Bolesť a krv pri cikaní. Môže ovplyvniť naše snaženie?

1valeria1
15. nov 2010

Ahojte kocky....ma niektora z vas skusenosti s prechladnutim pri snazilkovaniiiii....mame plodne dni a prave dnes pri moceni straaasne bolesti a krvicka....bojim sa ci to moze ovplyvnit nase snazenie...☹

evickapooh
15. nov 2010

snazenie nemoze ovplyvnit ale styk moze byt bolestivy a moze celkovy stav len zhorsit, zajdi k lekarovi alebo kup si nieco naturalne ked nechces ATB,nepr. brusinky-zaberu ale ak mas akutny stav tak preba dvojitu davku ,nefrologicky caj asi tehulky nemozu ale existuje ich viacdruhov spytaj sa v lekarni ,kazdopadne to treba preliecit nevyliecena cystitida-zap. moc. mech]moze byt casom chronicky,a potom to budes mat pravidelne ,prajem ti skore uzdravenie!!

soldi
15. nov 2010

ja by som sa urcite nesnazila, ale riadne preliecila. mas tam bakterie a mozes nimi nakazit partnera. 😔

radsej jeden cyklus pockat, nez to potom lutovat.

lucka1987
17. nov 2010

urcite by som pockala... ak tam mas aj krvicku a je to bolestive ja nanajvys pravdepodobne ze tam mas minimalne maly zapal.. co sposobuje naslednu infekciu.. a ak by sa aj zadrilo je to zle pre embrijko.. a taktiez ako tu uz baby pisali aj partnerovi mozs uskodis......
a ak to nepreliecis riadne moze sa ti to vratit naspat tak radsej nie

markiza
17. nov 2010

ak mas bolesti pri moceni a krv v moci na 100% sa nejedna len o banalne prechladnutie, chod k lekarovi a liec sa. plodne dni pridu aj o mesiac.

mychaella
19. nov 2010

Zlatik teraz neries plodne dni ale vyliecenie ja som si podobnym presla ked som sa v 14 k prechladnutiu priznala az ked som cikala krv a mala som pocit, ze cikam ziletky, skoncila som v nemocnici zo zapalom vajecnikov a obliciek.a odvtedy mam problemy, hlavne sa vyliec bud v teple vela pi. K doktorovy chod cim skor. my sme sa tristvrte roka snazili o prve baby a o druhe to uz bude znova tristvrte roka tak mozno su to aj nasledky s takymito vecami sa nezahrava, dokonca som svojho syna musela prestat kojit koli zapalu a silnym ATB. kazdy rok sa mi to totizto vracia. DRzim palce, vela stastia. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre