až doteraz a mam biely hstí výtok. nezapácha nesvrbí. ale je ho hodne na nohavičkách. ovulku mam mat 13. co mi nato poviete??? je to normálne??

nikaniko
5. jan 2013

@nikaniko sest dní po menzese a menzes trvala 5dni.zle som to napísala

ninika18
6. feb 2013

Ahojte dievcata 🙂viem ze teraz odbocim od temy,ale potrebujem poradit meska mi menstruacia a tak som si len skusila urobit ovu test a ten mi ukazal 2 ciarky ale tehu test neukazal a menstruaciu nemam.Prvy mesiac som mala ako stale a teraz nemam newiem co robit .Dakujem

lucka170
20. sep 2013

Ahojte aj ja potrebujem poradit . Mam biely husty zapachajuci vytok. Ak osa ho zbvim je to vobec normalne? Bola som u gyndosa odobral mi ster na kultivaciu, cytologiu a aj na chlamydie a pod a vsetko negativne. Pouzivam lactacyd na intimnu hyg.

emka1402
3. dec 2013

Ahojte dievčatá, už druhý deň mám biely hrudkovitý výtok a taký biely povlak na pošve, vôbec ma nič nesvrbí ani nepáli, tu hore som čítala že to môže byť aj uhniezdenie vajíčka, menzes som mala 18.11. a končil mi 23.11. a pohl.styk s manželom sme mali hneď 24.11. (čo sú ako ,,neplodné" dni) a ´daľší sme mali tak ako sa dalo, ale posledný sme mali 1.12., mohlo by to byť aj tehu? nie je to skoro na uhniezdovanie? vdaka za rady

neyios
6. dec 2013

no teda moj hlien takto ako na tej fotke v zivote nevyzeral, mne je tazko urcit podla hlienu ci mam plodne dni alebo nie.... nikdy ho nemam nejak extra vela, mohol by to byt nejaky problem??

sisal161
15. feb 2014

@labanka to su nejake ATB ten Metformin ? dakujem

moncike
8. feb 2015

Baby a co ked je konzistencia taka ako na obrazku len je hnedkasty, urobil sa mi den po menzese, trva druhy den a sprevádza ho nejake zvlastne ako keby pulzovanie( rychlejsie ako pulz na napr.krku, neni zvonku citeľny) alebo nieco take zvlastne v podbrusku? Ovulaciu by som mala mat az 11-teho...

zuzannaaa
21. feb 2015

zuzannaaa Ja na to neviem pris .. Pomoze ky s tym dobra dusa ....
Ja som mala.na 8 den po 36.22
9 den36.26
10den 36.43
11den 36.41
12den 36..13
13den 36.11
14den 36.23
15den som zabudla odmerat
16den 36.30
No a teraz mi povecte co mam s tohto posudit... Kedy mam ovulaciu dakujem
Dnes o 22:35 • • • Opraviť preklepy

majdus
15. apr 2015

Ja mavam prave mliecny mimo ovulky. Cez ovulku je vzdy taky tahavy, klzky a priesvitny.

majdus
15. apr 2015

@zuzannaaa skus sa zamerat viac na hlien. Moj doktor mi vysvetloval, kedze mam nepravidelnu menstru, ze pokial je doba od ovu do dalsej menstru max 20dni, tak je to ok. Nemusi byt problem otehotniet. Ja mam cyklus 32-34 dni, cize mavam ovu 14-17den od zaciatku menstru. Vtedy som si doslednejsie sledovala hlien. A vzdy sa to dalo odsledovat. Pokial sme v tej dobe a chvilu pred nou abstinovali. 🙂 Tak si to skus podla svojho cyklu aj ty. Ja som sa v teplote nevyznala. Kolisave hodnoty som mala hocikedy. Pre mna prilis nepresne. No a este v tomto obdobi ovu som mala na manzela zvysenu chut 🙂 a sama som bola so sebou, svojim vyzorom aj pocitmi spokojna. Co je raritka 🙂 vacsinou. Skus sledovat aj taketo momenty. 🙂

luna379
7. mar 2017

Nebudem zakladat novu temu a preto pridam sem. Mam asi tyzden a pol po skonceni menstruacie. Tuto menstruaciu som mala velmi silnu a bolestivu. Par dni po skonceni ma zacalo boliet podbrusko uplne totozne ako pri menstruacii a neprestava. Velmi ma bolia prsia a mám bielo-žltý výtok veľmi hustý, nazvala by som ho až želatinovej konzistencie a je ho veľmi veľa. Nezapácha, svrbenie ani pálenie nepociťujem, prechladnutá na 100% nie som, beriem antikoncepciu takže ani tehotenstvo by to nemalo byť.

nre223
7. mar 2017

@luna379 ano mas teraz ovulaciu ,ja mam vzdy strasne bolestivu ovu,niekedy aj citim ked to praskne..najprv som si myslela ze som prechladnuta ale kazdy mesiac no to asi nie :D

spurky
23. júl 2017

Ahojte. Prosím vás.... Som totálne mimo.... O 12 som si robila ovulaciu. Testy.... Vyšiel negatívne, potom som mala okolo 17 biely výtok a teraz ten priesvitný natahovatelny. Mam ovulaciu alebo nie?

erika7779
29. sep 2020

Cavte baby ms mam dostat za 8 dni..mam biely riedky vytok je to normalne pred MS?neviem otom ze by som to dakedy mala teda asi som to nepostrehla...plodne dni uz som mala..od 18.9 do 24.23 prebehla ovulacia..samosrejme sex bol bez ochrany.nie na ovulaciu ale den pred...Dakujem za rady.uz ho mam riedky par dni.sem tam bolesti v podbrusku..nic viac.

mamicka1994
16. okt 2020

Dobrý večer baby chcela by som sa opýtať mám mliecni výtok tahavi bolesť pŕs pod bruškom ms mešká týždeň môže to byť tehu?

mamicka1994
16. okt 2020

Dobrý večer baby chcela by som sa opýtať mám biely tahavi výrok mešká mi asi týždeň mám bolesť pod bruškom v krížoch prsia ma bolia neskutočne môže to byť tehu?

roxana61
3. nov 2020

@erika7779 prišla ms?

erika7779
5. nov 2020
erika7779
5. nov 2020

Baby moze bit ze nemam vobec ovulku???ked mam stale biely riedky vytok??aj po Ms aj pred Ms...v Kuse...vobec nemam ten biely ako bielko..ani sa nenatahuje..stale je taky isty biely kremovy!!?

spurky
8. dec 2020

@erika7779 mne tiež zistili že mám anovulociu doktor mi poradil inofolic a zlepšilo sa to.

erika7779
9. dec 2020

@spurky dakujem pekne

eliko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1angelika
16. jún 2021

@anjelicek26 podľa teba môže byť ovu týždeň po skončení ms? ten hlien mám ukážkový no tehu stále nikde tak ja už neviem čo si myslieť, či to nevieme trafiť alebo mám ovu inokedy,.och? hlienu mám dosť a je taký presne ťahavý, priesvitný...

kvietok2021dt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
summersunny94
22. nov 2021

@anjelicek26 ahoj prosím ťa vždy po ovulácii je výtok taký mliečny? Inokedy cez cyklus sa nemôže stať, že výtok je mliečny?
Lebo robím si znovu tento mesiac ovulacne testy. Testy mi pomerne začali silnieť , ale dnes mám zase slabucky test, je možné že som prešvihla na tých testoch vrchol ovulácie? Ďakujem ti za odpoveď 🙂

summersunny94
22. nov 2021

@anjelicek26 prikladám foto , viem ten jeden test sa mi neviem prečo rozpis, ale v Tom čas má pobolievalo podbrusie (vaječníky) ale test nebol úplne pozitívny... A teraz mňa už taký mliečny výtok dnes a slabunky test ovulacny

anonym00000
26. dec 2021

@kvietok2021dt ako si dopadla?

kvietok2021dt
28. dec 2021

@anonym00000 nijako :D ako kazdy mesac ovu testy ani neukazu ovu , takze asi tak

nikolka1992
20. júl 2023

@lea1333 toto už je na grc.. Sorry....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre