Biely výtok a meškajúca menštruácia

satanovodieta
6. jan 2019

Zdravim damy 🙂 obraciam sa na vas s problemom...
Uz 8dni mi meška menštruacia, mam taky biely vytok bez zapachu nic ma nesvrbi ani nepali. A citim sa uz pomaly druhy tyzden volako divne zle mi je ... Je mi akokeby na zvracanie citim sa tak ze pojdem coskoro vracat ale nejdem. V kuse ma hlava boli .... Neviete z coho to cele moze byt teda hlavne ten vytok. Ku gynekologovy idem v utorok... Dakujem za odpovede 🙂

ladysmurf
7. jan 2019

@satanovodieta skusala si tehotensky test?

lucka12399
7. jan 2019

@satanovodieta urob si test a uvidiš..uz by ti pravdepodobne ukazal .

pelian
7. jan 2019

Treba si spraviť test, ak ti mešká menštruácia tak môžeš byť tehotná. Najlepšie je si ho spraviť z ranného moču, držím palčeky 🙂

pininka
7. jan 2019

Tiež si myslím že si tehotna

nini1010
7. jan 2019

Je to taka vec,predavaju ju v lekarni alebo drogerii balenu po 1 alebo 2 kusoch,hovori sa tomu tehotensky test.ten ti na rozdiel od nasich vesteckych gul odpovie presne.to su temy toto...

mmoni89
7. jan 2019

8dni ti meska a neroba si test?a my ti mame poradit?moze to byt tehotenstvo ale nemusi.Treba si urobit test a podla toho sa zariadit co dalej.ja som biely vytok nemala a ani zle mi tak skoro nebolo,takze je to tazko takto radit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre