Bolesť pŕs od ovulácie - nemožné tehotenstvo?

deean
16. okt 2019

Ahojte, dlhodobo ma bolia prsia od ovulacie az po cca 3. Den menstruacie, cize viac ako 2 tyzdne. Snazime sa o babatko 15-16 mesiacov, ja uz mam najvyssi cas (33), manzel je mladsi - jeho vysledky ok, aj moje, hormonalny profil mam uplne v norme, aj prolaktin - jemu som pripisovala tu periodicku bolest prs. Ovulaciu citim, mam pravidelne cykly (26-29 dni). Presne viem, ze ovulacia prebehla, ked zacnu boliet prsia, ale ze mega v posl. case, plus cislo, bolestive, opuchnute... preto mi napadlo - keby sa nam to uz konecne podarilo - budu ma od ovu boliet tak ci tak? Od bud. cyklu mam clostil, tesne pred ovu mam ist na folikulometriu, vzdy mi na kontrole dr. hovori, ze mi pekne dozrievaju vajicka, ze nevidi dovod preco to nejde, ale ze ich trosku postimulujeme... Po 3 m po clostile - ak sa nepodari - mi skontroluju priechodnost vajcovodov 🙈 prosim o vase skusenosti s tymi prsnikmi - najma tie, co vas bolia vzdy od ovulacie. Dakujem 🍀🙏🏻

deean
autor
21. nov 2019

@olivia_0309 dakujem velmi pekne, verim a dufam aj ja 🙂 ale kedze som mala ovu az 18 DC, testovat by som nemala skor ako 12 DPO :P no uvidime 🙏

olivia_0309
21. nov 2019

@deean jasne treba vyčkať😉 ja som testovala presne 12DPO s krásna čiarka nabehla hneď a postupne silnela✊🏼 tak držím prsty nech je to aj tvoj prípad a máš aj ty krásny vianočný darček😍

katarinakacka1993
24. nov 2019

Ahojky😊tak dnesny test ukazal takto je ovela sylnejsia sj ta druha /ako prvy test no v utorok musim aj tak ku mojej gyn. Kedze som prvy krat potratila nechcem nic podcenit uvidim co povie ona☺kazdopadne sa tesim az na neake tie tazkosti to je ale bezne a uplne normalne.

katarinakacka1993
30. nov 2019

Ahoj dievcata dnes rano som sa zobudila na neprijemne krce a bolesti krizou ako ked mam dostat menstruaciu ale nekrvacam ani nic je to normalne?mala to niektora z vas?

deean
autor
30. nov 2019

@katarinakacka1993 ahoj, to ja bohuzial neviem, tehotna som nikdy nebola, a teda ani tento cyklus to nevyslo 😓

lejla30
7. dec 2021

@katarinakacka1993 mna užskoro dva týždne pobolieva pod bruškom,a vaječníky bolia ma aj bradavky,a aj kríže ☹️ tehotná nechcem byť.A už by som ani nemala byť keďže mám zviazané vajcovody.Ale menzes mi nechodí...tak sa bojím trošku